+1 oy
410 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Çok istiyorum bunlardan ya

Çok istiyorum kimage

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Olmasadaaaa olur 
tarafından
Öyle ama ne biliyim heves ettim  ev qlacaz aslında para harcamak istemiyorum evime geçince alırım diyorum ama her geçen gün foyatı artıyor
tarafından
Aman tek eksik o deyilse alma yoksa all
-Reklam-
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Ben bayrağıdır aldım aldığım zman 20li set 170 liraydı. Ama 4 büyük 4 orta boy şeklinde gidiyordu. Çok memnunum markası vip Ahmet muhteşem topladı büyük boylardan bı setr daha alicam
tarafından
Kullanısli mi peki
(4,040 puan) tarafından
Vallahi çok kullanışlı taze tutuyor az yer kaplıyor düzenli duruyor. Eşim bazen kuru pasta alır koyarım haftalarca taze tutar. Diğer kuru bakliyatlari da iyi saklıyor. Poşette orda burda dağınık olmasındansa hepsi bı arada
tarafından
Baaklım ikna edebilirsen alacam sonraki aylarda bu ay çok  para gitti
0 oy
(4,040 puan) tarafından

image

soyle bir raf aldım ona dizdim Büyük çekmece vardı onda da çok güzel duruyordu o çekmeceyi başka birşeye ayırdığım için bunu aldım. Ama sen para harcamak istemiyorum diyorsun zamanla da alinabilir
tarafından
Çok güzelmiş b3nde istiyom inş alabilirim güle güle kullan
(4,040 puan) tarafından
Sağol canım ama ben de evime herşeyi zamanla aldım hâlâ da bir sürü eksik var öteki ay diyorum napalim devir bu
tarafından
Ayn öyle cnm bende yavaş yavaş tamamlıyor
0 oy
(833 puan) tarafından
Aman hayatım ya 280 liraya eşin harcamıyor mu sanki içinde varsa al gerekirse Dursun köşede evine geçince kullanırsın bak şimdi ben de alacağım canım çekti
tarafından
Aldığımı koyuyorum kaynanası evine eşyalarının yanına evimde kullanacak zaten cnm inş öbür aya artık bu ay anca yeter bayramlık fln derken bitti mani
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Hic almadim ama cok guzeller 
0 oy
tarafından
Küçük olanlari Migrosta gördüm indirimde. Tanesi 9-10 civarıydı. Ordan da bakabilirsin
0 oy
tarafından
Bence kacirma cok iyi 
0 oy
(129 puan) tarafından
Çok istiyorsan al bencede 
0 oy
(12,993 puan) tarafından
Koyacak yerin varsa güzel bence 

Büyük boylarından a 101 den aldım huna benzer 
0 oy
(985 puan) tarafından
Ben trendyoldan aldım güzel ama benimki beyaz kapakli
0 oy
(12,989 puan) tarafından
Iki litre olana bir kilo mercimek bulgur ancak sığıyor ona göre alacaksan bence çok küçük olanlardan alma paketin yarısı artacaksa çokta kullanışlı olmaz boyutuna dikkat ederek al derim ben 12li iki litreliklerden 200 tlye aldım 
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Bende kullaniyorum cok kullanisli görsel acidanda şık duruyo ve az yer kapliyo icindekinlerde hemen bayatlamiyo
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Ben kullanıyorum çok ama çok memnunum 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 241 göst.
4 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Sevgimm (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 149 göst.
22 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hediye (4,959 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 439 göst.
19 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde gulistaN18 (2,141 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 172 göst.
20 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde dnef (35 puan) tarafından soruldu

379,466 soru

11,359,488 cevap

34,836 kullanıcı

...