0 oy
294 göst.
Aile kategorisinde (1,722 puan) tarafından
Babamin mezarına gittim babaevime halalarimla konuşmuyorum diye beni düşman bellemişler haber gönderdiler o gidecek diye evimizi bastılar canima kast ettler kollarım boynum yüzüm hep çizik eşime eşleri saldırdı kızlar babamın mezarına bile ugrayamadan çıktım evime geldim zehir ettiler kızlar zehir

4 Cevaplar

0 oy
(5,062 puan) tarafından
Nedir bu nefret bu kin canım neden böyle davrandılar sana 
(1,722 puan) tarafından
Kuzum baba evi dedemler le ortak babam ölünce bizi kovmaya başladılar ben annemi babamı asla altlarına vermedim düşman oldular anaları ölünce daha çok düşman oldular sadece iki günlük babamın mezarına gittim evi bastılar eşim zavallı beni korudu görseniz ailemin canına kast ettiler
(5,062 puan) tarafından
Allah onları billdgi gibi yapsın cnm bnm babanın kemikleri sizlamistr ***** insanlar ya ay bı sürü laf etmek istiyorum bak sinirlerim bozuldu
(1,722 puan) tarafından
Ellerim yüzlerim boynum çizikler var kolumda derin nasıl geçecek bunlar ya :(
İki yaşında yavrum vardı ya ona bişey yapsalar napardim taşlarla yumruklarla eşime saldırdılar bana öyle cnm
(5,062 puan) tarafından
Hemen git darp raporu al cnm onları şikayet etsen
(1,722 puan) tarafından
Gittim kuzum aldım rapor ama şuan çok zoruma gidiyor ben ablam gelinimizin ve annem benim iki yaşında oğlum gelinin Dr 3 aylık bebeği vardı o evde napcaz şimdi yanlarına kalmamalo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşkıya mi bunlar nedir
(1,722 puan) tarafından
Hiç sorma kuzum iki günlük gittim zehir ettiler
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Sende onlara zehir et git darp raporu al gerisini devlet çözer..

Bnm kocam damatsa onlarda damat eşime elini sürecek olanı anasının .mına geri sokar doğduğuna bin pişman ederim.. Sende susma git rapor al kanunen elinden geleni arkana koyma bak bakalım hepsi nasıl kuzu oluyor..
(1,722 puan) tarafından
Aldım kuzum jandarma ya kadar çağırdım ama evi basan onlar ifadede demişler ki biz ana evine gittik bize eşimden için küfür etti kavga çıktı demişler kuzum adam yabancı tek kimse yok bir annem bir gelin bir de bacım onlar 20 kişi gör nasıl sabaha kadar uyuyamadım
(1,414 puan) tarafından
İstediklerini desinler eğerki siz onları darp etmedi iseniz sizin elinizdeki rapor konuşur ztn.. Şikayetçiyim de asla uzlaşma olay mahkemeye düşsün..
(1,722 puan) tarafından
Evimize haneye tecavüz ettiler kuzum kendimizi savumamiz lazımdı ama benm ellerim kollarım yüzüm kötü
(1,722 puan) tarafından
Üstelik cnm halamın eşi annemin saçından tutup şahsi bedenine kufrederek yerde sürüdu babam ölmüş biz kimsesizizi ve hepsinin eşi var gelinimizin 3 aylık bebeği var ya ona bişey olsa
(1,414 puan) tarafından
İşte korktuğunuzu bildikleri için böyle yapıyolar korkmayacaksın
0 oy
tarafından
Yapacağın şey darp raporu alıp şikayet etmek!! 
(1,722 puan) tarafından
Yaptım cnm yaptım ama karşı taraf yalan ifade veriyor işte
tarafından
Şahit yok mu
(1,722 puan) tarafından
Kuzum o hengame de kimseyi görmedim ki kendileri ve çocukları dışında
tarafından
Anladım çok geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 681 göst.
12 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu