0 oy
342 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Evde kocaman sinek vardı. Adı ne artık bilmiyorumm kara sinekmidir nedir? Uçarken acayip ses yapıyor ve insanı ürkütüyor. Mutfakta uçup duruyordu balkonun kapısı açık. Çık git dedim. Vız vız halen burnumun ucuna kadar geliyordu. Git öldürmek istemiyorum. Gece kızımı uyandirirsin git işte yoluna dedim. Halen vızlıyordu. Bende elime havluyu aldım başladım kovalamaya. Hırsız polis misali :D

Kapıya doğru yönlendirdim. Uzun uğraşlar sonucu balkon kapısından gitti. Bende hemen kapıyı kapattım. Gelip gidip cama vurdu. Camda yürüdü. Hemen gitmedi . Kapının ordan ayrılmadı . Üzülmedim dedem yalan olur. Ama diğer postumdada yazdım hep bacaklarımı yemişler nasıl kaşıniyorlar:woot:

En sonunda gitti bana vicdan azabı olarak :wassat:

Seni de unutmayacağız kara sinek :blush:

6 Cevaplar

0 oy
(129 puan) tarafından

Hiçte canilik değil yesinler mi yani :D yazlıktayım günde kaç tane öldürüyorum bir bilsen :):D

tarafından
Bende öyle ama buna kanım ısındı yoksa bumu isiriyordu ki bni kanım isindigina göre. Yazık saklandı bnden dolabın üstüne 10 dkka çıkmadı :( ayy üzüldüm kız ...
(129 puan) tarafından
Boşu boşuna bir sinek için üzme kendini :)
tarafından
Oda doğru kız o üzülsün evden kovuldum diye :Dd
-Reklam-
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Hahahah benimkiler akıllı perdeyi açınca cikiyorlar cikmayanlari valla öldürüyorum eltim bile yengemin sinekleri çok akıllı diyor 
tarafından
Keşke buda akıllı olup gitseydi ölmüş balkonda
0 oy
tarafından

tam unutdum derken , ansızın gelen o bildirim seni bana hatırlatlr :'(

tarafından
Ölmüş kız sinek balkonda :/
0 oy
(881 puan) tarafından

Allahım yaaa :D Nedir bu sineklerle imtihanımız:D

tarafından
Balkonda ölmüş cnm :/
0 oy
(7,227 puan) tarafından
Ne üzülüyon kız oda akıllı uslu duraymiş :))
tarafından
Balkonda ölmüş kız ://
(7,227 puan) tarafından
Vadesi yetmiş
0 oy
tarafından

Ah üzümlü kekim :D bu kadar iyi niyetli olma . Bunu bile dert ediyorsan sen ohooo

tarafından
Kuzumm benim çok etkilendimm kız baksana diğer postumda . Balkonda ölmüş sinek ://
tarafından
Dur bakayım :))

İlgili bir soru bulunamadı

378,196 soru

11,319,478 cevap

34,765 kullanıcı

...