0 oy
781 göst.
Diğer kategorisinde (100 puan) tarafından

imagebi önceki postta anlattım 

12 Cevaplar

0 oy
(17,262 puan) tarafından
Önü filan nasıl kız bide öyle çekip atsana
(100 puan) tarafından
Aynı önü ben şimdi sirkeye koydum
(17,262 puan) tarafından
Erisin bismillah çek dök eğer büyüyse Allahındann bulsunlar ya
-Reklam-
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Bi tanıdığa yaptırmışlar sabun büyüsü ben pek anlamıyorum ama onlardan duymuştum inşllah öyle bişey deildir. 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Terzi tanıdığın geldimi hiç eve
(6,859 puan) tarafından
Yazdım ya cnm bı daha mı yazayım ölçü kesim işlerinde kumaşı işaretlemek için kullanilir
(2,524 puan) tarafından
Hee tamam onu bende yapıyorum dikiş biliyorum ama yemin ederim büyü falan mı diye acaba dedim tirsttim
(2,780 puan) tarafından
Ki bana büyü gibi geldi ya hem kadın evin bütün alışverişini ben yapıyorum böyle bir sabun almadım evime falan dedi kötü niyetle konulmuş olabilir inşaallah değildir
(2,524 puan) tarafından
Kız ben yine sormadım başka ardakasta sormuş sana
(2,524 puan) tarafından
Ay Allah korusun yaa çok korkarım şuan bunları okumak bile tuaf
0 oy
tarafından
Rahmetlı babanem cantasına sabun atardı mısafırlıkte baskasının sabunuyla elımı yıkayamam derdı oeceteye sarar gotururdu her yere acaba oyle bısey mı
(1,777 puan) tarafından
Oyyyy öyle yapan çok ama
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Allah korusun ya aklıma kötü şeyler geliyor 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Sabunu erit bak icinde kagit filan olmasin..  
0 oy
(2,780 puan) tarafından
Bu aralar kimler geldi eve bu bir büyü büyük ihtimal ve çok kötü bir büyü direkt ölüm ve hastalık için yapılır Allah yapan ve yaptirania lanet etsin sirkeli suya koy sürekli Fatiha ihlas nas felak ve Ayetel Kürsi dualarını oku  evin her odasında oku 
0 oy
tarafından
Sabunun üstünde veya yöresinde iğne var mı araştırdım googleden de bir kişiyi hasta etmek için yapılan bir büyüymus iğne sabundan düşene kadar o büyüyü bulmak gerekmis
0 oy
(95 puan) tarafından
Canım sabun büyüsü diye bişey var çok etkili ve kötü biseymis  o yüzden evinizde öyle bir sabun almadığınizdan eminseniz bı hocaya danışın 
0 oy
(487 puan) tarafından
Allah korusun canım ama sabun büyüsü diye birşey var çok tehlikeli ama şöyle birşey sabunda iğne veya ignelenmis bir resim varmiydi.bizim evimiz 2 katlı müstakil evdi ve çok eskiydi gölde kuyu varmış önceden ve kapatılmış.annem anlatırdı kaç senelik gelinde artık orayı açmaları gerekmiş kuyuda iğneli resim bulmuş annem.komsularla konusu geçerken komşu demiş falancanin resmi bu diye.o kadında annelerden önce o eve gelin olmuş ve geldiği gibi çok hastalandı 6 7 ay içinde rahmetli olmuştu falan diye anlatmışlar.yani o gelinede sabun büyüsü yapılıp kuyuya atılmış diye konuşuyorlardı sabun eriyene kadar yapılan kişide öyle eriyip gider diye duymuştum.allah korusun Allah kötülere fırsat vermesin.inşallah öyle birşey değildir sadece sabunsa belki oraya düşüp kalmıştır.
0 oy
(3,275 puan) tarafından
Resimli iğneli filan değilse birisi çantadan düşürmüştür canım ya ayrıca sabun büyüsü suya atilir erimesi için diye biliyorum içini ferah tut ailede çok hasta olan varmı mesela
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Kız yaso ödümü koparttin yaa büyü müyüden çok korkarım ben inşallah öyle bir şey yoktur ama var mi yapan çevrende 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 505 göst.
13 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Prens prnses Annesi (614 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,477 göst.
22 Nisan 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatma kayra (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 848 göst.
18 Aralık 2019 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 123 göst.
18 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ada3 (2,256 puan) tarafından soruldu

374,576 soru

11,203,340 cevap

34,502 kullanıcı

...