+6 oy
1,111 göst.
Diğer kategorisinde (291 puan) tarafından
Katledilen doktor beyle aynı hastanede görev yapıyoruz bugün hastann bir tanesi gözümüze baka baka hak etmiştir belki dedi yaa delirdim üzüntüden elimiz kolumuz kalkmıyor zaten bide böyle laflar duyuyoruz. Hak etti mi yani diyorum onlar da silahla dolasmak zorunda adam bi cinnet anında çekmiş vurmustur diyor olabilir diyor yaa çıktım yanından direk biraz daha kalsam elimden bir kaza çıkacaktı.. insan cani bu kadar ucuz mu o bir evlatti bir hayat arkadasiydi iki kızın babasıydı çocukları yetim kaldı. Adam sabah ise diye çıktı cenazesi geldi nasıl hak etmis olabilir nasıl nasıl aklım almıyor

31 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hiç şaşırmıyorum gerçekten, böyle düşünen o kadar çok insan var ki.bu uygulamada bile kaç tane doktorlarda bazen şiddeti hak ediyor diyeni gördü bu gözler.bir şey olunca yana yakıla doktora gitmeyi bilirler ama,böyle düşünen herkesi Allah muhtaç etsin o doktorlara.olan gidene ve ailesini oluyor.Allah sabırlar versin inşallah 
tarafından
Aynen çok görüyorum öyle sürekli grev var mağdur oluyoruz diyenleri,çalışma şartları iyi olsa kimsenin grev yapacağını sanmıyorum
tarafından
Konuşan çok olur.gecen evin önünden iki doktor geçiyordu biri diyor ki bugün 400 hastaya baktım.ne demek ya 400 hasta.kolay mı sanki,
tarafından
Mallar ya bunlara laf anlatamazsin. Cahill psilikler nefret ediyorum şu cografyadaki cahilz kokuşmuş zihniyetten. Çuvalla maaş alanlara gık diyemezler güçleri drlara yetiyor tabi. Hergun ota bka zam gelir sesleri çıkmaz mallar BK yeyin ins
(3,162 puan) tarafından
Kuzum. Zaten ilk onlar ayrılmıyor doktorun kapısından. Bugün doktorlar iyice azıttı denen azgını da gördük bu uygulama da.
tarafından
Asıl ***** kopekk kendileri
-Reklam-
+1 oy
(9,626 puan) tarafından
Hic kimse haketmez şu yaşanan üzücü olayı yani bazen bazı doktorlara denk geliyorum burunları havada ama gerçekten havada kac kere insan azarlamalarına denk geldim haksız yere ama onlarda haketmez bu dünyaya kimse vahşice öldürülmek için gelmiyo o yüzden yaşamıyo Allah oylelerinin cezasını versin öteki tarafta cayır cayır yansın inşallah 
(291 puan) tarafından
Tabiki her birimin iyisi kötüsü var ama cezasi bu olmamali dediginiz gibi yazik iki yavrusu vardı
(3,162 puan) tarafından
Ben de kç kere denk geldim hastanın burnu havadasına. Doktora. Olmadık hakareti edenine. Sonra hastane içinde bağıra çağıra gidenine. Hem de haksız yere. Ee onları napacaz. Demekki neymiiş doktor hemşire öğretmen polis. Diye ayrılamzmış bu konular. Suç yapılan eylem kişiselmiş. Ama sen de halk olarak hasta olarak sağlık hizmeti almak istediğinde ilk önce sorumluluklarını bilerek doktorun kapısına geleceksin. Hastanenin kural ve uygulamalarına uyacak. Diğer hastalar ile sağlık çalışanlarının haklarına saygı duyacaksın. Sağlık çalışanını ayaklar altına almayacaksın. Herkes canını Allah ın izniyle doktorlara emanet ediyor. Bu kadar değerli meslekleri nasıl aşağılayabilir kendisine hizmetçi görebilir bu cahil zihniyet. Bir hak kaybına sen de ugrarsın sana bir sürü hak aramaya yolu tahsis edilmiş ararsın başım üstüne. Ancak sen hele geçirdikleri pandemi gibi bir zorlu sürecin üstüne sağlık çalışanını baş tacı et onure bak o zaman aldıgın hizmetin kalitesi de nasıl artar. Bu süreçte hasta da sağlıkçının yanında olmalıdır.
