0 oy
300 göst.
Aile kategorisinde (1,777 puan) tarafından
Az önce gardırop, dolap içleri, cam, perde bide halısını yıkadım makinada, En üst tepesi çok yüksek biraz zıpladım öyle baktım çok tozdu oraya nasıl çıkacam ya merdivende yok, o kadar yüksek kimin vardır ki

19 Cevaplar

0 oy
(3,257 puan) tarafından
Benim merdiven var 
(1,777 puan) tarafından
Varsa karşı komşuda vardır evi tamamen bitirince bir isterim yapmaya çalışırım kuzum, eşime dicektim beni hobucuna alsın tepesine çıkarsın hayatta yapmaz :D
(3,257 puan) tarafından
:))) merdivensiz olmaz ya eve en kısa zamanda edin bence. Valla benimki beni almaya çalışır ama kıyamam 95kilo bir ben :))) adamcuk 75kg
(1,777 puan) tarafından
Hahahaha bişey olmaz birazda biz onları ezek :D uyurken üstüme çıkıyor deli yatar hiç sevmem o huyunu beni biraz anlar
(3,257 puan) tarafından
:)))) ben şuan 1.5 yaş kızımla yatıyorum gece gelip kafama yatıyor ona bile deliriyorum kocayı düşünemedim:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Merdivenle çıkıyom siliyom cnm
(1,777 puan) tarafından
Varsa karşı komşuda vardır evi tamamen bitirince bir isterim yapmaya çalışırım kuzum, eşime dicektim beni hobucuna alsın tepesine çıkarsın hayatta yapmaz :D
0 oy
(881 puan) tarafından

Ben sandalyenin üzerine duvar yastiklarini diziyorum yetişemediğim bid yer olunca :D

(1,777 puan) tarafından
Aman hiç çekemem öyle:D
(881 puan) tarafından
Mecbur bacım norecen:D
(1,777 puan) tarafından
Ben perde takarken senin gibi yapiyom :D ama dolap sıkıntı mmcmd
(881 puan) tarafından
Yaani dolap bi tık tehlike :D
(1,777 puan) tarafından
Hihihihi dimi :D
0 oy
(162 puan) tarafından
Kanepeye yastık köy çık ustune bu fırçayı al bezi dola uzat temizle öyle 
(1,777 puan) tarafından
Yatak odası kuzum
(162 puan) tarafından
Himm yatağın üstüne koy yada sandalaye varsa  bilemedim şimdi
(1,777 puan) tarafından
Merdiven getirim diyorum karşı komsuda vardı diye hatırlıyorum bir sorcam ev tamamen bitsin
(162 puan) tarafından
Sor bakalım canım kolay gelsin ❤️
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Ilk makinayla çek oraya knka snra sil kolay olur 
(1,777 puan) tarafından
Kanka nasıl uzanacam o sorun :D
(881 puan) tarafından
Boyu yetmiyormuş:D Bencileyn kısa heralde :D❤
(1,777 puan) tarafından
1.60 olmak böyle bişey mdkjdjdkd, kocam bile dalga geçer
(881 puan) tarafından
Bende 1.64 yetişemiyorum ama gorumceme göre de uzunum :D
0 oy
(236 puan) tarafından
Bi tane sandalye ve bir adet koca ile silinmesini sağlayabilirsin :) veya kendi boyun yeterse sandalyeyle
(1,777 puan) tarafından
Boyu kısaların gözü yaşlı nsnzmsmssmdm
(236 puan) tarafından
Sırf bu yüzden babam çeyizime merdiven aldı djsjdjd
0 oy
(190 puan) tarafından

Silmiyorum :P:D:D üstünde koliler var öylece bıraktım valla 

(1,777 puan) tarafından
Kız en azından kolilerin üstüne toz gelir hajajaja dolaba gelmez dmdmm benimki ful toz
(190 puan) tarafından
Kız 8 aylık ikizlere hamileyim evi tamamen boşverdim inşallah evi b*k götürmez :D birde benim dolap yatak odasına sığmadı başka odaya bıraktım depo olarak kullanıyorum o odayı camını fazla açmadığım için tozlanmiyor Allah'dan
(1,777 puan) tarafından
Kız boşver ikizler doğsun yaparsın :D bu zamanlar senin için daha zordur 2 can taşımak kolay değil ha
0 oy
(2,524 puan) tarafından

