0 oy
979 göst.
Diğer kategorisinde (726 puan) tarafından
Kızlar çocuklarımı nasıl alabilirim eşimle ayrıldık velayetleri onda ben çocuklarım olmadan yapamıyorum polise gitsem hemen verirlermi bana çocukları karakola gidip derdimi anlatsam verirlermi bana ne uyku uyuyabiliyorum nede yemek yiyorum

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Senin derdin çocuklar değil kocan ve para. Allah akıl fikir versin. Önce boşandık çocuklar babasinda bana nafaka verilir mi dedin sonra kocam dedin şimdi de çocuklar mi oldu. Bence sana vermesinler o çocukları böyle git gel akıllı bir annenin elinde yazık olur. Yarın da vazgeçip alın götürün dersin.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dünde nafaka almanın derdindeydin bence sen bi doktora git 
0 oy
(775 puan) tarafından
Canım ben sna seni anlatayım cunki goremiyorsun problemli bir ailede buyudun anne ve baba arasında kardeşler arasında sevgi saygı bağı yoktu görmedin hissetmedin eşinle evlendin ilk başta herşey çok güzeldi esin çok sevdi seni kardeşi küçüktü sana rakip değildi o büyüdükçe ona verilen saygı sevgi maddiyat kiskandin ve hedefe aldın gençlik hatalarını yüzlerine carptin aileye cephe aldıkça esin senin göz yumduğu hatalarına artık sabredemedi cunki bokunu cikardin ailecek her mutlu anı zehir ettin gorumcen gezip tozarken çocukları kendine ayak bağı gördün cunki yapman gerekenler vardı ve rahatin bozuldu anne olmak için değil kocanın yularini tutmak bağlamak için dogurdun yerim iyice saglamlasti diye iyice cozuttun sabır mabir kalmadı eşinle ama bunlar olurken sonunu hiç böyle düşünmedin cunki kocandan emindin azına ederim oda yutacak dedin ama adam artık bikti yoruldu saygı sevgi bittirdin cunki. O kocada o çocuklarda yar olmaz sana git bir iş bul ilaç falan değil terapiye git kendini gerceklerstir ve güven edepsizligin ve kadınlığın arkasına sığınma gecmisinle yüzleş ama bunu sadece terapiyle yapabilirsin Allah yardımcın olsun
(830 puan) tarafından
Görümce sini mi kıskanıyormus
(775 puan) tarafından
Geçmiş postalara bakınca evet ama o beni kıskanıyor yazmış hep ama bence tam tersi üzüldüm üşenmedim tüm postlara baktım herkes anneliğini falan yargılamis ama aslında. Geçmişte derin yaraları var gerçek sevgiyi yaşamamış bu yüzdende ne kocasını ne çocuklarını sevebilmis
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Derdin çocuk değil koçanı cezalandirmak açıkça söylesen ya 
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Troll bacı.          
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Senin derdin çocuk değil çocuklar sende olunca kocan sana dönecek diye düşünüyorsun valla sen Bi psikolojik destek al yavrum ya 
0 oy
tarafından
Senin postlarını inceledimde senin acilen tedavi görmen gerekiyor bu psikolojiyle cocuklarada kötü etkide bulunuyosun Allah akıl fikir versin inş vermezler sana bu halde cocukları 
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Sen kocam beni çocuklarla ilgilenmiyorum diye bosadi demedin mi. O da ilgilenicek birini bulmuş işte. Senin olayın üzüm yemek değil. Bağcıyı dövmek 
0 oy
(48,495 puan) tarafından
neden velayet babaya verildi velayet davasi acman lazim diye biliyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 202 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
+1 oy
3 cevap 126 göst.
0 oy