0 oy
189 göst.
Aile kategorisinde (1,234 puan) tarafından
Kizlarr inanin biktim usandm agladim zaten kizlar evde bsy yok oglumda bugun meyve istedi parada zatn yok esnekten cekecektik cocuga elma alacaktm esim gece vardiyasina gidiyo yemegi yedik namazi kilim gidek dedim gec olur filn dedi olmz dedim tmm dedi  ya kizlar iki odam var zaten yatak odasi oturma odasi namaz kiliyom oglum 3 yasinda yatak odasinda kilsam eminim oglum gelecek esarbimi cikaracak ve esimin umrunda bile olmaycak kizacam gelecek alacak gidecek bnde oturma odasinda kildim yine allah aşkına 3 defa farz kildim ya oglum geliyo esabimi cekiyo esimin tavri gel oglum oturdugu yerden cocugu cagiriyo oturur tvye bakar baska sey gormez gozu agladim dayanamadm yaa gozunun onundeki cocuga sahip cikamiyo yaa neyse sokrandim ama halaaa ayni yani oturdukkk kimse kimseyle ilgilnmiyoo gözümüzü masterchefe diktikk onceden oyun filan oynardı ama suan parka goturmk dışında evde hic bi aktivitemiz yokk coook yoruldum gercektn alir kucagina oturdugu yerde sever 5 dk birakir ee cocukta ne yapsin ilgi cekmek icin istemedigi kizacagi seyler yapiyo oyle oluncada bagiriyo usandm

4 Cevaplar

0 oy
(1,847 puan) tarafından
Erkeklerden cok bekletiye girmeyince çokta üzülmüyosun sen oyna çocuğunla oyuncaklarla evdeki eşyalarla dolap düzenleyin beraber şarkı açın dans edin 
(1,234 puan) tarafından
Inan ki cok yorgunum bu aralar ndn bilmiyom bi ara kan testi filan yaptrcam inan sabah kahvalti temizlik oglen yemegi bulasik aksam yemegi derkn bnde  elimden geldigi kadar ugrasmaya calisiyom ama yetmiyom tabi
-Reklam-
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Tv yi kapattir canm izleme cocuk uyumadan de cocuk butun gun seni ozluyo de ne bilim ya nasil cocuguyla ilgilenmeden duruyo ki bu insanlar
(1,234 puan) tarafından
Oncen guzelce oynardi snra bi birakti birzda bn ustelemedim yorgundur filn diye artkta oynamak zoruna gidiyo tabi yapsti koltuga en zoruma gidende bn namz kildigim halde nsl o cocuga sahp cikamiyoda bnm namazm bozuluyo ya
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Emin ol cogu kadinin hayatı boyle erkekler kendilerinden aciz olmuslar 
(1,234 puan) tarafından
Yaa yemin ederim bu erkeklerin yerinde olmayiii ccccoooook isterdim
0 oy
(1,161 puan) tarafından
televirozeu kapa  canim acma cocuk uyuyana kadar.  erkekerlin hepsi oyle  bak yorqunun derler  ilgielnmekleri bes dakika ceker.  benim esimde. kizini cok seviyor  ama  gorsen heo yorqun uyunak ister. bu yuzden aksam geldiyi zaman bir saat kiziyla  ilgilenir. tvi telefib yasak.  isledemez  bakaamaz.   ben kizimi hatda geceleri babasiyla  zaman kecirsin diye   gec uyutuyorum. annesi kadar babasi ilgiside ister cocuklar.   tek anneyle  olmuhor. malesef  sende tepkkini koy
(1,234 puan) tarafından
Keske oyle yapabilsek dur bakm bide bunu deneyim biktim cnku adam tv8deki reklamlara bile gozunu kirpmadn bakiyo yaa
(1,161 puan) tarafından
yap canim tvini telefon yasak. ilgilensin bur zahmet yapinca  iyi  bakmakmi zor  azcikda  ilgisin cocuga  versin. beraber  top oyanyin masin surun. mesela  beraber  gizlenin bulsun.  boyle  oymayin yada onlar  oynasinlar sende seyr et  bak hangisi uyqunsa  sana

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 101 göst.
16 Aralık 2021 Aile kategorisinde kaya (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.
22 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Meryemm (797 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 520 göst.
0 oy
5 cevap 437 göst.
27 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu