0 oy
977 göst.
Diğer kategorisinde (726 puan) tarafından
Kızlar çocuklarımı nasıl alabilirim eşimle ayrıldık velayetleri onda ben çocuklarım olmadan yapamıyorum polise gitsem hemen verirlermi bana çocukları karakola gidip derdimi anlatsam verirlermi bana ne uyku uyuyabiliyorum nede yemek yiyorum

29 Cevaplar

+4 oy
(15,820 puan) tarafından
Anlamıyorum seni inanki.....

Daha demin kocana yanıyordun......
(15,820 puan) tarafından
Koca bunun derdi diğer postuna bak milllet bırak kocayı çocuklarına odaklan dediler sonrasında bu postt cokkk çelişkili susuyumm diyorum olmuyor
tarafından
Aynı fikirdeyim seninle.
(6,675 puan) tarafından
Bir postunda çocuklarini birakip gitdiyini daha sora donduğunu ama çocuklarindan soğuduğunu soyluyordu
Bu kadinin derdi çocuklar değil
(15,820 puan) tarafından
Aynende oylee bacimm biliyorum bütün postlarini yazık günah kendinede en büyük kötülüğü yapıyor
tarafından
Ay bu çocuklarımdan soğudum diyen man yak, değil mi?
-Reklam-
+2 oy
(2,610 puan) tarafından
Sen artık post açma ya ne dediğin belli değil derdin kocaydı paraydı az önce şimdi çocuklar oldu bence sen çocukları kullanıp ESKİ kocana ulaşmak için yapıyorsun 
+2 oy
(839 puan) tarafından
Sen psikoloğa gitmeden devlet sana bi bo.k yapmaz git adam akilli tedavi ol hem çocuklarmdab soğudum deyip sabah kocam evlenmiş deyip ne bileyim amacin ne çözemedim git tedavi ol yoksa sonun akil hastanesi olacak 
+2 oy
(618 puan) tarafından
Postlarına baktım da bir kere bile ayrılırsam çocuklarım ne olur dememissin burda bir çoğu kendim olmak üzere çocuklarımız için bir çok soruna karşı susuyoruz cocuklarim ne olur diye sen kocam evlendi mi başka başka soru senin aneligini sorgulamak bana düşmez ama kocandan önce çocuklarını düşünmen gerekir olan olmuş daha Allah yardımcın olsun 
+1 oy
tarafından
Hadi dava açtın hakime ne diycen ilk de canım parcalanmadi hiç çocuklarımı dusunmeden babalarına verdim sonra pişman oldum hadi bana ver mi diyeceksin yapma Allah aşkına ya sinir sistemimizi cokelttin iyice madem pişman oldun niye bosandin çocuklarını bıraktın 
+1 oy
(2,585 puan) tarafından
Çocuklari iatemedigini yazmişsin

Senin sorunlarin var

Gorumcem daha iyi bakiyor yazmişsin

Çocuklarda sevmiyormuş seni

Once psikologa git çeki duzen ver kendine

Tek derdin eşinin evlenmiş olmasini hazm edememek

Once kendini iyileştir
0 oy
(1,617 puan) tarafından
Neden esinizde kaldı cocuklar
0 oy
tarafından
Hakimin karar verdiği şeye polis ne yapabilir ki 

Velayet davası acman lazim, oda uygun görülür ise verirler 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Genelde kadına veriyorlar velayeti kendi isteginle mi verdin canım olmadı yeniden dava aç alırsın çocuklarını 
0 oy
(3,501 puan) tarafından
Neden velayeti eşin aldı ilk başta neden kabul ettin 
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Vermezler vermezler velayet ondaysa vermezler dava açman lazım velayet davası kazanirsan verirler ha diye verilmez polis ne yapsın canim 
0 oy
(881 puan) tarafından
Velayeti ondaysa polise gitmen biseyi değiştirmez velayet davası acman gerekir 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Velayet davası açman lazım ama baştan vermeseydin keşke
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Derdini anlatmakla vermezler canım onlar  eşinin cocuklara bakamadigna dair birşey gösterirsen yanına da alırsın 
0 oy
tarafından
Polis hicbirsey yapamaz. Dava açmanız gerek. Baya uzun sürebilir. İşin zor.
0 oy
(5,350 puan) tarafından
Herkes çocuklarını düşün dedikten sonra da bu postu açman biraz kendini aklama çabası gibi geldi bana.

Umarım kavuşursun evlatlarına da annesiz büyümez yavrucaklar Allah yardımcın olsun 
0 oy
(13,787 puan) tarafından
Hicbir sey anlamiyorum bosandin cocuklarin neden babasinda neden verdin 
0 oy
(850 puan) tarafından
Vermezler sana... 
0 oy
(10,567 puan) tarafından
Velayet davası acman gerekir ki. Alabilmen için o cocukların orada cokama cok kotu sartlarda yasaması laIm. Darp raporu alacak kadar dayak yemeleri lazım. 
0 oy
(3,091 puan) tarafından
Senin canın sıkıldıkca post açıyon önce tedavi ol sonra çocuklarını gerçekten istediğini hisset sonra git onları al belki de çocuklar babalarinda daha mutludur

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 201 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
+1 oy
3 cevap 122 göst.
0 oy
6 cevap 437 göst.

374,577 soru

11,202,831 cevap