0 oy
809 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar 20 gundur esım gorevde dıye aılemın yanındayım, tabı arada eşimin aılesıne de gdıyorum, cok sukur yarın eşim gelıyor bende aksam valız yaptım esyaları koydum kendıme 3-5 oarca yedek kıyafet bıraktım, yarın esım gelınce onun aılesıne gıdıcez 2 gun sonra evımıze donucez, neyse banyo yaptım uzerımdekıler kirli dıye annemın dolabından pıjama gıyeyım dedım ki annem bana sureklı gozde kıyafetın yoksa bak dolabımda bırsuru pıjama var bana dar gelıyor onları gıy der, ona guvenerek actım dolabı bıtane takım pıjama vardı gri benimde pıjamalarım hep takımdır ne bıleyım takıntı gıbı gıttım onları gıydım, annemın yanına gıttım anne bak bunları gıydım dedım, nıye gıydın dedı, anne kırlı olmasın camasırlar dıye sen demıstın ya dedım, onları yenı aldım bırkere gıydım goturmeyesın evıne dedı, ama sok oldum nıye gotureyım ya dedım, begendıysen begenmeee yanı dedı gulerek ki kızlar yemın ederım her sene kendıme pentıde ındırım avrken pıjama alırım mutlaka annemede 2 takım alırım kışlık yazlık, bılerek kendı aldıkalrımı gıymedım sen aldın dıye mı gıyıyosun der dıye, gıttım cıkarttım bende ustumdekılerı baska bırsey gıydım ama oyle uzuldum ki, ay anneler neler verıyo benımkı pıjamayı gotururum dıye korktu 

