0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar öncelikle bayramınız mübarek olsun canlarım artık doğsun istiyorum sağlıklı sıhhatli bir şekilde neler yapmam gerek yardımcı olur musunuz canlarım 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
İyi bayramlar 

Kaçıncı haftandasın 
tarafından
38+3 haftadaym
-Reklam-
0 oy
(205 puan) tarafından
Hayırlı bayramlar canım ilk gebelik mii ?
tarafından
Evet canım
(205 puan) tarafından
Ben de iki ay önce doğum yaptım bende senin gibiydim doğsun artık diye sürekli söylenip duruyordum ilk olduğu için heyecan oluyo insanda şimdide hemen büyüsün diyorum Rabbım seninde yardımcın olsun inşallah
tarafından
İnşallah canım benim kaç haftalık doğurdun
(205 puan) tarafından
40 haftaliken normal doğum yaptim
0 oy
tarafından
İnşallah canim sağlıcakla kucağına alırsın
0 oy
(98 puan) tarafından
Bol bol yürüyüş yap 
0 oy
tarafından
Doğumun ölümün bide nikahın saati saşmazmış.Ben 38+2 de doğum yaptım ama benimki sezeryandı.Zaten senin sezeyan olmasa bile 2 hafta kadar Bi süren kalmış sık dişini bende 30+ 5 deyim Allah kolay geçitler versin
0 oy
(252 puan) tarafından
Valla bir sürü şey denedim doğmadı enson 41. Haftada kuzu kuzu gidip sezaryen oldum . Bebegin günü geçtiği için doğduğunda başı simsiyahti bütün vücudu derisi kavladi doktor günü geçtiği için dedi .doğumdan 1 saat sonra kakasını yaptı doktor zamanla çok iyi kakasi yapmadan bebeği kurtardık dedi.
0 oy
tarafından
Sen yine enerjik aktif olmaya çalış ama bir şey yapsan da yapmasan da kendi belirlediği vakitte gelecek canım
0 oy
tarafından
Hayrlı bayraölar canm 

Allah sağlıkla kucağına almayı nasio etsin inş

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 146 göst.
15 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (558 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 248 göst.
26 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynopy (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 305 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde A01__. (22 puan) tarafından soruldu
+2 oy
15 cevap 205 göst.
20 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minigim49 (121 puan) tarafından soruldu

378,891 soru

11,341,082 cevap

34,808 kullanıcı

...