0 oy
877 göst.
Aile kategorisinde (1,409 puan) tarafından
Eşiniz mutlu olsun diye ailesiyle iyi geçinir misiniz kardeşleriyle filan 

54 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tabiiki de. Sonucta herkesin ailesi kendine kiymetli ve evlilikler de aile cok önemli bi faktör. Evliliği cok etkiliyor. Ailesiyle ya da senin ailenle esinin kotu olmasi sizi kötü anlamda  etkiler. 
-Reklam-
0 oy
(226 puan) tarafından
Eşim için iyi gecinirim ama sevmek zorunda değilim sevilecek insan olursalar sevgimi kazanırlar onun dışında bana zarar verecek hicbirsey tahammül edemem kimse için eşim değil kendi aileme bile tahammül etmem 
0 oy
(13,857 puan) tarafından
Tabiki evet ama karsindakielre de bagli sen iyi oldukca onlar bile bile kotuluge devak edyorsa orda bi dururum
0 oy
(120 puan) tarafından
Vallahi çok çabaladım ama olmayınca olmuyor sürekli dışlama vardı ama üstü kapalı şekilde en son acık acık dislayinca kayanam ben de mesafe koydum alt üst oturuyoruz gelip gitmiyorum konusmuyoruz yüzüne dahi bakmiyorum benim ufacık çocuk kadar değerim yokmus gözünde eşim de haklısın konuşma diyor öyle işte 
0 oy
(13,840 puan) tarafından
Şahsıma doğrudan bir kötülükleri olmadığı müddetçe saygılı ve mesafeli bir ilişki tercihimdir ki şimdiye kadar da öyle gitti ama kötülük görsem eşimin hatri var deyip iyi davrammam onlar da eşimin hatrı için hanımına iyi davransalardı derim benim fikrim böyle 
0 oy
(913 puan) tarafından
Tabiki gecinirim kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama gereğini yaparım yuvam için sevdiğim adam için evladım için geleceğimiz için..
(2,194 puan) tarafından
Konu dışı ama bende bir Deniz annesiyim :)))) benimde minik bir oğlum var 10 buçuk aylık eğer resimdeki oğlunuz sa bayada benziyor Denizler :))
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Asla eşim brni o kadar düşünyormuki ben o mutlu olsun diye ailesiyle geçinim. Eşim benimle mutlu olsun ailesiyle değil.
0 oy
(3,122 puan) tarafından

9 aydır yanım da hatır matır kalmıyor ama suçlu ben oluyorum yinede bişey denmiyor s.lağada neyse artık :'(

0 oy
(2,194 puan) tarafından

Tabikide yani eşim için geçiniyorum yoksa çoktan kavga ederdik :D eşimin hatiri için tabikide normalde tahammül edemeyeceğim selam vermeyecegin insalara tahammül ediyor insan sevdikleri için yapıyor karsindakiler  haddini asmadiktan sonra mutluluğun için sevmesen bile saygı duyup  iyi geciniyorsun 

0 oy
(1,166 puan) tarafından
yok ya  ben kecinmrm  bir  huyum var  sevmiyorumsa  sevmem  sevmediyim insanalrada gulmem konusmam ya varlar benim icin ya yoklar. boyle  bir huyum var. bu yasima kadarda oyle oldu.  birinden hoslanamasam hayatima almam konusmam gorhsmem
0 oy
tarafından
Son kavgamızda ipler koptu artık hiçbirini insan yerine koymuyorum prematüre bebeğim var meme reddi biberon reddi yaşıyorduk saatlerce aç kaldı sonra ateşlendi gece hastaneye götürelim dedik kadın yine herzamanki gibi yine gelip burnunu soktu yalan söylüyosun bilerek bu çocuğu emzirmiyorsun bişeysi yok götürme oğlum inanma ona dedi, bende açtım ağzımı yumdum gözümü başka şehirde oturan kızı bana triplenmiş çokta umrumda artık görmemezlikten geliyorum hepsini eşim için iyi dayandım şimdiye kadar ama artık yok hepsini sildim hayatımdan 
(1,409 puan) tarafından
Evet canım bazen gerekiyor hak ediyorlar durduk yere kimse düşman olmuyor
tarafından
Olmuyor valla bacım gezerler tozarlar akıllarında olmam Bi iş yaptıklarında da akıllarından çıkmam yolumu gözler ler, merdivende karşılaşırız lf sokar akrabaların yanında hep arkamdan konuşur iki hamileliğimi de burnumdan getirdi Allah yanına bırakmaz inşallah, aynı binada oturmanın kötü tarafı bu, seslerini duymaya tahammül edemiyorum ama hep burnumun dibinde biterler Rabbim hayırlısıyla Bi ev nasip etsede çıksam da kurtulsam
(1,409 puan) tarafından
İnşallah canım ya Rabbim hayırlı bir ev Nasib eder inşallah
tarafından
İnşallah canım ya inşallah
0 oy
(913 puan) tarafından
Valla tabiki o niyetle yola çıkıyoruz ben çok temiz duygularla annesine annem gibi babasina babam gibi davrandim babasiyla aram iyi şükür çok iyidir ama annesi iyi niyetimi suistimal etti ve hiç sevmiyorum sevemiyorum çabalasam da unutamıyorum yaptıklarını.. eşim için tabiki kötü davranmıyorum ama eskisi gibi cabalamiyorum da akışına bıraktım 
(1,409 puan) tarafından
Aynı ben işte canım ya neden böyleler ki
(913 puan) tarafından
Valla kuzum kendileri kaybeder ki kaybetti de.
0 oy
(506 puan) tarafından
cok yaptim hic sevmezler beni. neler neler yaptim baktim olmuyor esim bile anladi o kendisi bile iyi gecinemiyor ki ben nasil gecineyim. suan hic ole bir cabam yok naparsa yapsinlar beni dusunmeyeni ben hic dusunmem artik o moddayim. nankorluk yapiyirlar cunku
0 oy
(5,378 puan) tarafından
Geçinmeye çalışanların sonu hep hüsran

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 84 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 825 göst.
8 Nisan 2022 Aile kategorisinde Bugrakagan (316 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 900 göst.