+1 oy
723 göst.
Diğer kategorisinde (10,877 puan) tarafından
Kızım babasında. 3 gun sonra dogum gunu var. Aslımda bende onceden kutladım. Otelde kutladım dogum gununu. Kızomla konustum. Anne babam hediye aldı bebek dedi.ne guzel filan dedim. Telefonu aldı babası bak dikkatnet kırmasın 150 tl verdim cok pahalı diyor.Allahaskına 150 ye ne kaldı. Anneme anlattım. Apar topar giyin heöen dedi. Kızdo o da. Simdi hediye aldık gönderttik. Annem oyşe hediye alıp basa kalkmak olmaz boyle olır diye gitti tablet aldı. Bakalım aimdi ne olcak. Sonra da ne gerekvardı seviyelerine düşmeye dedim ama iş işten gecti. Yanlış mı yaptık acaba

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yok kızının doğum günü ve hediye gönderiyorsun tam tersi babası düşünsün bosver
(10,877 puan) tarafından
***** ya 150 tl ye yaptıgı havaya lafabak
-Reklam-
0 oy
(830 puan) tarafından
150 mi Bebek ?? Nolmus yani kirarsa yine all
(10,877 puan) tarafından
İştee mal
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Biraz fevri hareket etmişsiniz gibi geldi. Yaptığı onun terbiyesini ele veriyor., 150 nedir pula döndü şu devirde. Olan olmuş bi dahakine teenniyle hareket edin derim. Arada çocuğun duyguları karışmasın. 
(10,877 puan) tarafından
İyi ders olacak ama aklımca 150 ye baba oldu
(3,491 puan) tarafından
:) Baba olsa çocuğunun annesine sahip çıkardı, değer verirdi. Sen aldırma, hayatına yeni bi yön verdin, artık görmezden  gel hatta yok say onu ve davranışlarını.
(10,877 puan) tarafından
Bana bunu dediyde Allah bilir kızımı nasıl tembihledi
0 oy
tarafından
**** ya sanki ele harcıyor 150 yi mal mi ne 
(10,877 puan) tarafından
Sorma hopladı sınırlerım
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Kız bulaşma şu adama umursama zaten zor kurtuldun salla gitsin ya değmez uğraşmaya 
(10,877 puan) tarafından
Agzına cakasım gelıyor
0 oy
tarafından
Gereksiz bi hareket olmus sanki umursama canm
(10,877 puan) tarafından
Bacım hala daha bır afra tafrada. Dalga gecer gibi
0 oy
(4,040 puan) tarafından
He rlafina karşılık verirsen biraz fazla sıkıntıya girersin. Annene de söyleme bence bu laf önemsizdi. Cimri işte he he de geç
(10,877 puan) tarafından
Sinirlendigim nokta su cocuga allah bilir neler dedi tebihlerken.
0 oy
tarafından

