0 oy
172 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (442 puan) tarafından
Adet kabi kullanıp marka tavsiyesinde bulunvak var mı mother smart fomameter dikkatimi çekiyor ama kullanan dan tavsiye almak isterim

5 Cevaplar

0 oy
(1,601 puan) tarafından
One kız cahal kalmışım:)))))
(442 puan) tarafından
Ped yerine kullanılıyor menstural kap diye geçiyor rahatsızlığm sebebi ile 15 günde bir adet oluyorum organik ped kullanıyorum ama  para yetiştiremicem pede en azndan bı alıp uzun süre kullanilirim
(2,194 puan) tarafından
O adet kabları çok rahat olmayacak gibi geliyor canım bende çok gördüm ama nasıl duruyor vakum sayesinde duruyor galiba ama acaba olmadık yerde çıkar kabin içi bosalirsa falan insan bir tedirgin olur gibi geliyor bana
(442 puan) tarafından
Tuvalete girip çıktıkça kontrol edilebilir zaten pedlerde gördüğümuz kadar yoğun bir kirlilik kan bosalmasi yaşamıyoruz 5-6 günlük bı dönemde bı fincandan az diyor kadndogum uzmanları sadece alışmak önemli yaklaşık 4-5 aydır arastiriyorim insllah memnun kalirim
-Reklam-
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Çok kullanışlı olamdigini duydum 
0 oy
tarafından
Ayy nasıl koycam kız onu yerine ben korkuyorum valla ondan oturamazsin kalkamazsin yuruyemezsin bi iş yapamazsın 
(442 puan) tarafından
Emin olun doğru yerleşimle bu problemlerin hiç birini yasamayz bir iki dönem belki zorlar ama alışınca devam ve mutlu bir regl dönemi tasma btma problemi olmadan
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Hiç hijyenik değil bence bulaşma enfeksiyonla uğraşırsın sonra bir de
(442 puan) tarafından
Aksine pedden daha hijyenik sadece doğru kullanım gerekiyor pedlerde ciddi kimyasal var ve alt tabaka poşet havasız bir ortamda pis kanla cildinz belirli bi middet temas zorunda kalıyor organik ped veya yıkanabilir pedler var ama organik pede artık bütçe yetiştiremiyorum yikabilir de gözüm kesmiyor
(2,610 puan) tarafından
Dene gör o zaman hiç bir jinekolog önermiyor o pis kan orada kalıyor saatlerce ne diyeyim senin tercihin
0 oy
(913 puan) tarafından
Canım ben üç yildir lunette kullaniyorum cok memnunum tavsiye ederim 
(442 puan) tarafından
Çok fazla video ve yazı okudm bence de kullandıktan sonra keşke daha önce tanısaydık diyeceğiz ve Mali anlamda da kolaylık buna vereceksin 300-400 yıllarca kullanacaksın ben her ay p'de rahat 120 veriyorum yani hatta rahatsızlığından kaynaklı 15 günde bir oluyorum herkesin cesaret edip kullanmaya başlaması gerekiyor diye düşünüyorum sadece marka olarak kararsız kaldım inşallah doğru markada karar verir ve başlarm
(913 puan) tarafından
Ben ya 140 yada 180 e almıştım suanki fiyatını bilmiyorum ama gerçekten ekonomik olarakda rahatlik olarakda çok çok iyi. Temizliği de kaynatıyosun zaten onbeş yirmi dakika normal pdler daha sağlıksız bence. Hiç düşünmeden alin başta zorlanabilirsiniz benim tamamen alışmam bi altı ayı buldu. Alışınca mis
(442 puan) tarafından
499 lira şu an :)) 3 yıl önceye mi donsek :))
(913 puan) tarafından
Hadi ya çok paraymis. Ama şu ekonomide de hicbisey sasirtmiyor :) ben iki tane aldim bide ilkini büyük almışım ilk taktim cikaramadim filan sonra bi küçüğünü aldim :D
(442 puan) tarafından
Yani pedle kiyasladgmz zaman zaten 2-3 aylık pedi almış saycaz dedignz gibi bu ekonomi de normal :)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 380 göst.
13 Mart 2020 Diğer kategorisinde Alparslan'ım<3 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 169 göst.
+1 oy
3 cevap 147 göst.
21 Aralık 2021 Diğer kategorisinde ikbal (48,683 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
6 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Hclkylmz (101 puan) tarafından soruldu

379,993 soru

11,375,124 cevap

34,858 kullanıcı

...