0 oy
762 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Kızlar merhaba eşim ile 6 yıllık evliyiz çok iyi niyetli aynı zamanda çok saf birisi hakkını savunmuyor, savunuyorum diyor ama sadece dilde neyse konu başka biz oğlumla ailemin yanına geldik okul tatil olunca eşim çalıştığı için gelemedi.. Neyse bir süredir burdayız eşim bu süreçte kaynımlarda yemek yiyor onlar çağırıyor kanunlar aile apartmanın da oturuyor eşim ev aldı biz nişanlıyken biz başka semtte oturuyoruz.. Biz buraya geldik geleli eşim bizi normalde arıyor soruyor ama kaynımlarda asla aramıyor sormuyor buna aşırı sinir oluyorum.. Kaynım olsa elini arar ortam VS farketmez eşim kanıma göre vicdanlı merhametli iyi biri ama hakkını savunamaz, kendini kanıtlayamaz fazla kaynım uyanık her şey bana havasında gözü açık sulu dereye götürür susuz getirir sinir olduğum bir çok nokta var eşim ile ilgili iyiliğine lafım yok en azından aile apartmanın da dairesi var onun kirasını bile alamayor annesi bir şekilde kandırıp yolluyor eşim yaptırmış daireyi ama vermiyorlar... Artık kendini savunsun istiyorum hayatı çok düz yaşıyor uykuyu aşırı sevştor az önce telefonda ağzıma geleni söyledim saf, korkak dedim cidden bıktım artık sizce ne yapmalıyım bugün sinir olduğum nokta bizi yalnız olduğunda  arıyor onların yanında asla. 

24 Cevaplar

0 oy
(308 puan) tarafından
Kocan seni itip kaksaydi,  seni 5 kurussuz bıraksaydın, sürekli tartışma yaşasaydın, kötü sorumsuz olsaydı eminim burda dicektin kocamı çok seviyorum böyle böyle yapıyor ne yapmam lazim. Hiç bir şekilde kocanın suçu falan yok. Kendi kendine bahane aramışsın. Bari bi an önce bosan da adam zavallı yoluna baksin
-Reklam-
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Canım cok citti bı sorun göremedim burda arkadaşlarımız neler neler anlatıyor yinede evliliğimi nasıl yoluna sokarım gibi fikir istiyor boşanıp gidernlerin persanligino çaresizliğini okuyoruz kimi ailedien kimi hala bizzat kocsdan annesinden hala cekiyoe bu dert değil bence konuşulur duzelir başkası çok mu iyi olacak cümlesini kurasim geldi yapan bence evliliğini bunlar için yıkma. 
0 oy
tarafından
Bosanmak için bir sebep görmedim ayrica çok ayıp dediğin korkak ne ya
0 oy
(1,351 puan) tarafından
Anlamadigim eşinin bir dairesi kayninin bir dairesi var ama esin daire icin hic birsey yapamiyor siz baska semtte kendi eviniz mi kirada misiniz ? 
(228 puan) tarafından
Kendi evimizi aldık
(228 puan) tarafından
Başka semtten

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 698 göst.
25 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,269 göst.
27 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy