0 oy
189 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (57 puan) tarafından

Kızlar bugün canım çok lahmacun istedi 33 haftalık hamileyim evde de tüm malzemeler tamdı yapayım fazla fazla yeriz diye ilk defa yaptım acemilik oldu tabiki ilklerim kötü oldu son yaptıklarım çok iyi oldu eşim tek oturuşta 7 tane yedi gerisini siz düşünün :Dbirkaç tane kaldı buzluğa atsam istediğimde fırına atıp yesem olur mu daha önce böyle yapan var mı tadı bozulur mu ki böyle

10 Cevaplar

0 oy
(932 puan) tarafından
Olur canım neden olmasın marketlerde dondurulmuş lahmacun var 
(57 puan) tarafından
Doğru kız marketlerde donmuş satıyolar unuttum ben onu
-Reklam-
0 oy
(881 puan) tarafından

Olur kuzum bende yaparım evde çok çok ama yaptığım an bitiyor :D Ama atsanda bisey olmaz ben etliekmek yaptırınca atıyorum çıkarıp sıcak fırına koyuyorum taze gibi yiyoruz 

(57 puan) tarafından
Sıcak sıcak çok iyi gidiyo bide içinde ne olduğunu biliyoruz ya gönül rahatlığıyla insanın daha çok yiyesi geliyo dışarda tanesi 20 tl insan yerken doymak için yavaş yavaş yiyo 2 tane yetiyo evde yetmiyo :))
(881 puan) tarafından
Aynen aynen :)) Evde arka arkaya yapınca yeniyor sıcağıyla hem lezzetide başka evdekinin afiyet şifa olsun canım ❤
(57 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım kesinlikle katılıyorum çok daha güzel oluyo
0 oy
tarafından
Afiyet olsun cnm ben içini evde hazırlayıp fırına gönderiyorum onlar yapıp gönderiyor bana hiç hamurunu yapmadım evde
(57 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim bende doğurunca öyle yaparım artık çocuk varken uğraşılmaz baya zahmetli kolay değil
0 oy
tarafından
Bir tane yaptın ya üstüne buzdolabı poşeti koy üstüne tekrar köy öyle öyle sırala yemek istediğinde çıkar pisir
(57 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm canım öyle yapıcam sağol
0 oy
(4,662 puan) tarafından
Olur canım tost makinesinde de ısıta bilirsin ellerine sağlık afiyet olsun 
(57 puan) tarafından
Teşekkür ederim evet o da mantıklı çıtır çıtır olur
(4,662 puan) tarafından
Ben hep öyle yapıyorum eşim fırıncı hep çok yapar atarım pidede olur
(57 puan) tarafından
Ne güzel hazır kolaylık oluyodur sanada
0 oy
(7,358 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Annemle yaparız güzel olur image

(7,358 puan) tarafından
dene biz tüplü açakla yaparız bakalım şu kurban gecsın bende yapem kurban etiyle
(57 puan) tarafından
Tüplü açak ne canım
(7,358 puan) tarafından
bız böyle yapıyoz bunların ocakları olanlara göre var annemle boyle yaparız görselerini atım yukarda
(57 puan) tarafından
He gözleme sacı deriz biz buna babamın dükkanda var birgün yapıp denerim bende kıyması üstü pişiyo mu bunda
(7,358 puan) tarafından
pişer
0 oy
(5,813 puan) tarafından
Hiçbişey olmaz ben her yaptırdığımda 2 yemeklik yaparım yarısına buzluğa atıp sonra çıkarırım
(57 puan) tarafından
Kolaylık olur bencede böylesi daha iyi
(5,813 puan) tarafından
Valla çok temizlik yapıp yorulduğum günler hazır yemek oluyo o buzluktakiler
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Hiç yapmadım ama denicem bayramdan sonra:)
(57 puan) tarafından
Dene mutlaka uğraştırıcı ama kesinlikle deyiyo hazırlara bin basar içini güzel yaparsan
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Olur tabi usenmesem bende yapip buzluga atsam iyi olur aslinda. Yemek yapmaya usendigim zamanlar buzlukta hazir yemek olmasi kolaylik oluyo ya bugun yemek yapmadim adana durum soyleyelim dedi esim resmen 1 durumun icinde 1 tam sogan ve domates vardi et yok denicek.kadar az sirf sogan domates yedik valla birde zam yapmislar. 
(57 puan) tarafından
Benimde elim biraz ağırdır 3 saate anca yaptım :))))
(1,224 puan) tarafından
Kac adet cikti ki 3 saatte :)
(57 puan) tarafından
17 tane
(1,224 puan) tarafından
Iyiymis valla insallah bi doğuruyum su usengecligim gecsin yapcam :)
(57 puan) tarafından
Bende doğurmadan yapayım bidaha yapamam diye düşündüm şimdi olmadık zamanlarda geceleri falan aşeriyorum buzluktan çıkarır yerim çocuktan sonra en fazla içini evde yapar fırına yaptırırım
0 oy
(129 puan) tarafından
Yapmadım ama denerim inşallah bir gün :) 
(57 puan) tarafından
Dene mutlaka :)

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 246 göst.
19 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde AlpereninAnnesi (746 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 377 göst.
3 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Mai (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 133 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
26 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde GSmsl (793 puan) tarafından soruldu

378,357 soru

11,325,002 cevap

34,776 kullanıcı