0 oy
168 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (506 puan) tarafından
merhaba simdiden iyi bayramlar hanimlar 

bayramda her seferinde tatli ve tuzlular yapiyorum 1 kisi bile gelmiyor biz gittigimiz halde. bu bayramda da valla hic birsey yapmadim zaten bebegim de durmuyor gelen de olmuyor diye yapamadim. 1.gunu zaten kimse gelmiyor diger gun de biz gidecegimiz yerleri ziyaret edecegiz yakin akraba. onun disinda diger 2 gun de piknik yapalim dedik kimse gelmiyor diye. aksam pat diye biri gelirse pratik ne ikram edebilirim fikriniz var mi ornegin komsu vs geldi diyelim. gerci gecen bayram karsi komsum kahve verecekti sadece ikramligi yoktu beklentiye girmez herhalde ama ben alismisim ikramlik hazirlamaya o yuzden icim rahat da degil aklim karisti :)

6 Cevaplar

+1 oy
(3,095 puan) tarafından
Bı sütlü tatlı yap bide kahve tamamdır saray sarması olabilir 
-Reklam-
0 oy
(3,490 puan) tarafından
Yapıp buzluğa koyabilirsin, gelen olmazsa siz yersiniz sonra. Kurabiye börek poğaça vs. 
0 oy
tarafından
İrmik helvası yap cabuk oluyo dondurmalı 
0 oy
tarafından
Bende bişey hazirlamadim. Eski bayramlari özlüyorum. Annem arefeden çeşit cesit seyler hazırlardi. Bizi yikardi. Bayramliklarimizi hazir eder erkenden uyuturdu. Büyüdükçe azaliyor bazi seyler..
(506 puan) tarafından
aynen canim. simdi ziyaret ediyorsun kiymeti yok. benim etrafimdakiler icin oyle yani. elbette simdi bile guzel guzel bayrami yasayanlar vardir ama elimizde olmadan bu guzelliklerin azalmasi uzuyor. sonra da diyorum ki kendi kendime madem kimse takmiyor ben de takmayacagim.
tarafından
Benim bebeler daha kucuk anlamiyolar yoksa bende oyle guzel yasatmayi istiyorum :)
0 oy
tarafından

gelen olsa da olmasa da az da olsa tatlı sarma kesınlıkle yaparım arefe gunu pişecek ki bayramın bayram oldugu anlaşılsın :D sende bence azda olsa bı tatlı yap kahve yanına olsun koyarsın

0 oy
(1,403 puan) tarafından
Valla benegim butun gun durmuyor uyuttum bi revani bir.de pogaca yaptim gelen.olursa yer olmazsa biz yeriz yeter daha da bisey yapamam valla

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 158 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kubra_16 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 540 göst.
3 Kasım 2020 Diğer kategorisinde ipek11 (325 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 679 göst.