0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bazen eşimle yapıyoruz ama strese giriyorum resmen. Benden daha iyi bile yapar onda sorun yok ama kendim hemen hallederim yeterki ellemesin kimse modunda oluyorum hep. Kendim daha çok yoruluyorum ama onunla yapcağımız zaman kasvet çöküyor üstüme.

11 Cevaplar

0 oy
(13,293 puan) tarafından
Bulmuşsun bunuyorsun canım:)) çıkardığı çorabı kirliye atmaya aciz kocalar var ayrıca ortak yaşam alanınız eşinin orayı temizlemesi sana yardım değil kendine saygılıdır 
tarafından
Valla normalde aynı o tip işte. Ama bazen yardım ediyor sağlık sıkıntım var belimde. Hep yapsa belki böyle olmam da.
(13,293 puan) tarafından
Bende ben bu evin hanımı miyim hizmetçisi mi prensesler gibiydim baba evinde eski rahatımı özledim diye konuşa konuşa yardım ettiriyorum :)) önceden çok yardım ederdi şimdi o ek iş yapıyor bana da çocuklar beraber ev işleri zor geliyor ondan bu sitem
tarafından
Ee o zaman adama yüklenmek olmaz. Benim eşim masa başı kafa dolu oluyor sadece. Ama bedenen de sağolsun çok bir hayrı yok :D
(13,293 puan) tarafından
Zor bir iste çalışmıyor canım normalde ikimizde çalışıyoruz ben tatildeyim diye ev hanımı sayılırsın sen yap diyor ben iş yaparken çocuğa baksın veya ben çocukla uğraşırken ufak tefek yardım etsin istiyorum
tarafından
Onu yapması lazım zatn. Bizi oyaalayan çocuk azcık baksalar bizim iş kalmiyor.
-Reklam-
0 oy
(1,223 puan) tarafından

Sakin kafayla ayak altında kimse dolanmasin ben hemen hallederim diyenlerdensin :) bende esim yardim ettigi zaman hemen bitiyo ama tek yaptigimda bitmek bilmiyo valla

tarafından
Evet ya kızı al temizlediğim odaya girin ayak altında olmayın hemen halledeyim diyorum. Onunla oldu mu uzuyor da uzuyor bir su içer bir sigara içer Bi tuvalete girer. Ruhum çikiyor
(1,223 puan) tarafından
:) anlayabiliyorum ben baskasinin yardim etmesinden hoslanmam ayak altinda dolasilmasindan sesten filan rahatsiz olurum kendim hallederim derim ama esim haric
tarafından
Molalar olmasa bende çok memnun olurum. Kendime garezim yok ama işte. Bakalım bugünde yapalım dedik aksama biterse iyi :D
(1,223 puan) tarafından
Bizde mola yok :D bi an once bitirip keyfimize bakma derdindeyiz o yuzden. Kolay gelsinn
tarafından
Valla kaçtı gene bana kaldı yeni oturdum daha :D
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kesinlikle yanımda kimseyi istemem,çıldırırım 

