0 oy
200 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
Kizlar bebegim kabizdi bugun az bisi yapmisti temizledim baktım poposu cok kizarmis hafif iğne basi kadar kanadida 2 tarafta. Bu yuzdenmi huzursiz acaba ama ishal degil. Her kaka yaptığındada yikarim hem sabunla. Ama bu aralar kabiz oldu 3 gündür yapımiyordu bugün az kapti kabizdi. Bezden dolayimi acaba sürekli her gunde 4 5 kez bez degistiriyorum yani yapmiyor saatlerce kaliyor üstünde yapmadigi icin degistirmiyorum. Her degistirdigimde 2 3 dk acik birakiyorum. Bepanten kullandim nivea kullandim pişik önleyici baska napabilriim zeytinyagi mi sureyim

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sabun kullanma cildinin ph bozulmasın , suyla yıka sonra kurula ya da havalandır iyice sonra bez yaparsın. Pişik hemen geçmiyor malesef Bepanthol bol bol sur geçirir o birkaç güne ins 
-Reklam-
0 oy
(162 puan) tarafından
Sürebilirsin zeytinyağı bende sürüyorum canım havalar sıcak yaa bezr fok yapınca yaniyolar malesef 
0 oy
(10,761 puan) tarafından
Fito krem al canım birebir. İllaki bezden olmaz. Bazen kullanılan bif ilac yapar bunyesi duser mantar yapar. 
(446 puan) tarafından
Yani bi tek kan ve d vitamini kullaniyorum
(775 puan) tarafından
Katılıyorum ama fito kreme zalain karıştırınca eşit oranda kanayan pisigi bile bir gecede sonduruyo ikinci güne tertemiz Dr yazmıştı banada antibiyotik tedavisi olduğu zaman
(10,761 puan) tarafından
Evet bunu da duymustum. Ben fitoyu yuzume bike suruyorum.
0 oy
(351 puan) tarafından
Zeytinyağı çok iyi geliyor 
0 oy
(7,340 puan) tarafından
sudocrem kulanıyom ben cok etkılı
0 oy
tarafından

Canım pişik için bu krem bire bir ben sürekli bunu kullanıyorum çok memnunum 

image

(1,988 puan) tarafından
Mantar kremi değil mi bu babam ayaklarına sürüyor mantar diye doktor vermis
tarafından
Yok kız bizim eczanedeki abi eşime bunu vermiş en pişik kremi demiş neler denedim kızıma iyi gelmedi ama bunu tek seferde sürüyorum ertesi gün hiç bir şeyi kalmiyor çok şükür burda çok işine yarayan oldu çoğu kişi memnun kaldı vallahi
(229 puan) tarafından
Doğru canım mantar a da iyi geliyor mantar içinde bunu veriyolar
0 oy
(881 puan) tarafından
Kuzucum vazelin varsa birebir direk sur vazelin kadar etkili bisey görmedim ben zeytinyağı da olabilir pisik kremleri emin ol etkisiz
(446 puan) tarafından
Vazelin süreyim en iyisi
(881 puan) tarafından
Sür kuzum çok faydasını göreceksin
0 oy
(345 puan) tarafından
Gecen benimkide baya pisik olmus gece babasi uyutmustu fark etmemis mahvolmustu hemen yikadm travazol krem surdum ertesi gune gecti bi seyi kalmadi
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Sudocrem öneririm çok etkili 
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Kram pudra falan degil de ne yap biliyo musun hafif sicak olsun hani yakmasin yani ılık su doldur kuvetine bebegini e oturt icine durmuyosa oyalanmasi icin top vs ver suyun icersinde kalsin biraz daha sonra kurula ve bi yemek tabagina birazcik zeytin yagi dök rulo pecete varya ona o tabaktaki yagi heryerine yedir iyice islansin pecetenin her yeri daha sonra pisik olan yerine koy ve bezini kapat. Oglum dogdu dogali ne zaman pisik olsa bunu yaptığım an geciyo az olsun cok olsun fark etmez ne yalan soyleyim bu sabah ciger gibi kizarmisti aşırı pisik olmus sanirim sicaklardan hemen kuvete su doldurdum oynadi 30 dk filan sonra zeytinyagiyla peceteyi kapatip bezini taktim suan cok sukur gecti biseyi kalmadi
0 oy
(448 puan) tarafından
Pudra surebilirsin 

Bepanthol çok iyi geliyo 

Sudocrem de 
0 oy
(103 puan) tarafından
Beyaz vazelin sür canım 
0 oy
(17,633 puan) tarafından
Bak canım hametanın maviside güzel oluyo ama ben geçmedii zaman margarin sürüyorm çok çabuk ii ediyo önce güzelce sabunla kurut ardından margarin nişasta dök braz sabaha kadar dursun hızlı iyleştiriyo
0 oy
(1,417 puan) tarafından
Ben o kadar pisik kremlerine para verdim ama margarin kadr etkili bisey gormedim zeytiyagi 2 3 defa sürmen gerek ama margarini geceden sür sabah bisey kalmaz bide canim cocugun poposu savunla yikanmaz aklinda bulunsun sade suyla yika
0 oy
(127 puan) tarafından
Kesinlikle sudocrem kremini tavsiye ederim 
0 oy
(301 puan) tarafından

image

en çabuk ve en etkili sonuç bu kremlerde gördüm kullanmadığım krem kalmamıştı 
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Hamezinc krem doktor vermişti bana da bir kere sür geçiriyor 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 167 göst.
0 oy
3 cevap 121 göst.
0 oy
8 cevap 110 göst.
27 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemayse (418 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 217 göst.

377,830 soru

11,309,026 cevap

34,741 kullanıcı

...