100tl ye bimde satıyorlar demekki onunki çok fena kaliteli :D

(10,877 puan) tarafından
Hemde ne fena bacım. Bir simdi o bebekten bizim kızda var birde abd baskanının kızında
0 oy
(316 puan) tarafından
İyi kız 150 TL ye oyuncak bulabilmiş. :D:D 
(10,877 puan) tarafından
İşte ne aldıysa
0 oy
tarafından
Doğum günü hediyesi en iyisini yapmış 
(10,877 puan) tarafından
Anlamadımcanım kim
tarafından
Annen tablet almış ya onu diyorum doğum günü hediyesi olmuş çocuğunun aslında aramak vardı dikkst et kırmasın diye ama neyse
(10,877 puan) tarafından
Vallaha dogru diyorsun bacım. Aynen oyle aramak vardı. Ya anlamıyorum evlat bu ya bir bebek nedir.
tarafından
Öyle valla biz bir oyuncağa para veriyoruz kız kırıyor yada bozuyor ondan kıymetlimi kırsın ne olacak o sana nisbet yapmış
(10,877 puan) tarafından
Aman bacım ya. Bıyle gördükce verdigim kararın bir daha ne kadar dogru oldugunu anlıyorum
0 oy
tarafından
Kuzum bana göre yanlış yapmışsın adamı altetmek için kızına kötülük yapıyorsun bu böyle devam ederse kızın bu durumu sürekli kullanır 
(10,877 puan) tarafından
Zaten bosanmadan da kullanıyordu sagolsun
0 oy
tarafından
Uzayda yaşıyor galiba o paraya ne kalmış da çok pahalı diyor. Yaptığına gelince gereksiz olmuş bence, kızının  babasının bu davranıştan anlayacağıni hiç sanmam. 
(10,877 puan) tarafından
Zaten ben boyle yaptımda yaptı demez
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Öyle tipleri iyi bilirim üç kuruş parayı bir halt sanırlar ")) yani eşine iyi bir kapak olur da iki arada olan çocuğa olur gibime geliyor canım bi dahakine olmaz inşallah da olursa da daha sakin davran 
(10,877 puan) tarafından
Sanıyor ki dunya cok basit.
(4,426 puan) tarafından
Şuursuz vizyonsuz insanlar öyle canım yapacak bir şey yok kaç yaşında adam kendini taştan taşa da vursan değiştiremezsin he de geç bosveeeerrr
(10,877 puan) tarafından
Aynem oyle bacım
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Iyi yapmissin ben olsam aynisini yapardım :)
(1,037 puan) tarafından
Yoo seviyesine inmek degil de görgüyu görsün cocugundan paranin kiymetli olmadığını görsün cocuk bu 5 tlye alsanda kurar milyarlar döksen de kirar onun demesi hödükluk olmus
(10,877 puan) tarafından
Aynen oyle. Bende ahım sahım birsey olmasına izin vermedim zaten. Elinden dusurur birsey olur pahaşı birseye gerek yok ama yani kırılmasınyok o olmasınmdiye o cocugu tembihleyip durursan o cocuk ona korkudan dokunamaz
(1,037 puan) tarafından
Cocugunu illaki tembihlersin ama onun 150 tl verdim kirmasin olmamis canim icin rahat olsun siz en iyisini yapmissiniz
(10,877 puan) tarafından
Aöan kız mutlu olsunda baska sey istemem
(1,037 puan) tarafından
Canlari sagolsun ❤ :)
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Adam cimri galiba. Hem hediye alıp hem fiyatını söyleyenlere de ayrı bi ayar oluyorum. Ayrıca 150 tl bir bebek için ucuz bile sayılır. Lafını yapacağın şeyi hiç almasın daha iyi. Sen iyi mi yaptın kötü mü bende bilemedim. Ama sonuçta sebep ne olursa olsun kızın kullanacak sevinecek iyi olmuş. O adam da anlar belki evladına 150 tl yi çok görmemeyi. 
0 oy
(2,525 puan) tarafından
150 TL ne ki artık Allah için canim bir oyuncak kaç lira olmus 
0 oy
(2,601 puan) tarafından
Kuzum oğlum babasiyla yaşıyor. 3un 5in lafını eder hep özellikle kıyafet konusu sorun bizde hiç birsekilde kıyafet göndermez çocuğumu rezil şekilde gönderiyor hep oğluma sorduğum zamanda anne siz geri vermezsiniz diye gondermiyorlar diyor lan be ******** ben napim senin aldığın kıyafeti olan oğluma oluyor bende aldıklarımı hiç bisekilde göndermiyorum çünkü onlarida gondermiyorlar oğlumun aklı erene kadarda bisey alıp al bunu götür demem çünkü savunmuyor kendini banada bisey diyemiyor korkuyor babasinin eşinden 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Çok iyi yaptın 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 725 göst.
23 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 212 göst.
9 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 304 göst.
12 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hdyemeryem (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 468 göst.
7 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Sibell_16 (3 puan) tarafından soruldu

379,479 soru

11,360,159 cevap

34,838 kullanıcı

...