+1 oy
tarafından
Bu ulkede cehalet ve siddet hic bu kadar normal karsilanip prim yapmamisti.yazik..
+1 oy
(3,101 puan) tarafından
Evet tabiki haketmedi allah mekanini cennet etsin.ama grev olayini dogru bulmuyorum ya.
0 oy
(1,758 puan) tarafından
Başın sagolsun canım ALLAH SABIR VERSİN  var öyle********z insanlar yazık kendi canı kanı eşi abisi olsa öyle dermiydi
(291 puan) tarafından
Asla diyemezdi terbiyesiz yaa
0 oy
(7,458 puan) tarafından
bende tiktokta böyle mesajlar okudum ookadar canilerki can yani nasıl boyle düşünürler bilmiyorum 
(291 puan) tarafından
Benimde aklım almıyor
(7,458 puan) tarafından
bizim burda eylem var bazı doktorlar yok ölen doktor ıcın eylem yapıyolar doktorlar
(291 puan) tarafından
Burda da var ama yoğun bakımlar aciller yataklı servisler aktif çalışıyor poliklinik kapalı sadece
(7,458 puan) tarafından
aynen
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Pislik onlar ben çok üzüldüm zaten bunları düşünecek kapasite olsa bunlar olmazdı :(
(291 puan) tarafından
Nasıl konuşur böyle aklım almadı
0 oy
(3,871 puan) tarafından
insan hayati o kadar ucuz mu ya , biri cekip seni de vurursa o doktora muhtac kalmazsin insallah demek lazim
(291 puan) tarafından
Kalır insallah diyecem beddua da etmek istemiyorum Allah tan bulsun pislik
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Hak etmiştir ne demek ya, sizde doktorsuz kalmayı hakediyorsunuz defolun burdan deseydiniz. Pislikler
(291 puan) tarafından
Diyemiyorsun işte maalesef ki böyle pislik bile olsa bakmak zorunda kalıyoruz
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Hiç kimse ölmeyi hak etmez heleki bu şekilde ben bile resimleri gordm gece rüyalarıma girdi eşi çoluğu çocuğu kim bilir ne halde bunu diyenler cani ve yarın öbür gün aynısını yapicklar bellkide
(291 puan) tarafından
Çok kötü çok çocuklarına söyleyemediler ilk başta
(1,230 puan) tarafından
Nasıl söylenebilir bu durum benim kızım 1.5 yaşında akşam olunca babasını bekliyor balkonda Allhm sen sabır ver:(
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Allah böyle  olanları bildiği  gibi  yapsın  bu nasıl  bir düşünce  yazık ölen 2 kişiden  biri  evladı  ya da yakını  olsa  o zamanda haketmiş  der miydi  bakıyım başınız  sağolsun 
(291 puan) tarafından
Der mi o zaman demez tabi terbiyesiz ahlaksız bari bize söyleme yaa tut icinde daha dün oldu olay acımz var
0 oy
(888 puan) tarafından
Hic bi dr ölmeyi hak etmez benim çocuğum da bi dr un hatası yüzünden öldü ne yapayım bende onun caninimi alayim . 
(291 puan) tarafından
Basın sağolsun...
0 oy
tarafından
Sen de hak ettin diyerek ağzının ortasına bir tane çarpacaksın !
(291 puan) tarafından
Yapamıyorsun işte görev basında o kadar icimden geldi ki aslında
tarafından
Yap sende sustukça tepene çıkıyorlar. Avazin çıktığı kadar bağır defolsun gitsin başka yerde havlasin kopekkk
0 oy
(7,935 puan) tarafından

