0 oy
1,271 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Kızlar nefes alamıyorum resmen.. 

Evleneli 6 yıl oldu eşim ailesiyle aynı apartmanda oturmak istemeyip ev aldı. Ama aile apartmanın dada dairesi var kirasını falan vermiyorlar. Adam yerine koymuyorlar kaynamö büyük oğluma ölüp biter, her hatayı yapsa baş tacıdır kaybının dört çocuğu var aile apartmanın da oturuyor onlar üç kağıtçı değişik bir insan eltim çok çekmiş çekiyorsa hala kadın aldatılmış bile.. Kaynım dan herkes korkuyor ailede son olaydan sonra anladım ki eşimde korkuyor eşim çok iyi niyetli bana oğluma karşı her şeyi yapar evine bakar işinde gücünde ama çok saf hemen inanır herşeye hemen konuya geçicem dün gece uyuyordum gece kaynım aradı beni defalarca sonra eşim eşim açtı kaynım ehliyeti de al aşağı gel dedi bizim saf kimlik ehliyet aldı gitti... Neyse bunlar dört kişi içmiş kaynım ve tayfası sonra aracı bir yere vurmuşlar dördü de içkili eşim akıllarına gelmiş kazayı sen üstlen demişler yoksa kaskodan para almayız vs demişler buna aracı çekici götürmüş o esnada sonra eşim eve geldi yarım gidip ifade vericem bişey olmaz falan diye kaskodan para almak için tabi ben çıldırdım sen salakmısın falan diye baya kavga ettim sonra dedim ki ya ben ya onlar hemen karar ver sen onların köğeiöisin senin karın burada ağlıyor sen ne diyorsun diye sonra beni seçti Kuran, a el bastırdım. Neyse eşimin ehliyetini kırdım klozete attım üzerindeki herşeyi aldım telefonda dahil olmak üzere dün sabah işe gitti bu olaydan sonra. Kaynım aramadı tek evdeydi eşim dün bana surat astı sürekli saf kocam deliriyorum düşündükçe bu adam hiç düşünmüyor mu ben niye üstleniyorum banane diyemiyor sanki kabul etmek zorunda o kadar soğudum li anlatamam polisede haber verdim kişilerin adını kazayı eşimin saf olduğunu vs. Ama bana gelince hiç saf değil iş yerinde amir hatta.. Bu adam normalde dört dörtlük ama saflığı öldürecek beni bugün yine eşinin telini aradı kaynım iki kere tel bende açmadım kızlar boşansam mı ne yapıcam bunu saflıktan nasıl döndürecem bana bişeyler yazın lütfen. 

31 Cevaplar

+6 oy
(6,238 puan) tarafından
Bulmuşsun saf kocayı teline el koymuşsun sesi çıkmamış. Kız sen bunu bosarsan bir daha zor bulursun. Etraf çakal ******** dolu.
(3,034 puan) tarafından
Sonuna kadar katılıyorum:)
(228 puan) tarafından
Ya adam neredeyse yalan ifade verecek abisi yüzünden ikna olmuş bu deli ediyor beni

Düşünmüyor hiç bişey direkt gidiyor. Aşırı iyi niyetli abisi uyanık
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben burda boşanma sebebi görmedim adam söz vermiş kurana el basmış işte 
(228 puan) tarafından
Ya adam neredeyse yalan ifade verecek abisi yüzünden ikna olmuş bu deli ediyor beni

tarafından
Olabilir ama bu boşanma sebebi değil
(228 puan) tarafından
Ne yapıcam gidip ifade vermesini beklicem o zöam sürekli hayatım güvensizlik le geçecek
0 oy
tarafından
Sence  gerçekten bu söylediklerin boşanma sebebi mi peki ?
tarafından
O koca yürekli kadın sen misin hepsini okuyan :)
tarafından
Aynen :)) ama okumaya gerek de yokmuş başlık gibi safmış kocası:)
0 oy
(238 puan) tarafından
Neden boşanmak isteğini anlamış değilim 

Önemli olan sana olan ilgisi sevgisi evinede bakıyor daha ne istiyon bacım yeminde etmiş işde:)
(228 puan) tarafından

0 oy
(665 puan) tarafından
kocanı önce o kadar övmüşsün ki dünyanın en iyi eşi mubarek ha boşanmaya gelince bence sen kesinlikle kocanı sevmiyorsun sırf saf olduğu için hemen bosayacam diyorsun 
(228 puan) tarafından

(1,271 puan) tarafından
Bütün hepsine kopyala yapıştır cevap vermiş
0 oy
(3,578 puan) tarafından
Şu Kur'an'ı Kerim i her şeye karıştırmayın abi ya

