0 oy
347 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Biraz önce eşimle mutfaktaydik. Rahatsızım diye mutfağı topladım . Hem 2lik dişim ağrıyor, hem sinekler yemiş bacağımı acayip kaşınıyor. Hem bacagimdaki varisler ağrı yapıyor. Kısacası her yerim dökülüyor. Yarın temizleyecem dedim mutfağı. Eşimde laptopta resim atiyordu telde olanları. Bana " mutfağı temizlersen sana 100tl veririm" dedi. Bende güldüm " tamam ver " dedim. Surat salladı " bana tuhaf geliyor para deyince tamam demen" dedi. Yaa zaten para versende vermesende temizleyecem neyin kafasını yaşıyorsun? " Senin herşeyin para olmuş" diyor bana. Duyanda ben ona para vermezsen mutfağı toplamam demişim sanar. Tribe girdi gece gece. Tartışmak için bahane rahat g...ne batıyor. Zaten regl günüm yaklaşıyor ister istemez gerginim. Ve söyledim de "benimle uğraşma regl günüm yaklaşıyor stresliyim" diye.

Adam inadına yapıyor yaa . Yemin ederim bıktım usandım. " Ne kadar basit birşey için tartismissiniz diyeceksiniz. Evet banada boş bir muhabbet ama bu duruma getiren o. Kendi söylüyor gülerek bende gülerek cevap verdim. Demedigi kalmadı. Surat sallayıp gidip uyudu. Bir düzgün muhabbetimiz yok yaa. Adam gibi karşıma alıp konuşamıyorum adamla. Bugün WhatsApptan ölmüş babamın resmini paylaşıp " sensiz geçen bir bayram daha " diye yazdım. Destek olmayı hiç bilmedin bari saygı duy bugün laf edicek surat sallayacak birşey bulma. Zaten moralim bozuk. Gelip sarılıp acıma ortak olmayı bilmez. Be.yinsiz cidden gına geldi be. Düşmanım bile olsa gelip bir sarılır. Sen ağlayarak duygularını belli eden biri değilsin. Durumda hiç böyle şeylerde paylasmazsin demekki okadar bunaldın diye düşünür. Kafa yok bunda. Anası olsaydı oo anam anammm diye etrafında pervane olurdu. :woot:

Çok doluyum yaa. Küçük sinek midemi uzun zamandır bulandırıyor. El insaf artık beee yuhh yaa . 

Bu adamın anası babası hiç birşey ogretmemis. Ye iç sı.ç bir tek bunu biliyor. Duygulardan , hislerden, acı çekmeden bir haber kendisi.. Sayıp sovsemde guzelcede konuşsam yetmiyor.

Çareler çaresiz dedikleri bu olsa gerek. İllaki çaresi vardır küçük şeyler bunlar diye düşündüğünüz ama biz çare bulmak istemiyoruz demekki adam halinden memnun evlendigimden beri bu şekilde. Beni kötülemek için neler neler yapmadı kii :woot:

Gece gece sinir edip gidip zibardi. Yok anam bende şans mans :blink:

6 Cevaplar

0 oy
(4,040 puan) tarafından

Kimde şans var acaba:D bu bildiğin tipik erkek 

tarafından
Kendi para lafını açıp sonra bana diyor herşeyin para olmuş senin diye. Hiç utanmiyor yaa. Kime para desen yok der kii. Harclikta vermez
(4,040 puan) tarafından
Tamam işte cimri türk erkeği :D ama kendi kendine kavga çıkarması huy olabilir benim babamda da vardı birden ortalığı velveleye verip gidip uyurdu biz ev ahalisi mal gibi sinirleri bozuk şekilde kalırdık :D
tarafından
Şuan tam o moddayim cidden. Kendi gidip uyudu ben sinirden ne yapacağımı şaşırdım buraya yazıp rahatlayım dedim
-Reklam-
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Aman boşver canım kendini strese sokmana değmez. 

Bi daha para mevzusu olursa hiç bişey deme . Zaten senin susman ona en iyi cevap olacak.

İnsan 7 de neyse 70 nde de aynıdır duygusunu gösteremiyor demekki 
tarafından
5 yıl olacak evleneli ama düzelmedi. Cidden ruhum yoruluyor sabretmek için....
(1,381 puan) tarafından
Ah canım ya uzun zaman da olmuş . Düzelmesi lazımdı. Peki görücü usulü mü severek mi evlendiniz
tarafından
İlk görücü usuluydu sonrada sevdim. Tanıştık 1-2 ay sonra nişan oldu. İyice tanıyalım birbirimizi dedim. Babam ölecek beyninde tümör var dedi. Murvetimi görsün dedi anasi bir yandan kendi bir yandan işi hizlandirdilar. Bende babasiz buyudugum için kendi babam murvetimi goremedi bari onun babası görsün dedim. Babasida yeni öldü 1 yıl olmadı daha. 8 ay oldu sanırım. Boş yere erkenden evlendim. Fazla tanımadan
(1,381 puan) tarafından
Kaderin böyleymiş demekki canım . Hakkında hayırlısı olsun . Yine de hiç kimse için kendini üzme değmez
tarafından
Haklısın canım. Değmiyor horul horul horluyor içerde
0 oy
(293 puan) tarafından

Eşiniz sizden önce regl olmuş galiba :D

tarafından
Hahahahhh ayy sinirliyken bile güldürdün kız beni :D
(293 puan) tarafından
Bende gülerek yazdım. Sizede geçti ❤️
tarafından
Gülmek bulaşıcıdır canım ❤️❤️ hep bulaştır ☺️❤️
(293 puan) tarafından
Aynen. :)))
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Keşke o an ben sana 100 TL veriyim sen topla deseydin :)
tarafından
Param yoktu kız aklıma geldi kesin para için yapardı isterdi parayı :D 150 tl diyecektim paramla dovecektim ama ahhh yokluk :D 40tl var 40 tl desem ki.ciyla gülerdi :D
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Hiçte küçuk seyler değil... acina ortak olmayan,sarilmayi bilmeyen bir koca var gayette büyük bir dert bena göre
0 oy
(12,859 puan) tarafından

Bszi erkeklerden duygusal olarak beklentilere girmeyeceksin:)

Deseydin para özenli parasız adım atılmaz eşim.bir ara sarma sigara almıştı bana sar dedi bende parayla şararim dedim o gündür bir şey isterse parayla yaparım diyorum şakaya dönüştü aramız da :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 237 göst.
9 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 265 göst.
7 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 404 göst.
21 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Busraemre45 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 336 göst.