0 oy
153 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (343 puan) tarafından
Arkadaşlar bu temreye ne iyi gelir ve nasıl geçer doktora gittik ama hep alerji ilaçları veriyorlar kardeşimin göbeğinin altında kırmızı lekeler çıkmış kaşınıyor bide kaynanam temre dedi netten baktım aynısı nasıl geçer bu başına gelen varmı 

12 Cevaplar

0 oy
(15,592 puan) tarafından
Temre için dua var bide onu deneyin
-Reklam-
0 oy
(854 puan) tarafından
bizim burda hoca temre olan yere arapca yazilar yaziyor canim oyle geciyor 
0 oy
(307 puan) tarafından
Bendede  vardı ve gitgide büyüyordu çocukluğumda vardı Bi kadın okuyormuş ona okutmştum Bi çubuga okuyup onu Bi yere asmştı bu çubuklar kurudukça geçeçek demişti geçti de gerçekten 
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Çizilip okunması lazım, dr anlamaz. 
(343 puan) tarafından
Kaynanam da öyle dedi ama şimdide dua yan etki fln yapar diyo
(3,491 puan) tarafından
Hiç güleceğim yoktu ya:) duanın ne gibi yan etkileri olabilirmiş, prospektüste mi yazıyor, ilahi:) bu kaynanalar
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Bizde de var okundu gene çıktı canım hal çare bulursan bana da de
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Canim onu bilen kişiler var el almış mesela benim annemde okursa geçiyor adanaysan gel okusun
(343 puan) tarafından
Ankara'dayim
0 oy
(913 puan) tarafından
Canım bende de çıkmıştı bütün vücuduma yayilmisti küçüktüm o zaman bir ay gezmedigimiz doktor kalmadi yuzumde bile vardı sonra bi hocaya gittik üç hafta çarşamba günü dua okudu ve Arapça yazdi üzerine ve geçti çok şükür bidaha da çıkmadı 
0 oy
(621 puan) tarafından
Fındığın dalını kırıp yazıyordu Rahmetli Karaagacli nene vardı bi dua okuyordu 
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Cizdircen bacım.ya da kendin cizcen duası internette var kalemle etrafını çizip üzerine duasını okuyunca geçiyor 
0 oy
tarafından
Ya temra benim oğlumun yanağında var iki ay oldu geçmiyor okumada yapıyoruz ama geçmiyor maalesef bu temralarin dişisi erkeği oluyormuş eğer temra erkekse erkek okuması gerekiyormuş , dişiyse kadın okuması gerekiyormuş. Ve günü saati varmış okumanın yani kimi de kalemle çizerek okuyor biz de çarşamba günü temra ayetini yazalım dedik yüzüne yok hiç durmadı ki
(343 puan) tarafından
Erkek ve dişi olduğunu nereden anliyon
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Onun duası var canım istersen atım sana 
0 oy
(1,405 puan) tarafından
ensemde çıktı doktor ilaç verdi çok acıttı sonra kendim keçi sütü sabunu aldım onla yıkadım 2 günde bir ve krem sürdüm nemlendici Bi hafta gecti

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 25 göst.
3 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semos.0111 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 106 göst.
3 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semos.0111 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 191 göst.
25 Mart 2023 Diğer kategorisinde Summer33 (981 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 267 göst.

377,940 soru

11,312,598 cevap

34,745 kullanıcı

...