0 oy
173 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (61 puan) tarafından
Maske falan neler yapiyorsunuz evde? Baha bir sivilce lekem var bide bitmek bilmeyen siyah noktalar

7 Cevaplar

0 oy
(657 puan) tarafından

1. yağ bazlı bir yıkama jeli ile yıkama

2. Su bazlı yıkama jeli ile yıkama

3. Haftada 1 TONER (İstediğim şeye uygun bir asit seçiyorum)

4.Göz altı serumu

5.Cilt serumu ( sivilce veya renk eşitleme için kullanabilirsin)

6. Göz altı kremi

7. Cilt nemlendirici (gece bu aşama son)

8. Gündüzse mutlaka güneş kremi

Bir süredir rutinim sabah akşam bu

Önce güzel bir peeling yapman gerek.

(61 puan) tarafından
Teşekkürler canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok fazla bişey kullanmıyorum

Dove sabunum var her sabah yüzümü yikarim

Nivea yüz yıkama köpüğü ve yüz temizleme fircam var onunla da temizlerim birde bimden yüz temizleme Jeli aldım fırça başlıklı çok güzel kokuyor ve yüzü yumuşacık yapıyor

Birde kağıt maske çok kullanırım gratisten alıyorum her ay haftada iki kez yaparım yüzüme olmazsa olmazim nemlendiricim var neutrogena krem 

Bu kadar yüzümde hiç siyah nokta sivilce yok şükür ama sabunu bırakırsam yine sivilce çıkıyor

Ha birde trendyoldan altın maske aldım onu kullanıyorum haftada bir oda yüzü tertemiz yapıyor 
(5,187 puan) tarafından
Çok fazla bişey kullanmadığın bumu canım Hürrem olmak kolay mı  :))
tarafından
Ahahahaha her gün yapmıyorum hepsini canım sadece sabun ve fırçayı her sabah bazen günde iki kez kullanırım ve nemlendirici sürerim diğerlerini iki üç günde bir yaparım yada haftada bir
(5,187 puan) tarafından
Anladım canım en güzeli ☺️❤️
0 oy
tarafından
Ben 2 ayda bir cilt bakimina gidiyorum mis gibi oluyor cocuk olmadan yine yapabiliyordum ama bu aralar zor cilt bakiminda 2 saat surmeden bitiyor 
0 oy
tarafından
Benim burnumun üzerinde siyah noktalarm vardı bide yanağımda bir leke vardı. Rusur taşı kullandım canım artık hiç siyah nokta yok
tarafından
Taş sabun gülyağı 3lüsünü kullandım. Bide hakiki miydi kullandığın canım oda çok önemli. Ben sürekli kullanmadığım halde faydasını gördüm
(1,115 puan) tarafından
Rusur taşını nasıl kullandın canım
tarafından
Canım ben 3lü aldım rusur taşı, rusur taşlı sabun , gülyağı.
3 4 günde bir rusur taşı; yüzümü sıcağa yakın suyla yıkadım taşı küçük bir parça halinde alıp elinde ufaladim yüzüme sürdüm peeling gibi. 1 dk bekleyip duruladim ardından sabunun taşsız tarafı ile yikandim ve son olarak yağı sürdüm nemlendirici niyetine
Sadece sabunu da taşlı tarafı ile her gün yüzümü yıkadım. Ardından yine gülyağı ni sürdüm 1 2 damla.
Ben ara vererek kullandığım halde çok faydası oldu
(1,115 puan) tarafından
Bende rusur tasi aldm da hiç kullanmadım daha ...geçen günde sabununu gördüm Ama almadım demek oda iyi imiş ....çok Saol canım teşekkür ederim ❣️❣️☺️
tarafından
Rica ederim canım. İyi valla ben memnunum
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Sodayla sılerım
0 oy
(5,590 puan) tarafından
Yüz yıkama jeli ile yıkarım hergün banyodan banyoya peeling yaparım zsten hemen hemen hergün yıkanıyor um nadiren iki günde bir.gözenekler açıkken siyh nokta maskesi yaparım cıkınıca. Bi de sivilceleri kabuk atrıan Bi krem var imex onu sürüyorum 
0 oy
(6,178 puan) tarafından
Bitmek bilmeyen siyah noktalarımdan yüzümü  keseleyerek kurtuldum. Ayrıca yüzüm daha parlak oldu her duşta yapıyorum 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 321 göst.
15 Eylül 2022 Aile kategorisinde Seymaipek (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 137 göst.
0 oy
5 cevap 157 göst.
2 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 374 göst.
16 Ocak 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde Zehra❤ taha (96 puan) tarafından soruldu

377,337 soru

11,292,305 cevap

34,711 kullanıcı

...