0 oy
100 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (609 puan) tarafından
Vajinaya igne batması yürüyememe hafif sag tarafta  içinde alt karnın ve belin yanarak acı agrıması bebeğin cok kasılması üst karnın agrıması bunlar gerçek sancı mı 

4 Cevaplar

0 oy
(1,939 puan) tarafından
Dinlenip te gecmiyorsa o dur canm bel ağrısı ve adet samcisina benzer ağrılar doğum sancisidir
(609 puan) tarafından
Ona dikkat etmedim canım gelip gittiği için
-Reklam-
0 oy
(564 puan) tarafından
Canım yalancı sancıda ağrı sızı olmaz. Sadece karnın sertleşir. Bence sen bi doktora görün nolur nolmaz
(650 puan) tarafından
Doktor bana eğer dinlenince geçiyorsa yalancı sancıdır demişti benim sancılarım baya şiddetli oluyor ama belli bir düzeyde değil yarım saate bir 1 saate bir fln oluyor sancılarım yine de doktora gitmek gerekir mi
(564 puan) tarafından
Uzan ve dinlen bakalım geçecek mi. Birde dediğin gibi karnın sertleştikçe aralıkları kaç dk diye hesapla. Ben öyle yapmıştım oğlumda ağrı da yoktu ama nst de sancı çıktı ağrılar sonradan başlamıştı. Ama acı ve ağrılar batma hissi normal gelmedi yani bana o yüzden dedim görünsen iyi olur diye
(650 puan) tarafından
Ben post sahibi değilim :)) oğlunuz kaç aylık doğdu
(609 puan) tarafından
Arada geçip arada geliyor canım dinlensem de ayaktaysa olsam öyle oluyor
(564 puan) tarafından
İsme dikkat etmemişim canım pardon :)) 37+6 da doğdu. Zaten makat gelişti daha fazla bekletmeden alıyorlarmış benimde o gün sancılarım başladı denk geldi
0 oy
(881 puan) tarafından
Ilk doğumumda böyle belirtiler olmuştu alt tarafımdan batmalar sancılar girmişti bebekde de kasilma vardi cok hareketlenmişti 40 haftayı doldurmuştum ben hastaneye gittiğimde 2 cm açılma var demişlerdi yatış yapılmıştı sezeryana alındım ama bebek iri olduğu için canım çoğalırsa geçmezse git sen 
0 oy
(17,583 puan) tarafından
Yalancı sancı canım 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 121 göst.
0 oy
2 cevap 66 göst.
27 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde glsm.c (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 129 göst.
6 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azra ebecik (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
10 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Yenianne_tugce (1,259 puan) tarafından soruldu

377,291 soru

11,290,891 cevap

34,706 kullanıcı

...