0 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde (112 puan) tarafından
Yazılı derselte girmeden ehliyet alabilen varmıdır çok zorlanır miyim evim baya uzak gidip gelmem sıkıntı olur acaba yazılı derslere gitmesek ,direksiyon dersine gitsem sadece olurmj öyle girip başka nasıl çalıştınız naptiniz naptiniz

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Alabilen var tabiki ama ben sinavda hocanin anlattiklari aklimda kalmis hep oylecevap verdimbide bi uygulamavar onu yukle sinav sorulari cikiyo hergun 
-Reklam-
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Zaten sana bir kitap veriyorlar bide önceden çıkmış sorular yaziki sınava onunla hazırlanıyorsun ama motor bilgin hiç yoksa derslere de katılmamı tavsiye ederim 
(4,426 puan) tarafından
Yazılır dersler zorunlu değil kuşum bir iki derse gitsen buradayım desen yeter mazeretini de iletirsin tolere ederler ama direksiyon eğitimine katılmak şart cunki uygulamalı sana her şeyi öğretiyorlar dur kalk paralel park yokuş yukarı yokuş assagi motor bilgisi gösterge bilgisi zaten önemli olan uygulamalı dersler
tarafından
Anladım kuzum ya biraz daha Muhammed büyüsün de bide biliyorsun sıkıntılar var o atlatalım inşallah düşünüyorum
(4,426 puan) tarafından
Inşallah canım çocuklu kadına ehliyet şart zaten bende önümüzdeki sene alicam inşallah zaten kullanıyorum sadece belgeletmek kaldı "))
tarafından
Hadi inşallah canm aynen şart. Herif yokken bin arabana git:))))
(4,426 puan) tarafından
Oo anasını aglatirim ne diyosun "D bjsjksjzhzjsjd çocukları okula götürme bahanesiyle huuhhuuuvvv akicam ortamlara
0 oy
(235 puan) tarafından
Gitsen iyi olur ama gidemesen bile videolar izleyebilirsin bol bol test çöz kitabını oku
(112 puan) tarafından
Tamam canim saolasin
0 oy
(1,707 puan) tarafından
Ben hiç ders almadım hiç bir bilgimde yoktu verilen kitaptakilere çalıştım birde internetten çıkmış sınav sorularını çözdüm tek seferde geçtim zor birşeyi yok
(112 puan) tarafından
Tamam canim daolasin
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Valla hiç gitmedim youtubede ebru hoca var ( ehliyet ebru die yazınca çıkıyor hep ordan çalıştım hepsi de çıktı 
(112 puan) tarafından
Tamam canim bakiyim bende
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Ben derse gittim baya faydasi oldu kendi basima aklim almazdi herakde 
(112 puan) tarafından
Hmm tamam canim saolasin
0 oy
(2,690 puan) tarafından
Ben hiç gitmedim. Sınavdan önceki akşam sadece kitapçığa çalıştım geçtim. 
(112 puan) tarafından
Tamam cabim çok saol
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Kızlar ehliyet kursu ücretleri ne kadar şu an. Konu dışına çıktım ama hazır aklıma gelmişken sorayım ben de 
(112 puan) tarafından
3 bin ama bayramdan sonra 4 bin olacak ben ondan yazıldım bayramdan önce
(3,162 puan) tarafından
Nerde yaşıyorsun canım burda 5000 civarı
(112 puan) tarafından
Burda da şimdi o civae oldu zam gelmeden yazildim
0 oy
(93 puan) tarafından
Ben gidiyordum ama cogunlulla internetten ve kitaptan bakiyordum ayni seyler var zaten  kitapta
(112 puan) tarafından
Tamam canim saolaisn

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 42 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Merve1997 (189 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Merve1997 (189 puan) tarafından soruldu