0 oy
78 göst.
Diğer kategorisinde (3,055 puan) tarafından
Kızlar çok sevapmis Rabbim izin verirse tutucam da bilemedim Perşembe cuma mi tutmaliyiz yoksa Perşembe kalkıp tek cuma mi oruç olucaz 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Perşembe gecesi kalkacaksın canım. Ayın yedisini sekizine bağlayan gece yani
(3,055 puan) tarafından
Perşembe gecesi kalkıp cuma niyetli olucam tek birgün demi ozaman
tarafından
Evet canım ama sen bayramdan sonra hemen tekrar bir daha tut ki tek günde kalmasın orucun
(3,055 puan) tarafından
Tamamdır çok teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Bununla ilgili postum var, sonuncusu, bi incele istersen. Perşembe de terviye günü, o da çok sevaptır. Arife günü cuma ama tek cuma günü oruç tutmak mekruhtur, ya perşembe cuma ya cuma cumartesi tutulur, ama cumartesi bayram olduğu için tutamazsın, perşembe ve cuma gününü birlikte tutmalısın. Bugünü de eklersen âlâ olur. Allah kabul eylesin. ♡
tarafından
Ben sabah kalkıb niyet etmemişim. ama bünyem güclü. Tutarım. şimdi niyet etsem olurmu? niyet ederken ne demem lazım
(3,055 puan) tarafından
Yani yarın akşam ve perşembe akşamı mi kalkayim 2 gün bugünü biliyordum artık
(3,491 puan) tarafından
Öğleye kadar niyet edebilirsiniz. Allah rızası için oruç tutmaya niyet ettim diyebilirsin ZeynepA. Yağmur sahur yapmadan da tutabilirsin istersen, bişi yiyip içmediysen bu saate kadar.
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Bende cok istiyodum da o gun yolculuk yapcam tutamicam o yuzden bu gece kalkip yarin niyetli olucam arife gunu tutamasamda Allah kabul etsin 
(3,055 puan) tarafından
Amin canım olsun seneye insallah
(3,491 puan) tarafından
Allah kabul eylesin. Yarın terviye günü, bir yıllık günahların silinir inşallah ♡
(1,223 puan) tarafından
Amin insallah ♡ Tutan herkesinki kabul olur insallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 170 göst.
26 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
7 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ada3 (2,282 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
6 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selimin annesi (9,010 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 187 göst.
1 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde ikbal (48,704 puan) tarafından soruldu

380,389 soru

11,389,444 cevap

34,894 kullanıcı

...