Çocuğuna ne dicen baban çok şaftı ondan boşadim?
(228 puan) tarafından

0 oy
(2,705 puan) tarafından
Allah akıl fikir versın size ne diyim
(2,705 puan) tarafından
Herkesede aynı cevap:)kopyala yapıstır
(228 puan) tarafından
Herkes aynı şeyi yazmış ama o yüzden, eşim cidden çok saf güzel huyları var ama bu saflığı beni deli ediyor yalan ifade ne demek o anda eşimin siz ne diyorsunuz diye çıkışması gerekirdi
(2,705 puan) tarafından
Ee her ınsanın ksuuru vardır kım dört dörtlukkı saf dıyede bosanılmazkı degısıksınz valla mıllet ne sıddetler goruyoda yuvam yıkılmasın deyıp susuyo
(228 puan) tarafından
Ama bu suçu üstlenmesi iyi bişey mi
(2,705 puan) tarafından
Ya onun yaptıgı dogrubdemıyorm canm senın davrnsısın yanlş
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Boşanmalık bi durum yok canım .madem saf sen eşinde oynat kocanı .sen sürekli aklına gir yönetmeye çalış .uzaklaştırmaya çalış kaynından falan 
(228 puan) tarafından
Uzak tutmayı başaramıyorum.ne yapsam fayda etmiyor

(1,569 puan) tarafından
Kendini kullandırtmayı seviyor demek ki .bırak bi uğraşsın da aklı başına gelsin
(228 puan) tarafından
Keşke görse şunların gerçek yüzünü
0 oy
(657 puan) tarafından
Boşanma sebebi degil anlattıkların 
(228 puan) tarafından

(657 puan) tarafından
Dediğin gibi iyi niyetinden işte bide konu aile olunca.  Ama bak dört dörtlük diyorsun sen onu törpülersin bence
(228 puan) tarafından
İşte canım abisi yalandan samimi davranıyor iyi olsa böyle bir şeyi yaptırır mı her yolu denedim düzelmiyor
(657 puan) tarafından
Benim esimde biraz öyle bunca zaman hep babası için çalışmış ona araba almış biz evliyken bile babasının kredisini ödüyprdu oda yetmezmiş gibi altınımızı borzduarl ama kıymet biliyorlar mı hayır
(228 puan) tarafından
Zaten böyle saf insanların kıymeti bilinmez
0 oy
(665 puan) tarafından
bence sen boşa şu saf adamı senden kurtulsun bakalım bi daha evlenince nasıl oluyormuş saf gururusun inş 
(228 puan) tarafından

0 oy
(444 puan) tarafından
Kız böyle bir şey için boşanılır mı ameller niyetlere göredir adamın niyeti kötü değil. Sadece çok rahat kullandirir kendini. Bir de dua et aile apartmaninda degilsin olsan onlar olmadan bir yere gidemezdin. Ben 3 yıldır öyleydim hala da gidemem gezmekten soğudum 
(228 puan) tarafından
(444 puan) tarafından
Abisini kaynanana söylesene, belki o çare bulur
(228 puan) tarafından
Hiç çare bulmuyor karışma kardeşlere diyor
(444 puan) tarafından
Ne diyim canım Allah eşine akıl sana sabır versin. Her insanın bir eksiği var onunda bu herhalde
(228 puan) tarafından
Aynen canım Amin
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Abooooo bacım Allah derdine derman versin 

