0 oy
749 göst.
Aile kategorisinde (216 puan) tarafından
Sorum yukarda 

35 Cevaplar

0 oy
tarafından
Niye yaparken bana mı güvenmiş ki??
tarafından
Demekki baksana sjsj
tarafından
Ahahah isim olmaz ☺️☺️☺️.
Son postuma gel esmos ☺️
tarafından
Sen gel damadını atti
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yo canim,sağlık söz konusu olmadığı sürece kimsenin çocuğunun sorumlulugunu almam.
0 oy
(674 puan) tarafından
Bakarmısın bile demiyorlar sabahın köründe çoğu zaman geliyor çocuğu hiç halin var mı yok mu diyen yok anca bak diyorlar
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Ne mana niye bakayim bana mi yapmis ki hastalik bisey olmadigi surece
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Vala bizim burada komşu var kayınvalidesi ölmüş kendi çocuğla aynı yaş hemen hemen onun çocuğuna bakıyor anne diyor çocuk kadına bide eltisi ölmüş onun çocuğuna da bakıyor kendisinin 3 kayınvalidesinin ve eltisinin çocuğuyla beraber 5 çocuğa bakıyor 
(4,224 puan) tarafından
Yaa bebeklere cok uzuldum, ama kadina helal olsun cok iyi yapmis
0 oy
(1,549 puan) tarafından
Hastalık olur zor bı durum olur tabiki bakarım nolcak ama keyfi bakmam asla sorumluluğu alamam
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Neden niçin kime göre ve nasıl bunlar önemli yoksa sebepsiz yere bakılmaz bizim halamız bile yeğenlerine bakmak istemiyorda bakmak zorunda değilim diyor
0 oy
tarafından
Tabikide değilim     
0 oy
(13,010 puan) tarafından
Aciliyetli durumda saglik vs söz konusu olduğunda emrivaki yapilmayip rica edildiğinde bakarım öbür türlü asla 
0 oy
(2,194 puan) tarafından

Hayır tabikide ben gorumceminkine bakmadım eşime kustuler :) 5 yıl bakacakmisim birde kendimiz çocuk yapmıyorduk eşimle sırası değil diye bazı problemleriniz vardı ben istiyordum çocuk ama o zaman yapmamız uygun değildi o halde onun çocuğuna bakacakmisim ben birşey demeden eşim bakamaz abla demiş ordan kustuler vay efendim eşim hanım köylü olmuş sormadan hayır demiş vs vs bir sürü kayinvaldemi arayıp saymış onlarda sen herkesin aile hayatına karışma ikisi birlikte mutlu çocuğa bakmak zorunda değiller demiş ordan onlarada bizede küstu huzursuzluk çıkarmaya çalıştı eşimde arkamda durdu canım zorunda değilsin tabikide 

(3,491 puan) tarafından
Bedava bakıcı mı arıyordu.
(2,194 puan) tarafından
Evet canim :) eşim bakıcı bulana kadar idare eder demiş o da yooo ben sürekli baksın istiyorum demiş eşimde sürekli bakamaz abla demiş sonra kayinvaldemlere falan şikayet etmiş öyle onlarda bakmak zorunda değilki demiş durumu kötü olsa belki yardım ederdik de parasal durumuda iyi eşi doktor o yüzden bakıcı tutsun dedik birde ne var eşin evde oturuyor zaten diyormuş
(3,491 puan) tarafından
Evde oturan hizmetçi mi sayılıyor. Tuhaf şey gerçekten.
(3,491 puan) tarafından
Ücret mukabili bakar mı dese neyse
(2,194 puan) tarafından
Yok canım ücret karşılığı da istemem yani öyle sorumluk ,eşimin de durumu iyi sayılır ,bakacak olsam o ara kendim dogururdum yada paraya ihtiyacımız olsa bende üniversite mezunuyum girer ise çalışırdım, ondan iki yıl sonra planlı hamile kaldım çocuk için sorumluluk alamayacağımiz bir dönemdeydik,başka durumlarımiz vardı, neyse kısacası bakmadık, zorunda değil kimse kimsenin cocuguna durduk yere bakmaya
0 oy
tarafından
Kimse kimsenin sorumluluğunu almamalı ki hiç kimsenin zorunluluğu yoktur bu konuda. Ayrıca eşimin yiyenlerin çok severim ikisi de pamuk şekeri gibi bebişler ama dediğim gibi ne anneleri böyle bir şey ister ne de ben tenezzül ederim 
0 oy
tarafından
Severim ama acil durum yoksa bakmam 
0 oy
(3,080 puan) tarafından
Henüz çocuğu yok ama olsa bakmakla zorunlu değilim tabi
0 oy
(881 puan) tarafından
Herkes doğurduğu çocuğa baksın banane yani ha ölüm kalım olur hastalık olur başım üstüne ama keyfi de bakmam 
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Şuan bir kalıyoruz biz benim çocuğuma düşkün o bakar ben onunkilere bakamam çok sabırlı değilim çünkü birisi çok ağlak diğeride çok konuşuyor bakamam  zaten bir aradayız çocuklarla çok zor oluyor 
0 oy
(96 puan) tarafından
Aslında kimseye çizgimizi bu kadar bozmamaliyiz mesafeli olmayı bilmeli ama gülüp evlenmeliyiz ama bu dengeyi sağlamak gerçekten zor kimse istemediği biswyi yamak zorunda değil sonuçta 
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Hayır, kimsr kimseye güvenip çocuk yapmıyor. He önemli bişey olur, o zaman ayrı. Mesela deprem oldu yengem vefat etti 3 çocuğu annem aldı, kimseye vermem dedi. 3 onlar 3 biz 2 sene 6 çocuk beraberdik. 
0 oy
tarafından
Kimsenin çocuğuna bakmam 
0 oy
(426 puan) tarafından
Zorda kaldığında( hastane işi, ani seyahat, hastalık vs gibi) bakarım. Onun dışında sürekli bakmam. 
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Çok genel bir soru sormussun? Biraz özelleştirir misin durumu. Bakmam gerektirecek bir durum varsa seve seve bakarım. Ama beni bakıcı olarak tutmak isterse öyle bir dünya olmaz 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 410 göst.
6 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 526 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 747 göst.
14 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 450 göst.