16 Cevaplar

0 oy
(4,040 puan) tarafından
Ay dünya malı ne olacak ya. Ben de bugün hasema aldım gorumcem dedi ki arkadaşlarla denize gidecek verir misin veririm dedim yeni olsun eski olsun kötü olsun iyi olsun sonuçta ağzıyla istemiş. Dünya malı çok mu değerli gercekten
tarafından
Ben bırde anneme herseyımı verırım ya normalde o da al bak begendıysen derdı almadım hıc ama cok sasırdım
-Reklam-
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Benim ki olsa beğendiysen senin olsun derdi bı tuhaf annen
tarafından
Ay herseyı tuhaf kı bır gunu dıgerını tutmuyo
0 oy
(881 puan) tarafından
Benim annem de bazen yeni aldığı bisey olduğunda annem beğendiysen sana da alalım ama bu bende kalsın der evime dönene kadar kullanır bırakırım ama hiç öyle demez ama belki gerçekten çok hevesle aldı annen bilemeyiz ki kuzum
tarafından
Ya benımkı de normalde al demez de gıyınce laf da etmez hoş hıcbıseyını gıymem cok nadırdır zaten ben 40 gıyıyorum o 44 ama bol bol rahat dıye guydum gıymez olaydım, kız yarın gıdıyorum senede 1 kere gelıyorum ınsan kıyafet ıcın der mı ya
(881 puan) tarafından
Haklisinnkuzum nediyim insanın karşındaki.annesi olunca en ufak negatifi bile kaldıramıyor dimi
0 oy
(489 puan) tarafından
Bana biraz takılmış gibi geldi ama ben de bozulurdum niye giydin demesine :( ah ya evlenip gidince baba evine yabancı oluyo insan bekarken annenim dolabını açarken böyle çekinmiyo insan ama evlennce bir başkası oluyosun bu da koyuyo insana işte
tarafından
Ben evlenmeden sacıma annemın tokasını takamazdım, evlenınce daha ıyı bıle oldu ama huyundan vazgecmıyor ıste
(489 puan) tarafından
Ozaman tepkisi de normal huyu böyle demekki
0 oy
(448 puan) tarafından
Aaa bi pijjama için kalp kirmaya değmez bee
tarafından
Valla uzuldum cok
0 oy
tarafından
Çok beğenmiş pijamayı demek ki üzülme canım 
tarafından
Kız ben kendıme kzııyorum kendıme durdum durdum gıderayak nıye gıydım ya
tarafından
Annen senin gibi bir avlat yetiştirdiğine göre gayet iyi bir anne ters zamanına denk gelmiş sen de dediğin gibi şok olmuşsun. Ters bir zamanına denk gelmiş belli ki
tarafından
Ay canımsınn Allah razı olsun kuzum benım♥️
0 oy
tarafından
Ben yeni evliydim annemlere gittim Bircan hediye gelir diye ceyizime almadım kimsede getirmedi borcamim yoktu vardı da bi taneydi çok büyüktü anneminde hiç kullanmadığı bi yuvarlak borcami vardı ki annem calisiyo bekarken de evi ben çekip çevirdim ben bile kullanmadım zaten şuan annemin bi kek çırpmaya vakti yok kullanilmiyo yani biliyorum annem çıkardı onu bana verdi eve geldim aradan bi kaç gün geçti bişey mi lazım oldu ne oldu demekki anneme söylemişim annem 1 kullanılmış eski borcamim hesabını yaptı bana neymiş kocam alismasin diye yapmiyomus esime hiç duyurmadim kendi annesi herşeyini önümüze serer bi eksiğim olursa o gider alır ben bişey kayinbabam erkek haliyle bişey görür bu sizde yok der alır öz annem bi boecamin lafını yaptı eşim duysa benimkiler böyle yapiyo senin annen bi borcamin lafını yaptı der diye duyurmadim yoksa yemin ederim o borcami geri götürüp verecektim sırf ailemi eşime karşı küçük düşürmemek icin yapmadım 1 yıllık evliyim 1 kez kullanmadım o borcami elim gitmiyo çok geçmedi 3 aylık evliydim ananemi kaybettik 7 kız 2 erkek kardeşler annemler dayilarim hiç uzulmemisler gelinler sakalasmislar ananemin cenazesinde hep kızları ağlamış annem cenazeden geldi bu sefer bana biseyle almaya başladı ben ölünce başımda kızım ağlar gelinler güler dedi yok anne sen bana hiç bişey alma bi çöp bile verme ben yine senin başında ağlarım da arkandan okurum da dedim çok kırgınım bi gün oraya gittik babamın izin günüydü alışverise gitmiş ben Nescafe seviyorum diye babam 10lu kahve almış yok bana dursun annem laf eder dedim onu bile almadım aman kocam alışır bi de eksik kalsın canları sağ olsunda çöpleri nasip olmasın 
tarafından
Ay senınkı de cok ayıp etmıs nıye boyleler ya
tarafından
Neymiş el oğlunu alistirmayacakmis aman eksik kalsın istemiyorum biseyini
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Allah allah ya:( neden oyle yaptiki bende gidince giyerim vallahi annem bide boyle ayirir bir cekmeceye yeniler temizler durur nolcak yani pijama anneni sen tanirsij neden oyle bir tepki verdiki 
tarafından
Annem evlenmeden daha kotuydu malı cok kıymetlıdır benım tam tersım ben kılo berınce dolabımı anneme verdım ya, sımdıde bakıyorum dolabı benım pıjamalarım cok degerlı esyaları asla anlamıyorum
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Mutlu olması lazim ben gittigimde bende annemin kıyafeelrini giyince hoşuna gidiyo kadını hatta al götür diyo bakın yine diyorum iki gündür bazi arkadaslarimz anne yönünden çok dertli gerçekten çok üzülüyorum neden öyle yapıyoki ne olacak
tarafından
Ben annemden yana dertlerımı anlatsam aglarsın :D bu hafıf kalır
(2,524 puan) tarafından
Hadi ya duzelirsiniz insaAllah
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Tuhaf kadın annen ben annemin dolabından giyerim al senin olsun der ne olacak yani bir pijama sonuçta 
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Aha bu benim anam :)) annemde bazen yağar böyle şakayla karışık onu yeni aldım hiç heveslenme iyi beee kocaya gittin hala bizden geçiniyon falan diyo bazen bende şakaya vuruyorum alınmıyorum napim. 
0 oy
(12,561 puan) tarafından
Ya belki takıntılıdır sen daha iyi biliyorsun anneni ama ben de öyleyim çok zor bir eşyamı biriyle paylaşırım ki asla maddiyatla alakası yoktur bunun yanı yeri gelir başka birine 500 TL 1000 TL harcarım ama benim olan bende kalsın takıntısı var es kaza birine verirsem de gidip arayıp bulup aynısından alıyorum 
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Fazla alınmışsın bence hiçbir sorun yok arada. Yeni almış hevesle. Boşver dünya malına mı takcan sen de. 
0 oy
(2,719 puan) tarafından
Ya gerçekten güzel düşün emin ol pijama takımına kıyamamıştır ondan
0 oy
(12,794 puan) tarafından
Desem mi hoc pijama takımı yok değer veriyor ama evladından da değerli olamaz ya Bende cok alinirdim
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Kız belki şaka yapmıştır gerçekten yani ne bilim anneler asla öyle demez bence

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 243 göst.
29 Haziran 2022 Aile kategorisinde Asfkbraocl (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 187 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,324 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 96 göst.
15 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esmer anaa (988 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 358 göst.
30 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,325 soru

11,291,875 cevap

34,710 kullanıcı

...