Valla okuyamicam
0 oy
tarafından
Yok canım bu boşanma sebebi deil bence yani eşini sen idare et bak poliside aramissin en iyisini etmissin bende aynısını yapardım eşinde seni seviyorki seni seçmiş başka türlü biseyler düşün 
(228 puan) tarafından
Sürekli düşünüyorum canım bulamıyorum
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Kocamla tek sorun bu olsaydı keşke bu boşanma sebebi değil ki sen cazgrlk yap eşine sahip çk bazı admlr becrmzki bnm eniştmn abiside çok ahlaksız dr eniştemde çok çekiyo garibim ablamda çok çkti ama asla senn ddpin gbi yapmadi birbrlerini çok seviyorlar yeri glnce kocadnıda savunp ortalğ ayağa kaldrr 
(228 puan) tarafından
Öyle yapıyorum sonra kötü ben oluyorum işte
(1,307 puan) tarafından
Olsun kötü ol  sonra derler bunlara doknlmaz şuqn qblam patr patr lafları söyler hiç çknmez ona eskisi gibi yapmazlar yine ahlaksız abisi yapcağnı yapıyor da yine haklarndan geliyor lar sen de ole ol  konş sürekli yapqmassn edemssn de
0 oy
(328 puan) tarafından
Ya Allah aşkına bir adama saf dediğin kısımlar net olarak yazılmış. Kötü niyetli biri değil belli ki sanki saflık kötü, namussuzca bir şeymiş gibi bastıra bastıra demenin manası neyse. He boşan biz üyelerle bakarız sana. Şöyle olur olmadık saçma sapan şeyler sormayın ya. Boşanma sebebi mi değil mi yaşayan sensin biz ne bilelim..
(228 puan) tarafından
Ama suçu üstlenecek derece iye gelmesi delirtiyor düşüncesi bile
0 oy
(736 puan) tarafından
Yani yanlis anlasilmak da istemiyorum ama insallah kocana da burda yazdığın gibi 50 kere saf saf saf deyip durmuyosundur o adamda da bir gurur var ayrıca bu bir bosanma sebebi değil düzgünce alir karsina konusursun. Bak canim sen onlar gibi kötü bi insan degilsin ya seni de kendine benzeticekler krndi başları belaya girmicrk seninnki giricek bosver arayınca açma açarsan da bi bahane uydur gitme falan diye ne bileyim yani bu kadar buyutmeye gerek yok bence 
(228 puan) tarafından
İnan canım sürekli uyarıyorum abisi derinden girip bir şeyler yapıyor
(736 puan) tarafından
Sende haklısın canım baskalari yüzünden olan sizin yuvaniza olmus insallah esin abisinin gerçek yüzünü görür
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Safliktan değil de canım sen eşini beğenmiyorsun bence kardeşine yardımcı olmak istemiş zorda kalsa kardeşim bende yardım ederim suç bile olsa yani saflıkla ne ilgisi var bence sen kocanı begenmiyorsun hep böyle postlar açıyorsun bosanacaksan boşan bence bahane arıyor gibisin çünkü 
(228 puan) tarafından
Canım kardeşi zor durumda olsa gitsin ama bu suçu üstüme al demek abisi madem çok seviyor kardeşini neden böyle
(2,194 puan) tarafından
Çünkü onlar alkollü imiş alkollü olunca kasko ödemez adam carpmamis birşey carpmamis duvara vurmuşlar eşin o kaza yaptı gibi gösterip kaskodan arabayı yaptiracaklarmis sende karakolu arayarak bir araba parası geçirmişsin tamam dolandırıcılık ama sonuçta sana bir gireni çıkanı yokmuş yani niye böyle yaptın ki ayrıca eşini sevmiyorsan canım her posta saf kocam diye post açmak yerine adama hakaret etmek yerine otur mantıklı düşün sen bu adamı istiyormusun istemiyor musun yani her seferinde böyle bahanelerle eşine hakaret içeren post açıyorsun bence bir düşün sen ne istiyorsun
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Kusurabakma ama boyle adamı bulmussun öp kafana koy. Telefonuna kadar almıasın ehliyeti kırmıssın. Bir cogunun kpcası agzını burnunu kırana kadar döver. Yani evet dogru degil ama kardesi o da adamın. Kusurabakma kardesim beni arasa abla adam öldürdüm dese gömmeye yardım ederim cuku kardes.adam ev almış oraya oturtup muhatap etmemiş. Daha bekarkenden malı helemki su an esinin malı bile degil orası kirasının derdine dusmek sana dusmez ki. İster alır ister almaz isterse alıp bagıslar. 
(228 puan) tarafından
Canım iyi niyeti çok fazla bende iyi niyetliyim ama herşeyi bir sınırı var
(10,784 puan) tarafından
Evet sınırı var ama papaz olmaya yuvanı yıkmaya deger mi? Erkekler kazık yemeden akıllanmazlar. Sen bir tarafını yırt istersen. Kazık yemeden anlamazzzz. Hiç canını da uzme. Bak ne guzel sizi seven bir kocan var. Bırak ne halt yerse yesinler. Sen simdi yapma dedin diye kötü sen cıkacaksın. Aaa geline bak kardesine yardımmetmesine bile neler yaptı diyecekler. Ama bir kere kazık yese akıllanacak
(228 puan) tarafından
Canım bu normal bir yardım değil
0 oy
(13,630 puan) tarafından
Ya Allah başa vermesin ama abim aynı durumda olsa ben de ustlenirdim ya 
(228 puan) tarafından
Abisi içmiş etmiş hatayı abisi yapmış kurban eşim neden
(13,630 puan) tarafından
Çünkü kardeş :)
(228 puan) tarafından
Abisi hayatta üstlenmez eşim yapsa
(13,630 puan) tarafından
Ya. Herkes aynı fedakarlikta olmuyor.
Bilmiyorum Allah başa vermesin ama ben de abimin suçunu ustlenirdim heralde :/
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Yani hepsini okudum ama bunlar boşanma sebebi değildir.çok daha kötülerini yaşayan kadınlar var 
(228 puan) tarafından
Bilmiyorum canım kafam karışık

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 766 göst.
6 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 427 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,071 göst.
13 Ocak 2022 Aile kategorisinde Asya17 (218 puan) tarafından soruldu