0 oy
536 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Merhaba arkadaşlar. Evlenmeden önce çok güzel bı hayatimiz vardı eşimle evlendikten sonra yavaş yavaş değişmeye başladı normal karşıladım. Çocuk olunca herşey daha da farklı oldu. Sorun şu, sürekli bilgisayardan oyun oynuyor ya da film izliyor sohbet edemiyoruz. Mesela bugün izinli geceleri gidiyor ise bu gece gitmicek uyandığından beri film izliyor. Konuştum olmadı kavga ettim olmadı. Ne yapacağımı bilmiyorum ailem uzak bı tek o var ama o da yok ne yapacağımı bilmiyorum

14 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Sağlam kavga etcen
(448 puan) tarafından
Haha ben olsam bende öyle yapardım
tarafından
Sağlam da ettim baş edemedim Karadenizli aşırı inat
(13,202 puan) tarafından
Normalde kavga ediliyorsa işlemez ama sağlam ders alması lazım
-Reklam-
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Valla azınada sıçsan değişmiyolar benmkide aynı film izlemez telwfon elinden düşmez 
0 oy
(1,322 puan) tarafından
Onun yaptığını yapacak kaçan kovalanır şu anda o kaçıyor sen kovalıyor Sun 
0 oy
tarafından
O eve geldiginde sen evde olmican aradığında acmican arkadaşlarınla yedim canım duymamisim hayatım dicem hava almaya  çıktım dicem seni cepte gormucek teklif et gelmiyorsa tek çık bak nasıl tutuşup gelecek pesine nasıl ilgilenecek birazda bakımı arttirdinmi tamamdir
tarafından
Gerçekten düzelir mi acaba kendimi çeksem ilgilenmesem
tarafından
Heralde düzelir kaçan kovalanır unutma. Ama bunu gözüne sokmadan  yap. Eminim faydasını göreceksin .
0 oy
tarafından
Bu benim ki ben bilgisayarı kırarım dedim arada çocuğu kucağına verdim bak dedim bazı şeyleri üstüne attım sonra birakti
tarafından
Bugün bıktım sizden dedi ben bu adama nasıl çocuk vereyim sanki çocuğu tek başıma yaptim
0 oy
tarafından
Benim esimde inanilmaz degisti ya ben evlenmeden nasil goremedim anlayamadim ona yaniyorum
0 oy
tarafından
Galiba evlenince cepte gözüküyoruz  4 senedır beraber yaşıyorduk ödü kopardı memlekete gidecek dıye geçen sene evlendik kızımız oldu 46 günlük eskiden de öküzdu de daha beter oldu sanırım genelıoyle :) 
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Keşke benimki de bunu yapsaydı
tarafından
Naptiki
(2,062 puan) tarafından
Aman kkysun kafasını TLF PC ye en azından sessiz kalır .ona buna karışmaz . Bağımlı olur ins. Da aileisin gaizna daha da gelmez
0 oy
(736 puan) tarafından
Sen ona karşı ilgini kes aynısını snde ona yap bak bakalm bı daha yapacakmi ALLAH yardımcın olsun 
tarafından
Amin :(
0 oy
tarafından
Snei çok iyi anlıyorum bend e öyleydim zamanla alışıyorsun merak etme dua et sadece bşrş geçenlerde bir şey paylşamıştı eş için dua diye onu deneseniz okusanız sürekli bşde ismi azam duası okuyun sürekli 
0 oy
(928 puan) tarafından
aynisi bende de var bi de maca gidiyor gitme dedikce gidiyo dinlemiyo beni 
0 oy
tarafından

Benim esimde eskiden tel elinden düşmezdi şimdi 2 bebe var eline almaya vakti yok:D valla cocuklarla ugraşiyoruz çay iciyoruz uyku vakti geliyor yatakta 5 dk bakar uyur

0 oy
(810 puan) tarafından
Aman bızımkıde agzını ayırıp duruyo anlamıyolar işlerine geldiği gb hepsı bende aynısını yaomaya basladm ılgılenmedım işim var fılmim var vs diyerek onu erteledim sonra bana bişi dyemedginden kendı bırakmak zorunda kaldı bana dese lafım hazr cunkı bılıyo:)
0 oy
(3,054 puan) tarafından
Üstüne gidip ilgi alaka dilendikçe kendini bişey sanacaktır. Kendi haline bırak onsuz da Bişeyler yapıp mutlu olabildiğini görsün. Al çocuğunu çık gez dolaş. Ara sora çocuğu ona bırak uyutup bırakırsın ben biraz hava alacam de. Onun evde olduğu bı gün kendine plan yap ama plana onu dahil etme kendisi evde kalsın hiç sende gel yada gelmek istermisin deme. Kendisi bende gelicem derse hevesli gibi gözükmeden sen bilirsin sonra bana sıkıldım yada hadi eve dönelim diye laf yapma yeter de. O oyun oynarken giyin süslen çocuğunla oyna ilgilen kahveni yap keyfine bak ona sende içer misin deme. Yani gözünün içine baka baka mutlu bir hayat yaşa ve onu buna dahil etme. Bir süre sonra senin o olmadan da mutlu olduğunu gördükçe ilgisi sana kayacak yanında olmak isteyecektir. 
(3,054 puan) tarafından
Bu arada bunlar tecrübeyle sabit. Aynısını yaptım pat diye adamın ilgi odağı ben oldum:) eşim pazar günleri evde bende kalktım hiç bişey demeden giyindim hazırlandım oğlumu da giydirdim. Gördü nereye dedi avm ye gidecez dedim. Heee tamam bende giyinim o zaman dedi. Aaa sende mi gelecen sıkılma sonra orda dedim. Gelmim mi yani dedi. Bende sen bilirsin de sıkılırsin diye dedim fark etmez benim için gelmek istiyorsan gel sonuçta sırtımda taşımayacam arabayla gidip gelcez dedim:)  sonuç bizle geldi başka yerleri de gezdirdi.
tarafından
Çok teşekkür ederim özenerek tek tek anlatmışsın sağol. Gerçekten kaçan kovalanır galiba bende deniycem bunu çünkü şimdiye kadar hemen yelkenleri suya indirdim. Bunu yapıcam geç bile kaldım. İnsalalh oh be artık başımın etini yemiyor diyip kendini daha da geri çekmez :D

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 675 göst.
28 Haziran 2022 Aile kategorisinde Cyln76 (618 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 865 göst.
22 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 347 göst.
16 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 675 göst.