0 oy
84 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından

Kızlar üç buçuk aylık hamileyim ultrosandaki fotoğrafta tam üç ayliktim ikinci hamileliğim en önemlisi sağlıklı ve hayırlı evlat olması cinsiyet tahmini yapipta tutturanlar varsa benim içinde tahmin yapabilirmi doktordan başka kimse bilemez ama benim sırf merak zaten bir hafta sonra cinsiyetimiz belli olucak sizce kizmi erkekmi  şimdiden çok teşekkür ederim ❤️

image

2 Cevaplar

0 oy
(634 puan) tarafından
Bana kız gibi geldi sağlıkla gelsin
(8 puan) tarafından
Teşekkür ederim tahminde bulunduğunuz için içinizemi doğdu yada neyine dikkat ederek kız dediniz çok merak ettim ☺️
(634 puan) tarafından
Benim  kızım  latin var hepside böyleydim bende ona benzettim cnn
-Reklam-
0 oy
(8,768 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Bence de kiz
(8 puan) tarafından
Erkek üç yaşında kese yapısına göre tahmin ettiyseniz bir onceki ultrosan fotoğrafında muz seklinde hemen hemen kese uzun baya burda yuvarlak çıkmış bende anlamadım
(8,768 puan) tarafından
Benimde oğlum 3 yaşına dolduracak Ekim'de Allah'ın izniyle insAllah
İlk ultrason şekli daha önemli kese yeni oluştuğu için büyüdükçe şekli değişiyor artık ztn yuvarlak oluyo kızda olsa erkekte olsa eğer ilki muz sekliyse erkektir o zmn benim oğlumda yegenimde kuzeniminde şekli muzdu erkek oldular
(8,768 puan) tarafından
Öğrenince yaz mrk ettim tahminim tutacak mı genelde tutuyo
Ne olursa olsun kız yada erkek sağlıklı olsun insAllah
(8 puan) tarafından
Amin canım yazarim içime erkek doğuyor zaten benim en başından beri ama inşallah bir prensim var birde prensesim olur sonra zaten rabbim kısmet etmediği sürece dusunmuorum çünkü sezeryan olduğu için üçüncü doğum genellikle riskli birde bende perdeli rahim çift rahim olduğu için gerçi hamile kalmaya bile engel diye okumuştum ama bak ikinciyi doguruyorum allahimin iznyle saglikli olması en önemlisi ❤️
(8,768 puan) tarafından
Aynen öyle herşeyin başı sağlık benimde bir kızım var 6 yaşında bir de oğlum var çok istiyorum bir oğlan bir kız daha olsun ama sadece istiyorum yapmıyorum.hem lazere gidiyorum bitsin diye bekliyorum hemde herşey çok aşırı pahalı zor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 127 göst.
21 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Hnimasln (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 200 göst.
9 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,288 puan) tarafından soruldu

396,289 soru

11,854,416 cevap

35,948 kullanıcı

...