+2 oy
262 göst.
Aile kategorisinde (88 puan) tarafından
Oğlum ağladığı için getirdi babası dua eden herekese teşekkür ederim Allah razı olsun, valizini de getirmiş yarında günübirlik götürcek temelli götrmüycekmiş, çok şükür gözümün önünde evladım..Dua eden herekese teşekkür ederim :) ♥️

10 Cevaplar

0 oy
(2,581 puan) tarafından
Çok şükür canım gözün aydin 
(88 puan) tarafından
Saolasn teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Yaaa cok sevindim ne güzel kavuşma allah ayırmasın tüylerim diken diken oldu kavuşmanızı hayal edince.. 
(88 puan) tarafından
Anne diyerek koşarak geldi canımıniçi, ben ağladım diyor bi de.
(1,849 puan) tarafından
Oyy minik yüreğin incinmesin be oğluşunun
(88 puan) tarafından
Aminn inşallah hiçbir evladın da anneninde
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Hadi gözünaydın canım. 
(10,978 puan) tarafından
Aynen oyle. Bende hep bir tedirginim aslımda cocugu sacma sapan doldurur diye. Ama biliyor ki dava acarım. Ondam bir korkusu var ama bakalım
(88 puan) tarafından
O da çok aramıyor aslında, bazen merhametimden o da babsı diyorum ama aile dediğin şeyde babalık oluyor madem iyiydi neden dövdü sövdü haltlar yedi bunu yapanda o, başka biri değil acıma diyor bir yanımda
(88 puan) tarafından
Banada zamanı gelince açıcam alcam velayeti diyor, hiç acıması yok kendi oturup başında bakmaz işi var nöbeti var, babanne yada analık elinde ziyan etmek istiyor evladımı, izin vermem asla Allah ın izyle, işte tehditle pislikleşiyor.
(10,978 puan) tarafından
Oyle kolaymdegil o. O velayete bakılırken o davada neler yazılmış onlar da inceleniyor. Eski esim mahlemede velayeti istiyorum ablam var bakar dedi. Daha sen ablam ablam mı diyorsun adam olaydın da ablam diyip yıktırmadaydın yuvanı daha hala ablam diyo burda diye bir bagırdı
(88 puan) tarafından
İyi demiş ağzına sağlık hakimin,  gerçekten eşler de bir imtihan ne hayallerle sevip gidiyorsun yaşanılanlar hayatlar... Rabbim akıl,can sağlığı versin, yardımcımız olsun inşallah
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Ahahahha çok sevindim valla =))) hadi gözün aydın kız sarıl şimdi oğluna koyun koyuna uyuyun 
(88 puan) tarafından
Evet aynısı yaptım çimdirdim güzelcede:)
0 oy
tarafından

Gözün aydın canım Rabbım ayırmasın bidaha inşallah :(

(88 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Bugun aldigim en guzel haber cok.mutlu oldum sizin adiniza  allah bir daha ayirmasin insallah 
(88 puan) tarafından
Aminn inşallah
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Bu gün postunu okuyunca kizımı emziriyordum ağladım boşanmanın eşiğindeydik dahada tam oturmadı ama bakicaz kızım bana çok düşkün babayıda sevsede onsuz durur ama bensiz duramıyo işe başlamam lazım iki ay sonra nasıl yapacağımı bilmiyorum cok sevindim rabbim seni ve bütün anneleri evlatlarından ayırmasin 
(88 puan) tarafından
Aminn inşallah, gerçekten sabrettim kendisine iyi bir babaydı ama olmuyor evliliğin yürümesi için, giden ömürden gidiyor. Üzülmesydiniz keşke sütünüz etkilenr. Allah evlatlarımızın başından eksik etmesin bizleri, Rabbim yardımcınız olsun.
(1,021 puan) tarafından
Amin canım sen kavustunya önemli değil gerisi ne stresler yaşadım ben çok şükür rabbim 10 aylık olduk hiç yetmiycek sütüm bu sresle derdim çok şükür birde beni takma sen yavrunun keyfini cıkar
(88 puan) tarafından
Saolasın, Rabbim evladınla huzurunu mutluluğunu daim etsin inşallah seninde
0 oy
(2,245 puan) tarafından
Çok sevindim gözün aydın Allah sana bağışlasın inşaAllah 
(88 puan) tarafından
Saolasn aminnn inşallah
0 oy
tarafından
O kadar sevindim ki adına hiç bir anne evlatsız hiç bir evlat da annesiz kalmasıngözün aydın canım
(88 puan) tarafından
Aminnn inşallah büyük imtihan gerçekten
0 oy
tarafından

Gozun aydin canm 

Doya doya kokla miniğini 

(88 puan) tarafından
Kokladm ♥️ sardım sarmaladım, saolasn
tarafından
Rabbim bi daha ayirmasn inş ♡♡♡
(88 puan) tarafından
Amin inşallah