Can ben ben ben cevap vereyim :) bugün sildim daha ayda bir yaparım uzunlamasına olan Vileda bezler olur ya onunla silerim spi ayarlanıyor diye sandalyeye çıkıp yapıyorum sonra ayna ile kontrol ediyorum tertemiz oluyor

(1,777 puan) tarafından
Kız vileda bezim yokta, normal yer viledayla olur mu acaba
(2,524 puan) tarafından
Evet canım onunlada yapıyorum arada oda çok rahat dönüyor ama bak yetişecek diye çok uzanma sandalyeni değiştir boşluğa adım atma başıma geldi
(1,777 puan) tarafından
Daha ben devrilsem kimse toparlayamaz beni hahahha belim kırılır mddkdkdd
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Bu arada buzdolabnin üzerinde önce yağ sökücü sıkıp biraz beklemiyorum sonra uzun maşa m var benim ona bezi dolayıp siliyorum elim yetişmiyor diye 
(1,777 puan) tarafından
Yatak odasının dolabi kuzum
(2,524 puan) tarafından
Onu söyledim nasıl yaptığımı sonra bunuda yazmak istedim
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Sandalyeye çıkıp vileda ile siliyorum 
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Puhhahahhahaha bugün bende cam,perde işine girdim 

Sandalye+kırlentler anca :D

(1,777 puan) tarafından
Bayram geliyor halı yıkadım kurudular, salon, mutfak, koridor,. tuvalet yaptım kuzum :D elimden geldikçe temiz yapmaya çalışıyorum 10 gün sonra anneme gidecem, dedim temiz olsun herşey dönünce iş kalmaz en azından
0 oy
tarafından
Sandalyeye çıkıp önce viledayla alıyorum tozunu sonra havluyu dolayip viledaya bir kez daha geçiyorum tertemiz oluyor 
(1,777 puan) tarafından
Bu taktiği denicem, eşime dedim beni dolabın üstüne çıkar yok dedi :D
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Silemiyorm duvara dayalı merdiven de yetişmiyor zaten üstünde hurç var gerek yok :D
(1,777 puan) tarafından
Mis gibi :d valla
(2,040 puan) tarafından
Aman :D
(1,777 puan) tarafından
Benim lafım bu, Amaaannn :D eşim der hep amann diye diye belamı sktn diye :D hahahhah
(2,040 puan) tarafından
Hahahahah :D aamaaan
0 oy
(1,225 puan) tarafından
Mop varsa mopla silebilirsin gormeden de silinir yani 2 defa ustunden gecersin uzun ya hani sapı da biseye cikmana gerek kalmaz
(1,777 puan) tarafından
Bunu denicem canım
0 oy
(45 puan) tarafından
Robot süpürgeyi bırakıyorum kendisi süpürüyor sonra da yer silme mopu ile siliyorum.
0 oy
(2,780 puan) tarafından
Dolaplarimin hepsinde örtü veya gazete var cnm tozlaninca sarıp atıyorum biraz silip tekrar üstüne gazete veya çarşaf gibi örtülerin var onlardan koyarım 
0 oy
(985 puan) tarafından

Her yolu denedim yatağım yakınken sandalye koyup birde üzerine küçük sehpa koyup öyle silmiştim:)):(

0 oy
(1,015 puan) tarafından
Silmiyorum bu kadar basit :) 
(1,777 puan) tarafından
Allah seni ya :D tozlanmıyor mu
0 oy
(13 puan) tarafından
Dolap üstleri silmesi zor oldugu için gardrop ve mutfak dolabının üstüne eski örtülerden serdim görünmicek şekilde temizliceğim zaman örtüleri çekip makineye atıyorum toz kir vs olmuyo
(1,777 puan) tarafından
Vay bak buda güzel
(13 puan) tarafından
Üşengeç olunca çözüm bulmak kolay oluyo :)
(1,777 puan) tarafından
Hiç sorma bir bayramlık temizliğe girişmişim :D halıları yıkadım, salon, koridor, tuvalet, mutfak yatak odasını yaptım daha 2 odam ve banyom kaldı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 42 göst.
3 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ceylin1334 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 537 göst.
20 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 80 göst.
5 Ekim 2022 Aile kategorisinde Ruhugencanne.. (602 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,543 soru

11,201,682 cevap

34,497 kullanıcı