Ya o yapsın ya sen ikinizi birden düşünemiyorum
tarafından
Aynı aynı işte. Ama belim sıkıntılı mecbur bazen destek almak zorunda kaliyorum. O zamanda iş gözümde bir oluyor bir oluyor.
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Çıkardığı donu banyonun önüne koyup kirli sepetine atmayan esim var bunu beğenmedim ben gidiyorumm
tarafından
:D bacım normalde benimkide aynı sürüm. Pisliklerini al at derim ellemem. Çok şükür onu öğrettim
(1,946 puan) tarafından
Kiz benimki evlenmeden önce yapıyormuş çoraplarını bile atıyormuş anası diyor ama evlendikten sonra yapmıyor u.yu.xlugu bana;)
tarafından
Ha o zaman başına vura vura öğreteceksin :D
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Yoo tam tersi daha iyi hissediyorum kendimi. Eğlenerek yapıyoruz onunla beraber. Hatta Bayram temizliğinde de yardım etti.
tarafından
Demekki çok mola vermiyor enişte benimki sigara su tuvalet 10 dakika da mola verdiği için ruhum çekiliyor.
(14,036 puan) tarafından
Ben camları silene kadar eşimde dip köşe süpürüyor mesela sonra ben yerleri silerken git sigara iç gel diyorum sonra ben silme işi bitince onu çağırıyorum o yerleştirirken ben gidip bı sigara içiyorum öylece yapıyoruz ama sürekli mola verse tepemin tası atar benimde. Bana yardım etmesinde ki amaç zaten çabuk bitsin diye. E sürekli mola verirse nasıl bitecek.
tarafından
Ee işte 1 saatlik iş oluyor 3 saat. Benim kafamda günlük planım var sonıcta bebeğim var. Ona göre şekillenirim ama o girince işin içine plan alt üst oluyor. Bu kez kızın ye/eği oyun vakti ev işi yemek üst üste saçma sapan oluyor.
(14,036 puan) tarafından
İş bölümü yapın bence belki öyle kolay olur
tarafından
Bakalım bugün teklifte bulunayım becerebilecek mi :)
0 oy
(11,390 puan) tarafından
Ben hiç sevmem bi başkasıyla iş yapmayı uzun sürsün yorulayim ama kendim yapayım içime sinmiyor başka türlü illa her şey yerli yerinde olacak başkası ellediginde hemen farkına varıyorum 
tarafından
:D benimkide durmuyor ama sorun gün icinde gelip gidip durması devamlı. Ben topluyorum mis gibi gelir dağıtır bunu devamlı yaşayınca sinirim bozuluyor. Bari sabah git aksam gel beni yorma
(11,390 puan) tarafından
Kimi evde kalmıyor diye şikayet ediyor kimi evde diye bosver canım varsın evde olsun dağınıklık biter ben 4 yıllık evliyim 1 pazar da evde oturup bisi yapmadık hep koye gidiyoruz babasına yardım ediyor
tarafından
Uzun zamandır evde durmuyor. Çok konustum anlamadı. Artik öyle alıştım ki olması tuhaf geliyor buda garip :)
(11,390 puan) tarafından
Olsalar dert olmasalar dert dimi  :)
tarafından
Aynen öyle :)
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yok benimki aşırı cok sever temizliği pazar günü yaptik mesela bide genel olarak tertipli dağıtmayı sevmeyen biri
tarafından
Ah ne güzel ne şanslısın.
0 oy
(1,274 puan) tarafından

Temizlikte degil ama mutfakta tek olmak isterm bazen yardm edeyim diyor geliyor esim ama istemiyorum yolluyorm salona:)

tarafından
Ben yumurta bile kırdırmıyorum.10 kişik yemk yapmıs gibi oluyor mutfak :D
(1,274 puan) tarafından
Bizimki de cok bulasik cikariyor ama hepsini tezgah üstünde duzenler bi yikamasi kalir bari yikasaydn tam olsaydi derim:)
tarafından
Ne mümkün yediği masada kalır
(1,274 puan) tarafından
Allah herkese kaldirabilecegi kadar yuk veriyor galiba benimki oyle olsa ben kaldiramam :D
tarafından
:D heralde öyle. Bir süre sonra alışıyor insan
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Yo eşim dip köşe çok güzel süpürür. Kanepe aralarını sandalye aralarını her yeri çok iyi süpürür. Bnde silerim bı güzel. Kapılara kadar camları bile dilerim o supurdugunde. Ama tek yaptığımda kapılar ya da en ince işler kalıyor çünkü çok yoruluyorum 
tarafından
Ben kapı cam ellemiyorum Valla ne yalan söyliyim kızım pek durmuyor o yüzden ona temiz olacak kadar yapıp çekiliyorum.
(1,461 puan) tarafından
Çocuğun küçükse yapacak bişey yok.
tarafından
9.5 aylığız daha.
0 oy
tarafından
birak yapsin aman yapma ben yapim mantigiyla sonra anca oturuyorlar elleme hic
tarafından
Mecbur yapıyor bazen de işte oda bana zor oluyor
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Başkasının yaptığı iş pek içime sinmez neden bilmiyorum ama sanki benden temiz yapamiyo gibi geliyo 
tarafından
Bana da öyle geliyor :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 192 göst.
23 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 426 göst.
29 Ocak 2024 Aile kategorisinde Sevdakaya85 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 292 göst.
29 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Prens-prenses annesi (545 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 284 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Mevah (1,506 puan) tarafından soruldu

381,131 soru

11,410,206 cevap

34,948 kullanıcı

...