0 oy
360 göst.
Diğer kategorisinde (303 puan) tarafından
Bu arada bizim burada nem yok rahatça kurutmaliklarimizi kuruttuk bugün yagmur yağdı bir baktım hepsi yumuşamış balkondaydi şimdi ne yapacam kızlar kaynanam bisi olmaz dedi ama benim içime sinmiyo bozuldum u acaba 

7 Cevaplar

0 oy
(310 puan) tarafından
Cnm içerde ser kapı askılara as dışarıya atamıyorsan tabi öyle kurur 
-Reklam-
0 oy
(663 puan) tarafından

Tekrar kurut küflenir yada böceklenir başıma geldi canım üzülerek çöpe atmıştım emeklerimi  :'(

0 oy
(5,914 puan) tarafından
Evin icinde serin simdi gunes cikinca direk koyun ya bozulacak yada kurtaracaksiniz belli olmaz ama buyuk bir ihtimal uzmek istemem ama ya kuflenir yada kurtlanir
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Bozukmaz canim ama yagmur bitince tekrar guneslendir ve balkonda bekletme evinin kuru serin bi yerinde beklet oyle acik  alanda nemlenir bir sure sonra kuflenir yenmez tekrar guneslendir balkonda birakma
(1,006 puan) tarafından
Gunes cikmiyorsa cok bekletme parca parca firinla canim firinin kapagini az bisi acik birak guzelce kurut tıkır tıkı rolsun yine oyle kaldir
(303 puan) tarafından
Yaptim dedim firin ılık olsun alayım kizimi emzirmeye daldım hepsinin üstü yandi
0 oy
tarafından
Dondurucun at yoksa hepsi kurtlanor
0 oy
(103,618 puan) tarafından
Ben babannemden ogrenmistim kurutmaliklar kuruyunca saklama posetine koyuyom icine 1.5 cay kasigi tuz atiyom iki veya 3 poset ust uste gecirip sıkıca bagliyom hic bisey olmuyo 1 sene citir citir kaliyo bidahaki sefere dene bak memnun kalirsin
0 oy
(1,027 puan) tarafından
Büyük ihtimalle bozulabilir tekrar içini tuzla kurut 

İlgili bir soru bulunamadı

289,562 soru

8,676,467 cevap

29,346 kullanıcı

...