0 oy
100 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (66 puan) tarafından
16 yaşındaki kardeşimde basur çıktı  evde yapılacak şeyler denedik ama  yeterli gelmiyo doktora gitmem diye de tutturdu yaşı küçük diye bilmeden ilaç kullanmak istemiyoruz ne yapabiliriz alternatif olarak?

3 Cevaplar

0 oy
(401 puan) tarafından
Eczacıya danışın reçetesiz ilaç verirler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bacroban adında antibiyotik krem ve anestol pomad krem var bu ikisini nohut tanesi büyüklüğünde karıştırarak serçe parmağıyla masaj yaparak sürsün Allah'ın izni ile hicbirseyi kalmaz ve birde kabız olmamaya özen göstersin asitli içecekler icmesin 
tarafından
Sabah akşam duzenli kullansın insallh geçer anestol pomad ağrısınida alır uyusturur
(66 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun
tarafından
Amin cümlemizden rica ederim  :)
0 oy
(54 puan) tarafından
Size doğal içerikli bi krem önerebilirim gebeliğimde  hemoroid olduğum zaman kullanmıştım 
(66 puan) tarafından
olur güvenbilir bişeyse işe yarıyosa alabilirim
(54 puan) tarafından
Güvenilir zaten  doktor önerisiydi bana eczanelerde satılıyr ismi hemopropin içinde vazelin papatya özü gibi bitkisel şeyler var
(66 puan) tarafından
Bi araştırdım da kullanıp memnun olan iyi gelen çok insan varmış alalım da kullansın o zaman. Nasıl kullancak onu da söyleyebilir misiniz
(54 puan) tarafından
İlk zamanlar sabah akşam sonrasında hafifleyince günde bi kere geçene kadar
(66 puan) tarafından
tamam çok teşekkür ediyorum tavsiyeniz  dediğiniz gibi yapacak gecer umarım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 129 göst.
29 Mart 2021 Aile kategorisinde Ercey__ (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 566 göst.
21 Mayıs 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 153 göst.
10 Eylül 2021 Aile kategorisinde Biroglanbirkizannesi (537 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 209 göst.
10 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,426 soru

11,419,230 cevap

34,975 kullanıcı

...