0 oy
77 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,405 puan) tarafından

image

Kızlar ben şimdi iki üç haftada önce test yaptım bişey çıkmadı kaç zamandır da adet sancım var bu iki üç hafta öncede sadece bir gün lekelenmem oldu hepten olmayacağına inandim ama dün ne hikmetse içimden test alip yapmak geçti aldım testi yaptım sonuç bu çıktı sağlık ocağı grevde büyük ihtimalle hastanelerde tabi özele gitsem tonla para aliyorlar bayram arefesi o kadar vermek istemiyorum ikilemde kaldım bebek varsa kaç haftalık ve bayramdan sonra gitmem daha mantıklı geliyor varsa büyümüş olur ayyy ne etcem bı akıl verin bu arada test bozuk değil ilk bes dk da net çizgiler çıktı akşam tekrar baktığımda böyle olmuştu 

image

4 Cevaplar

0 oy
(14,120 puan) tarafından
Testi daha net çekip atsana canim. Böyle bişey anlaşilmiyorki. 
(2,405 puan) tarafından
Diyom ya üç hafta önce neredeyse test yaptım negatif çıktı tahmini bir aylık felandır
(14,120 puan) tarafından
O zaman acele etme gitmek için. Sadece keseyi görürler. Yinede hamileyim diye düşünüp hareket et bayramda. Fazla yorma kendini. Çiğ ete de dokunma.
(2,405 puan) tarafından
Yok zaten bayramda eşimle tekiz kurbanda köyde yapilacak kayın validem halliyor o işleri sağolsun dün öğrendim kimseye bişey de demedim desem köye gitmezdi benim için onca işin altından kimsede kalkamazdi bayramdan sonra tam herşey rayına otursun söylerim artık kocam bile bilmiyor sjsjsjsj
(14,120 puan) tarafından
Yinede test yaptiğini ama kan vermeden emin olamadiğini kaynanan ve kocana söyle bence. Onlarda bilsinler daha iyi olur.
(2,405 puan) tarafından
Kayın validem yola çıktı ama kocama söylerim
-Reklam-
0 oy
(881 puan) tarafından

Bundan hiç anlamam ama çok merak ettim Allah gönlüne göre versin kuzum :)

(2,405 puan) tarafından
Âmin ALLAH razı olsun ikinci olacak nasip olursa kızım daha dokuz aylık bile değil ama doktorumun da tavsiyesiyle beş aydır deniyorduk bakalım nasip kısmet
0 oy
(2,523 puan) tarafından
İki gebeligimde de test çıkınca hiç kan vermedim adet olmuyorsan gebelik var dahabaskakanitmi lazım hastaneye muaneye gidebilirisn
(2,405 puan) tarafından
Güldüm hastaneler bakmaz geriye bi tek özel hastane kalıyor kızım küçük nasıl gitcem bilmiyorum
(2,523 puan) tarafından
Hastane bakmaz mi ne alaka
(2,405 puan) tarafından
Grevdelermiş o yüzden ve randevusuz bakmıyorlar anca acil kan testi yaptırırsan o
(2,523 puan) tarafından
Tamam canım bende diyorum ki adet olmazssan zaten gebelik vardır bayram sornasinida bekle git muane ol özele de bosuan gitmemiş olursun hakkında hayırlısı olsun
(2,405 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 53 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Kubra.10 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 220 göst.
0 oy
10 cevap 411 göst.
20 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Ferdane (52 puan) tarafından soruldu
0 oy