0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (682 puan) tarafından
Kızlar doğum başladığında bebeğin hareketleri hissedilir mi yavaştan tekmesini fln hissediyorum 5 dk ya bir sancı giriyor uzun sürüyor biraz sancılarım ama düzenli bir sancı değil bazen 3 dk ya bir girdiğide 10 dk ya bir girdiği de oluyor dün gece çok yoruldum bugün de hiç dinlenemedim akşam saatlerinde kalçamdan ağrılar girdi iğne batar tarzda belimde de sancılar oldu kasıklarımda baya baskı hissediyorum bunlar doğum sancısı mı yoksa yorulduğum için mi böle bu ara 35 haftalığım

3 Cevaplar

0 oy
(854 puan) tarafından
ayni durumu su an ben yasiyorum canim hatta su an bile sancilar baski ve sol bacakta kramplar var duzensiz sanci sık sık da wc ye cikiyorum bakalim bebegin kipirtilarida var az daha bekleyim duzelmezse giderim ben acile 
tarafından
Kız nasılsın bebiko ne alemde
(854 puan) tarafından
sancilar var canim hala uyuyamadim bile ama duzenli deil sol tarafim hala kitleniyo bakalim sancimin duzene binmesin beliyorum canim hayirlisiyla
tarafından
Ayy inşAllah sağlıcakla gelir. ☺️☺️
(854 puan) tarafından
insallah canim hayirlisiyla ama kalbinde problem var zaten gidersem bile sezeryana alirlar saglikla gelsinde ne zaman gelirse gelsin ben cefasini da vefasini da cekmeye raziyim
-Reklam-
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Yorulduğun için olabilir sen yine takip et kasılma tarzında olur doğum sancısı uzun süre devam ederse Bi acile gir 
(682 puan) tarafından
Bebeğin hareketlerini hissedilir mi doğum sancısında
(12,494 puan) tarafından
Genellikle kasılma olur hareketler hafif hissediyordu bende
0 oy
(93 puan) tarafından
Yalanci sancilar canm yakinda duzenli olur zaten anlarsin dogum sancisi ben hatirlamiyorum oynadigini sanci cekmekten ama karnim dikilmisti yukari dogruu genelde asagi iner ama benimki tuhafti . Umarim gununde sagliklk bir sekilde alirsin kucagina. 
(682 puan) tarafından
Şuan çok küçük küveze girer diye korkuyorum
(93 puan) tarafından
Ciger gelisimi icin 37 den sonrasi iyi ama belli olmuyor canim Allah buyuktur dualara sigin erken dogum yapip kuveze girmeyen de var gununde dogup girende var
(93 puan) tarafından
Doktora gorundun mu erken dogum riski falan var mi ona gore birseyler yapiyolar
(682 puan) tarafından
En son geçen hafta gittim erken doğum riskin yok şuanlık bebek 1 ay daha içeride durursa bizim için daha iyi dedi sancılarım geçti bu gece de aynısı olursa beklemeden doktora gidecem
(93 puan) tarafından
Evet cn hakkinda hayirlisi olsun

İlgili bir soru bulunamadı

381,376 soru

11,417,762 cevap

34,970 kullanıcı

...