+1 oy
308 göst.
Diğer kategorisinde (2,366 puan) tarafından

Günaydın  kızlar sizd eben gibi halilarinizi yikarmisiniz, yoksa para verip yikatirirmisiniz?? Bn yoruldum valla

image

21 Cevaplar

+2 oy
(7,684 puan) tarafından
4 senedir evliyim 1 kere bile yıkamadim yıkamam da ben
(2,366 puan) tarafından
Jejejeje jsjjsje para var huzur var
(7,684 puan) tarafından
Parayla ilgisi yok anneannem yıkıyordu temizlik o biçim noldu 40 yaşında bel kayması oldu dizleri tutmuyo iki dizinden de ameliyat oldu işte ben de kendimden önemli değil diye yıkamıyorum cok agir seylere girmiyorum öyle
-Reklam-
0 oy
(7,036 puan) tarafından
İnce altı lastikli olanları yikarim oburlerini yıkamaya veririm kolay gelsin sana
(2,366 puan) tarafından
Sagolasin abla valla kaljnlarida yıkadım metresi 15 burda
(7,036 puan) tarafından
Kız abla nedir ben21 yaşındayım daha ya :D
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Bekarken annem ablam kapının önünde.yikardik evlenince bir kere.balkonda yıkadım çocuklar oluncada yıkamaya verdim
(2,366 puan) tarafından
İyi yapmışın Vala bnmde veresim vardı amma mtrsi 15 burda
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Böyle alanım olsa yıkarım:D 
(2,366 puan) tarafından
Jsjjsje üşeniyorum ama senede iki üç sefer yıkıyorum mecburiyten
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Böyle bi alanin olsa bende yikardim:( 
(2,366 puan) tarafından
Valla üşeniyorum ama senede iki üç sefer yıkıyorum mecburiyeten müstakil ev heryer kum çocuklar içeri dışarı çok kkrlenixor
0 oy
(2,463 puan) tarafından

Kolay gelsin sana. Ne güzel serinlersin. :)

Önceden neydi o ya bekarken hep yıkardık koca koca halılar. Büyük bi salon halısını su çektirdik, bütün aile kaldıramayınca halı yıkamacıyı keşfetmiştik :D o günden beri yolluk vs dışında yıkamaya veriyoruz.şimdi evimde çok müsait değil zaten yıkamak için ve su parası 2 katı geliyor :ermm:

(2,366 puan) tarafından
Sagolaisn, valla burdada metresi 15 yıkıyorum mecburiyeten müstakil ev heryer kum çocuklar içeri dışarı çok kirleniyor senede iki üç sefer yıkıyorum
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Buna ihityacım var dogal terapi
(2,366 puan) tarafından
Jsjdjd kışlıkları yikamadim ellerinden öper valla beklerim ndjd
0 oy
tarafından
Terasım var kendim yıkıyorum dün bir kısmını yıkadım bugünde geri kalanını yikiyacam insallh kolay gelsin canım :) 
(2,366 puan) tarafından
Sagolsun sanada inşallah Bi yandan iyi ama Bi yandan da zor ya
tarafından
Aynen canım benim halılar hepsi normal halı incede değil suya girdimi yerinden kalkmıyor Allah'tan eşim yardim ediyor
0 oy
(1,294 puan) tarafından
3 gün önce 8 hali yıkayan ben:))  hepside büyüktü bunlar küçük bari  :) kolay gelsin canm
(2,366 puan) tarafından
Sağol valla iki çocuk 4 buçuk aylık hamileyim birde zor oldu belim ağrıyor şuan kişilikleri yikamadim birde yatak odasında kalın vardı onuda yikamadim bunlar mecburum yıkamaya valla
(1,294 puan) tarafından
Benimde 3 çocuk küçüğüm 2.5 aylık yeni sezeryan olmuştum ama mecbur yıkadım  yıkama 750 istedi ağır geldi  belimize kuvvet :))
0 oy
(129 puan) tarafından
Yıkayıp kendimi yoramam dünyada su gidiyor 

Halı yıkamaya veririm 
(2,366 puan) tarafından
Mtrsi nekdar orada burada 15 ya
(129 puan) tarafından
15-20 arası ne kadar olursa olsun canıma yazık değil mi :)
0 oy
(48,690 puan) tarafından
yerim yok olsada yikayamam twk basima asacak yerim yok asacak Gücüm yok☺️ kolay gelsin canim
(2,366 puan) tarafından
Sagolaisn valal pahalı kaç tane var bunlar günlükler birde misafirlik var kışlık var mtrsi olmuş 15
0 oy
(339 puan) tarafından
Terapi gibi ya
(2,366 puan) tarafından
Geleydin de yardik edeydin accikk sjjs mahvoldu bacakalrim
(339 puan) tarafından
Keşke valla ne sinir kalır ne stres :)
0 oy
(13,088 puan) tarafından
Yıkayayacak Yerim olsa yiikardim çok rahatlatıcı bir şey çok temiz hissediyorum böyle kendim yıkayınca ama şu anki evimde mümkün değil:))
(2,366 puan) tarafından
Allah sanda güzel kendi evini nasip etsin söyle istersen yer evi olsun jdjej
(13,088 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından
Terasta inceleri bazen yikarim genelde yikamaya veririm cocuk olunca zor burda 10 du mt
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bütün halılarım kalın o yüzden hiç elde yikamadim evlendim evleneli hep yıkamaya veriyorum 
0 oy
(881 puan) tarafından
Yıkamaya veriyorum keşke böyle alanım olsa bu sene kata oturduk pişmanım kolay gelsin caniimm 
0 oy
tarafından
Hiç yoramam kendimi Mt2 13 den verdim 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Para varsa yıkamaya veririm yoksa elde yıkarım kolay gelsin 
0 oy
(7,740 puan) tarafından
Yıkamayı çok severim de bebelerle zor oluyor ama bu sene kendim yıkayacam çünkü burda da çok pahalı olmuş yıkamalar 
0 oy
(1,736 puan) tarafından
O kadar özlrdim ki şöyle bol suyla köpüklü köpüklü halı yıkamayı. En son çocukken yıkamıştık annemle. Hep yıkamaya veriyoruz artık, yerşm olsa sırf zevkine 1-2 taneyi yıkardım

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 32 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ebrararslan (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 134 göst.
0 oy
17 cevap 152 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 16 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu