0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (114 puan) tarafından
Pazartesi günü 41+1 ken post açmıştım hiç acilmam yok Sünni yi reddettim diye bugün sabah 7 de kocamı ise yolladım 5 dk geçmedi sancı başladı defalarca büyük tuvaletimi yaptım 1 saat sonra kocamı çağrdim gittik 6 cm açılma sabah 9 öğlen 12 .13 e kadar Sünni sancisiz 3800 doğdu oğlum ama kilom da olduğu için oldum oldum dirildim doktor önüme gelseydi sezeryan a yatacaktim baygınlık yasiyodum ebeler hemşireler benden Bi bezdi sonunda şükür kurtuldum..annem garibim sancı git gel yaptıkça anneme sürekli sus dedim ses çok fazla geliyodu acimdan kadın huyumu bildiğine gık demedi ilk dogumumdaki gibi canım annem den ebelerdwn herkesten helallik aldım sonradan.. çok çektiler 3 saat benden..

8 Cevaplar

0 oy
(6,710 puan) tarafından
Seni 3 saat cekmisler yine beni 10 saat falan cektiler. Daha fazla olanlarda vardir ☺️. Allah'ım analı babalı büyütsun canim gözünüz aydın.❤️❤️
(596 puan) tarafından
Sen yine iyi doğurdun ben iki gün sancı çektim enson gece 10 da sezeryana aldılar hakkım haramdır beni orda bekleten doktorlara ebelere valla öldüm öldüm dirildim 2 günde
(6,710 puan) tarafından
Ay Nasil dayandin canim☹️☹️ 2 günde cok be. İnsan o kadar bekletilir mi? 2 gün sanciyi çek ondan sonra sezeryana alsinlar. Açılma falan yoksa neden beklettiler o kadar.?
(596 puan) tarafından
Bir bilsem şimdiki aklım olsaydı hayatta gitmezdim o devlet hastanesine , ben hiç birşey anlamadım 100 kişi vardı orda doktor ebe hemşire bir sürü çalışan ama gelip ilgilenen yoktu en son bir doktor geldi vardiya ya o aldı beni sezeryana daha da gitmiyorum o hastaneye
(6,710 puan) tarafından
Canim ya ☹️☹️ Allah'ım iyi insanlarla karşılaştırsın. Yazik kadin orda aci cekiyor gunlerce bekletiyorlar ☹️ şikayet etseydiniz diyecektim ama kimse şikayet e kafa vermiyor hic denk gelmdim
-Reklam-
0 oy
(1,531 puan) tarafından

6 saat sanci cekmistim bende öteki tarafa gittim gittim geldim:) saglikla büyüsün minik ❣

0 oy
(881 puan) tarafından
Hay maşallah ALLAH analı babalı büyütsün inşallah canım benim 
0 oy
tarafından

Ahhh o sancıları bilmem mi :'( gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah 

0 oy
(5,186 puan) tarafından
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün ☺️❤️
0 oy
(2,241 puan) tarafından
MaşaAllah Gözün aydın Allah analı babalı büyütsün inşaAllah 
0 oy
(114 puan) tarafından
Herkese çok teşekkür ediyorum:)
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Gozun aydin ☺saglikla buyusun masallah 41+3 hep diyorum.nasil duruyorlar bukdr benim ilk oglum 35 5 ikinci oglum 37 0 ☺duramiuo benimkiler

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 525 göst.
1 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Shadow Girl (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 558 göst.
22 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 359 göst.

377,286 soru

11,290,829 cevap

34,706 kullanıcı