0 oy
535 göst.
Diğer kategorisinde (63 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar merhaba ben annem babam abimgile yerler satılmadan önce çok giderdik iyiydik çok iyi anlaşırdık yerler satılınca abim aşırı değişti bana karşı evliyim dışardayım babamın evine gittiğim zaman yüzüme bakmaz bu ara 3 trilyon paradan 50 bin verdikten sonra böyle oldu kendine ev artı düğün masrafı artı geline 2 bilezik kalinindan alındı hiç ses etmedim ama babam 50 bin bana verdiği için bana yüzüme bile bakmıyor evine gittiğimde hoşgeldin demiyor dün akşam bayramlaşmaya gittim bayramlaşmadi onda bile elini öptürmedi eşimin yüzüne bile bakmadı eşim eve gelince verdikleri para da gözü varsa at hesaplarına zaten kullanmadık bu hareketlerinden sonra kullanmayacam kesinlikle dedi siz ne düşünüyorsunuz bir abi kız kardeşine para için düşman olur mu para araya girince bu kadar değişir mi eşim gittiğimde abim eline uzatsa bile selam bile vermem konuşmam gerekirse silerim dedi ama ayıp ettiler senin abinin karakteri bu demek ki diyor Eşim eğer ki bu hareketlerine devam ederse baban annen de ses etmezse Ekim de düğünü var boynuna takacam diyor arada kaldım bende 

21 Cevaplar

0 oy
(8,008 puan) tarafından
Bizdede bir hala var olmaz olsaydı bir köyün yarısi onun 2 tane apartmanı var dükkanları arabaları var bir sürü arsaları var babama babasından 30 dönum arsa kaldı babamda hala gel adımıza alalım tapuyu dedi halam hayata kabuk etmem istemem dedi sizin olsun dedi babam istersen para vereyim istersende tapu ikimizin adına yarisi senin yarısı benim dedi halam hiç bir şekilde kabul etmedi babamda yinede 20 çuval buğday para yine verdi her senede verecek bu şekil ama halam yüz asiyo ikidebir sana payimi verdim diyo bana 50 bin ver diyo yüzlerine vuruyo annemle baya mesafeli düşman olmuş babam diyo böyle olmaz gelsin tapuyu ikimizin adına olsun ben dedim çatlasın patlasın önce istemem dedi şimdi neyin derdi bu muhtacta değil babam muhtaç işte babam verecem sussun artık diyo 
(11 puan) tarafından
Eşin gurur yapmakta haklı ama parayı vererek abini sevindirirsin baban sana vermiş yalnis anlama eşin bile karisamaz abinle mesafe koy hayat pahalı kendine küçük bir yatirim yap geç kendine kullan tatile git kafanı dağıt düğünde takarsanız abini mutlu edersiniz bu devir de para malesef çok lazım canım
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 336 göst.
0 oy
4 cevap 148 göst.
13 Şubat 2024 Aile kategorisinde Asya15 (108 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 112 göst.
0 oy
34 cevap 476 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Havin06 (2,157 puan) tarafından soruldu