0 oy
163 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar az ince post paylastim oglum kafasini çarpti diye. Zorla duş aldir dedi benimde sampuanli diye ilk defa kaydi elimden kafasini çarptı ben farketmedim tabi su sesinden çıkınca gördüm. Neyse yemek yapacaktim esimde ekmek alip geleyim hazirla dedi. Gitti aldi geldi. Sonra yemegi ben yaparim sen git cocuga bak dedi. Bende gittim. Bidaha cagirdi gel sarmisak doğra bicak ver salca ver dedim cik ben yapayim yok dedi. Sonra bende iceri gittim geldi bagiriyor gel yardim et diyorum dedi. Cocukta kucagimda agliyor. Basini carpti agliyir yok indir yere onu gel yap ben yapmiyorum dedi. Bende cocuga bak yapayim dedim kizdi bakmiyorum indr aglasin dedi bende kzdim ben yapniyorum. Dedim gittim diger odaya . Ya cicuk baisni carpmis gelip bakmadi bile buz getir diyorum 3 kere tekrar ettim kafasi telefinda zorla getirdi gercekten pismanim ya nasil bi vicdansizlik bu. Cocuk agliyor o yemek derdinde ne yapiyor ne bakiyor

2 Cevaplar

0 oy
tarafından

Onun kafasını da vuraydin canim bi yere anlardı o zaman belki evladı ne acı çekiyor:angry:

(446 puan) tarafından
Ya ben korkiyorum bisey olacakmi diye gelip bak diger odadayiz gelip bakmadi nerdeyiz cocul nasıl oldu. Cocugu veriyorum yere indirip oyuncagi var müzikli aciyor kendisi telefonu eline aliyor oyin oynuyor cocukta kendi kendine oynuyro
-Reklam-
0 oy
(888 puan) tarafından
Bazıları böyle sorumsuz  işte 
(446 puan) tarafından
Yani bi 5 10 yil olmasaydi kiymet bilirmiydi acaba gercekten yoruldum 2 senede

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 274 göst.
0 oy
7 cevap 228 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Gamze amar (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 105 göst.
27 Haziran 2021 Aile kategorisinde nrdn91 (1,852 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
19 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneyim anne (466 puan) tarafından soruldu

399,874 soru

11,961,432 cevap

36,128 kullanıcı

...