0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Belki çok pimpirikli diyeceksiniz bilmiyorum ama kızımı bugün duş aldırdım 1 saat öncesinde . Kuaföre gidicektim. Ama akıllı eşim işlerini bitiremedi. Evsop mağazasından dün telefon aldı. Dünde 2 saat evsopun önünde bekledi. Arkadaşı bekle onay verdiricem demiş. Halen onay verilmemiş. Saat 1.30da çıktı adam evden iş arabasını yikatti, kendine bayramlık tişört pantolon aldı . Yine evsopun önünde beklemiş. Akşam oldu ne zaman gidip gelecem kuaföre. Delirmemek mümkün değil yaa. Ne kafasız adam. Arayıp haber ederler diyorum ona göre ayarla kendini diyorum. Arkadaşı git bekle demiş buda bekliyor. Çocuğa baksana bende temizlik yapayım işlerimi halledeyim. Ama yok bencil olduğu için. Eşimde kızımı hazırla birlikte gidelim kuaföre ordan seni alıp eve bırakırım sonrada ben giderim evsopa diyor. 8 gibi onaylanır demiş. Kuaför annemin evinin orda. Kuaförden sonra anneme uğrayıp bi kahve içip gelecektim. Biraz nefes alayım diye. Kızımı yıkadım aksam soğuk oluyor esiyor. Ankara'da cigdemtepede oturuyorum. Bilenleriniz varsa burası yüksek tepe kısmı ve çok esiyor akşamları. Kızımla dışarı çıksak hasta olur mu? Duş aldirdigim gün dışarı hiç çıkarmadım. Kendim bile çıksam hafif kırıklık oluyor yada hasta oluyorum. Ne yapayım bilmiyorum. Düşüncesiz adam orda bekleyene kadar gelsene işlerimi halledeyim şimdiye işim bitmişti ister 8de git ister 10da . 

Bende sinirlendim ağdaya gitmiyorum ne yapiyorsan yap dedim.Ne yapayım kızlar ? 

3 Cevaplar

0 oy
(2,116 puan) tarafından
Bence çıkarma kraliçe, bayram üstü hasta olmasın
(2,116 puan) tarafından
Banyodan sonra uyumuş olursa çıkar dediler bana hep
tarafından
Bende aynı fikirdeyim. Ama eşime laf anlatılmiyor. Birşey olmaz çok kızın üstüne düşme diyor.
(2,116 puan) tarafından
Çünkü hasta olunca onlar perişan olmuyor :)
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından

Yani yaz günü sonuçta o kadar narin büyütme bi kapüşonlu giydir git ve ne olursa olsun kendini eşine göre ayarlama çok sıkıntı yaşarsın benim eşimin işi çok yoğun dün çok yoğundu yarın evdeyim bitirdim işleri dedi sonra sabah telefon geldi gideyim cumadan sonra gelirim dedi şimdi aramış dedemler aradı onları alıp geliyorum diye tabi ben ona bu konularda güvenmem zaten işimi gücümü kızım uyudukça oylandıkça kendi başıma yaptım bugün :) 

0 oy
(129 puan) tarafından
Bencede çıkarma 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 113 göst.
0 oy
0 cevap 59 göst.
8 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 145 göst.
0 oy