0 oy
143 göst.
Diğer kategorisinde (1,405 puan) tarafından
4 6 yaş diyanet kresi var duyan yada çocuğunu gönderen varsa nasıl iletişim kuracam yada kayıt nasıl yapacam bilenler yardımcı olabilir mi

6 Cevaplar

0 oy
(3,950 puan) tarafından
Biz kreşe verdik ozel aslinda ama hocalari diyanet ginderdigi icin sadece temzilikci parası verdik. Yakinlarinda kreş varsa ara canim 
-Reklam-
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Müftülüğü arayın bilgi alın. Yaz kursları açıldı şuan kayıt yaptırın yada ana okulu için ön kayıt yaptırın. Kontenjan çok hızlı doluyor 
(1,405 puan) tarafından
teşekkür ederim canım aradım
0 oy
(634 puan) tarafından
Oğlumu 4 yaşında gönderdim.yarim dönemde kuran i kerime geçti bütün duaları öğrendi.ve bunları hep oyunla etkinlikle öğrendi.ekstra anaokul etkinlikleri yaptılar çok memnun kaldım.ilce müftülüğününü arayın bu kurslar genelde camii yanlarında ek binalarda oluyor.gidip konuşabilirsiniz de
(1,405 puan) tarafından
bakalım inşallah. kızım çok istiyor
(634 puan) tarafından
Oğlum 1.sinifi bitirdi bu sene şimdi yaz kursuna gidiyor öğle namazına kalıyor camii evimizin yanında ezan okununca hemen namaza gidiyor.biz zorlamiyoruz.cocuk küçük yaşta bu eğitimi almazsa sonradan gitmek istemiyor kesinlikle komşum oğlu 3 e geçti asla gitmiyor çocuk camiye
(1,405 puan) tarafından
maşallah. tabi ki çocukluktan öğrenmesi çok güzel.
0 oy
(53 puan) tarafından
Ben tavsiye ederim benim oğlum gitti hem anaokulunda öğrenecekleri boyama sayma gibi etkinlikleri yapıyorlar hemde dini eğitim alıyorlae ilçe müftülüğü arayıp bilgi alabilirsin kayıt zamanı hakkinda
(1,405 puan) tarafından
yarım gün mü tam gün mü peki
(53 puan) tarafından
Bu sene yarım gündü İstanbul'da ama diyanetin çalışması vardı tam gün yapmak için noldu bilmiyorum
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bnde gönderdim cnm 4 6 yaş Kur'an kursuna fular öğrendi Kur'an a geçti etkinlikler yaptılar anaokulu gibi ilahiler söylediler imanın islamın şartlarını hiç bir gün demedim keşke göndermeseydim diye iyikide göndermişim etrafımda oaraya göndermeyen pişman olan çok anneler var tavsiye ederim
(1,405 puan) tarafından
kızım çok istekli ağlıyor hatta okula gidecem diye ağustos ta 4 yaşında olacak tam
(1,465 puan) tarafından
Gönderin bence pişman olmazsınız ana okulundan eksiği yok fazlası var yani bizim gönderdiğimiz kursun gibiyse etkinlikte yaparlar dinimizle alakalî şeylerde öğrenirler
0 oy
(234 puan) tarafından
Ben geçen sene gönderdim bu sene de gondericem insallah. Cok memnunuz. 5 yaşında kuran okuyor, duaları öğrendi, devlet anaokulunda bence 1 sene boş gecmis olacaktı. Yakınımızda 4-6 yaş kuran kursu vardi ben direkt oraya sordum. Bu arada milli eğitime bağlı olduğu için anaokulu olarak da geçiyor sistemde
(1,405 puan) tarafından
maşallah şimdi müftülugu aradım. bilgi alacam kızım ağustosta tam 4 aysi dolduruyor çok istiyir
(234 puan) tarafından
Insallah hakkınızda hayırlısı olsun canım. Ben devlet anaokuluna gondermicem hiç
(1,405 puan) tarafından
sağol canım. bizde başlarız inşallah buna

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 324 göst.
5 Mayıs 2022 Aile kategorisinde ♥️Berat Seha'm♥️ (6,722 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Guness.ozlem (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 390 göst.
23 Nisan 2024 Aile kategorisinde Yarin (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 33 göst.
27 Mart 2024 Aile kategorisinde Fatmabcoskun (61 puan) tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,606 cevap

34,822 kullanıcı