O doktor için çok üzüldüm.:(

İnternette okuduğuma göre  doktor vuran kişinin annesini anjiyo yapmış , kadın ölmüş 58yaşındaymış , oğlu da ölümden doktoru sorumlu tutup öldürmüş.Taktiri ilahi  denen bişey var annesinin vadesi o kadarmış.Doktor iyileştirmek için ameliyat yapar öldürmek için değil.Hem doktora hem geride kalan çocuklarına üzüldüm daha çok küçüklermiş.

Böyle bi bağnazlık olamaz benim annem de akciğer ameliyatından 4gün sonra vefat etti , napayım bende gidip Akdeniz tıptaki göğüs hastalıkları doktorlarını mı öldüreyim.Böyle cahil cühelalar kanı bozuklar olduğu sürece hiç bir zaman ilerlemiş, gelişmiş bir ülke olamayacağız .

(291 puan) tarafından
Hayır birde inancımız var değil mi kadere iman ediyoruz biz kaldiki kadn anjiyo olmus bir hafta sonra vefat etmiş hasa dr Allah mı yasatsin onun annesine de allah rahmet eylesin ama hakkı bu olmamalı yazık günah iki yetimi kaldı arkasında 7 el ates etmis vicdansız. Hicbir dr bile isteye hastasini öldürmek ister mi bizim görevimiz bu zaten önce yaşat diye başlarız olmuyorsa ne yapalm her meslekte mutlaka vardır iyisi kötüsü dr bey cok.iyi bir insandı ama kötünün de hakkı ölüm olmamali ya hele böyle bir ölüm çok acı
tarafından
Offf adı kopekkk 7 el ateş etmek ne demek kimse dur demedi mi aniden mi gelişti olay :(
Şerefsizzz katil kendini gebertseydi de Dr ve sekretere bişey olmasaydı keşke.
(7,935 puan) tarafından
sonra da kendini vurmuş zaten ******** kötü yememiş hapiste çürümeyi böyleleri için idam geri gelmeli
(291 puan) tarafından
Sekreter yok zaten dr bey ve o cani pislik öldü formayla geldigi icin ******** ilk görenler sekreter sanmışlar onu
(7,935 puan) tarafından
evet o adi k öpek de  başka bi hastanede çalışıyormuş hastabakıcımıymış neymiş , izin almış belim ağrıyor demiş.
0 oy
tarafından
İns bu dusuncedekiler kendileri hakedip olsunler utanmazz adii pisliklikler. Ne yapmışta hak etmiş Dr görevini yaptı diye mı suçlu oldu. Cahill köpekler kendileri okumaz , okuyana da düşman olurlar ,  şerefsizzz itiiin dolleri , bunları devlet Hastanesi'ne almayacaksin skyrsa özelde kullansın o cümleyi adiiler . Allah oldurenelere,her türlü şiddet jhakaret hatta kötü düşünceler besleyenlere bile bin katını yaşatsın ins insan canı bu kadar değersiz mi ya herşeyden önce insandı insan insan ulann insan öldü ya.
(291 puan) tarafından
Tabi yaa bir doktor bir evlat kolay mı yetişiyor yandı ciğerleri kavruluyor ailesi biz bile perisan olduk iki gündür nasl böyle bi cümle kurar sonra da tedavi bekler aklim almıyor almayacak
tarafından
Sakın susma sakın. Birşey duyunca bağır güvenliği çağır atsınlar dışarı . Hastanede polis yok mu polisi çağır defolsun gitsin şerefsizzz adiler hem dalga geciyir hem de muayene oluyor ha . Yediğiniz ekmek zehir olsun da kan kusun ins .
Ateş düştüğü yeri yakıyor Allah ailesine sabır versin yardım etsin çok zor
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Pes diyorum bu kadarına. Allah rahmet eylesin, kalanlara sabırlar diliyorum:(
(291 puan) tarafından
Amiin..
0 oy
(2,163 puan) tarafından

image

Bu fotoğraf ile öğren dim olayı içim cız etti resmen anlamıyorum bu insanları ve asla kabul etmiyorum

Sen yine sakin kalmışsın...

Başınız sağolsun 

(291 puan) tarafından
Bazen mecbur kalıyorsun yine çıkıştık tabi ama onun aklını degistiremeyiz o bu zihniyete devam edecek
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Bu canilikten barbarliktan başka birşey değil biraz vicdan olsa zaten böyle şeyler demez hastaneye düştüm ve o kadar çok kiymeliler ki benim için onlarla konuşurken laflarimi seçerek konusyotum önce Allah'a sonra onlara borçluyuz 
(291 puan) tarafından
Allah kimseyi düşürmesin oralara hasta olmakda zor sağlıkçı olmakta önemli olan karşılıklı anlayış
0 oy
(509 puan) tarafından
İnstagramdaki baldan anne misin sen canım
(291 puan) tarafından
Yok değilim canm
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Bence bunun  Tek sorumlusu sağlık çalışanına sahip çıkamayan koltuğunu düşününce sağlık bakanı... 

Bir ülke doktorların kıymetlerini bilmiyor bilmediği için sağlıkta ilerleyemiyor bu ülke mallesef ...

Hak etmiştir nasıl bir düşünce rabbim akıl fikir versin o sağlık çalışanları olmasa çocuklarımız bizim durumlarımız ne olur  rabbim akıl fikir ıslah etsin bu zihniyetlerden uzak tutsun 

Ailesine ve çalışma arkadaşlarıninda başı sağolsun....
(291 puan) tarafından
Bundan bi 15 yil sonra dr kalmayacak kimsenin gideceği o zaman görecek bunun gibiler beter olsunlar

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 433 göst.
9 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Yusraaa (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 538 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eslemmm (1,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 421 göst.
9 Nisan 2024 Aile kategorisinde Tanszuuu (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 453 göst.