0 oy
239 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bayrda evde değiliz curuyecek ne yapsam

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Menemenlikyap kavanozlara 
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Biber atınca kokuyo buzlukta canim denemeni tavsiye etmem
0 oy
tarafından
Domatesi küp küp dogra. Biberiye öylece at. Ben biberi atıyorum sonra kullaniyorum
0 oy
tarafından
Evet canım ben atıyorum.  Domatesi soyup koyabilirsin. 
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Ben biber atmıştım beğenmedim tadı degismisti
0 oy
tarafından
Domates suyu yap ya da doğra at. Ama biber kokuyor çiğ koyunca. Kızartıp atabilirsin ya da kozle at.
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Ben biberi denedim gayet güzel durdu da domatesi hiç denemedim 
0 oy
(11,151 puan) tarafından
Biberi ayikla at ne için kullanıyorsun yemek içinse yemeklik doğra kızartma içinse kizartmalik şekilde koy dolmaliksa içini temizle domatesleri de rendele biraz yağla kaynat kavanoza kapat
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Domates doğrayıp atıyolar buzluğa videolar vr bi izle ama bn denemedim

Biner doğrayıp attım bir sorun yaşamadım
0 oy
(307 puan) tarafından
Pişirip atsan daha iyi olur eğer patlıcan da varsa hepsini az yagla kndi suyuyla tencerede pişir kızartma gibi çok pişirme ama sonra soğuyunca poşetler e koyup dolaba at çay yanına çıkarır pişirirsin 
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Ben atıyorum bir şey olmuyor 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Biri daha demis memenenlik yap canım en güzeli 
0 oy
tarafından
Domatesi doğra kavur bir iki çevir kavanozla canım 
0 oy
(881 puan) tarafından
Biberi ayrı domates ayrı doğra at buzluğa kuzu
0 oy
(5,679 puan) tarafından
Konserve menemen yapabilirsin. Annem kavanoz yetmeyince buzdolabı poşetiyle buzluga da koyuyordu menemenleri
0 oy
(408 puan) tarafından
Biberi kızartıp buzluğa koyuyorum tuz koymadan sonra ısıtıp tuzunu koyuyorsun gayet güzel oluyor, domatesi de doğrayıp koyuyorum tadı değişmiyor. Biberle domatesi birlikte de kızartıp koyabilirsin. 
0 oy
(252 puan) tarafından
Biberi bütün şeklinde at buzluğa koyup yemeklere buzluktan çıkarıp eritmeden yemeklere doğrayıp koyabilirsin. Domatesleride rendeleyip poşetlere koyup buzluğa koyabilirsin . Ben domates biberi yaz ayların alıp derin dondurucu koyup kışın yemek yaptıkça buzluktan alıp yapıyorum. 1 kış boyunca yiyoruz biberle dometesi. (Biberi buzluktan çıkarıp eritmeden doğrayip yemeğe katman lazım erirse biber bozulur. Buzlu şekilde doğra  )
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Ben menemen şekilde yapıyorum buzdolabı poşetine koyuyorum dondurucuya koyuyorum 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Ben dograyip koydum pisirdigin yemege atarsin 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 395 göst.
18 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Hafsaa (792 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 104 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde nehir2020 (797 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
0 oy
4 cevap 91 göst.
2 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Acelyaalparslan (394 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...