0 oy
124 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (437 puan) tarafından
Kızlar merhaba ben doğun yapalı 2 ay oldu spiral taktırmak istiyorum biraz korku var taktıran varsa beni bilgilendirebilirmi acıyormu nebilim hissediyormusun surekli yada etkili bir korunma yöntemimi gercekten ? Özelde taktıran oldumu ücreti ne kadar  bilgilendirirseniz cok sevinirim :)

3 Cevaplar

0 oy
(3,720 puan) tarafından
Valla bende istedim eşim kabul etmedi :( ağrı acı olmuyomuş çok basit bi işlemmiş ve bence en garantisi ucuzu zahmetsiz yöntem spiralle korunmak adetliyken gitmen gerek özeller için de fiyat değişir her hastaneye kendisi belirler fiyatını canım
-Reklam-
0 oy
(1,368 puan) tarafından
1 ay önce taktırdım. Işlem esnasında adet sancısı gibi sancı giriyo karnına. Hafif bi sancı ama. Normalde bikac gün ağrı olur dediler çevredekiler ama benim hiç agrım sancim olmadı. Korkulacak bısey değil. Korumaya gelince tek başına ona güvenemem sonuçta kayıp hamile kalan bir sürü kişi var. Eşim de prztf kullanıyo. Biri kaçırırsa oburu yakalar diye düşünüyorum. En garanti 2 yöntem bence
(437 puan) tarafından
Bilgi için tesekkur ederim
0 oy
(301 puan) tarafından
Doğumdan 2 ay sonra özelde 200 e taktırdım normal doğum yaptim gram acı ağrı hissetmedim hatta taktinizmi dedim çoktan dedi sonrasında karnım ağrıdı ama 1 gün boyunca 4 ay oldu takali adetlerim gününde oluyor ama eskiye göre bazen çok veya az oluyo doğumlarda da kaynaklı olabilir belki benimki eşim korunmuyor ama doktor korunması gerektiğini ve garanti veremedigini söyledi 
(437 puan) tarafından
Bilgi için tesekkur ederim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 20 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde Melek2844 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
7 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ananinki (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 74 göst.
8 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 273 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,941 soru

11,312,702 cevap

34,746 kullanıcı

...