0 oy
237 göst.
Aile kategorisinde (21 puan) tarafından

Amanın kızlar yetişin ben de bugün bahsettiğim kayınvalideme gideceğim eşim Suriyede görevde ben tekim :( Kendi annemlerin evine 1 saat uzaklıktalar. 1 aydır burdayım 2 ay daha burdayım(normalde gurbetteyiz) 1 aydır bi kere bile gitmedim çünkü eşim yanımda yokken bana surat yapıyo kaynanam ve görümcem eşim yanımızdaysa prenses gibi davranıyolar. Eşime sen varsın diye böyleler sen yokken yüzüme bile bakmıyolar diyorum annem yapmaz ki niye böyle yapıyo ki falan gibi sasırmalar yaşıyo inanmıyo galiba. Eşimin gelmesi imkansız bensiz gitmek sana zor olcak rahat edemiceksin biliyorum ama 3 gün kal en azından hiç gelmedi olmasın adın diyo :( bana sabırlar dileyin bebekler 3 gün azaplardan azapp :(

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
3 gun niye 3 saat dur cik git
(21 puan) tarafından
Kurban et met işleri var bizim yardım edecekmişim
tarafından
seninde varmi etin orda
(21 puan) tarafından
Var malesef :(
tarafından
o zaman halledince dolaba koycam bahanesiyle git evine dahada geri gelme
(21 puan) tarafından
Evimiz şehir dışında urfada yaşıyoruz eşim orda görevli, el mahkum kaldık kaynana dolabına :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay bana bile daral geldi burda 
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Biz de 4 gece kalicaz benim eşim yanımda ama şimdiden darlandım şu bayrami atlatsak hayırlısıyla
(21 puan) tarafından
Vallahi bi geçip gitseydi.
0 oy
(9,242 puan) tarafından
Gitmesen olmazmı  benimkide gidecek göreve hayatta tek ailesinin yanına gitmem
(21 puan) tarafından
Kurban Bayramı biraz yardım etmem gerekiyomus et islerine falan. Birazdan gideceğim stresten midem bulanıyo :d ne güzel gitme bence de eşin git demiyorsa :)
(9,242 puan) tarafından
Desin dinlemem ki.onla evlendım sülalesiylendeğil.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 167 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,399 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 171 göst.
28 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,796 puan) tarafından soruldu

396,350 soru

11,856,031 cevap

35,949 kullanıcı

...