0 oy
534 göst.
Diğer kategorisinde (63 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar merhaba ben annem babam abimgile yerler satılmadan önce çok giderdik iyiydik çok iyi anlaşırdık yerler satılınca abim aşırı değişti bana karşı evliyim dışardayım babamın evine gittiğim zaman yüzüme bakmaz bu ara 3 trilyon paradan 50 bin verdikten sonra böyle oldu kendine ev artı düğün masrafı artı geline 2 bilezik kalinindan alındı hiç ses etmedim ama babam 50 bin bana verdiği için bana yüzüme bile bakmıyor evine gittiğimde hoşgeldin demiyor dün akşam bayramlaşmaya gittim bayramlaşmadi onda bile elini öptürmedi eşimin yüzüne bile bakmadı eşim eve gelince verdikleri para da gözü varsa at hesaplarına zaten kullanmadık bu hareketlerinden sonra kullanmayacam kesinlikle dedi siz ne düşünüyorsunuz bir abi kız kardeşine para için düşman olur mu para araya girince bu kadar değişir mi eşim gittiğimde abim eline uzatsa bile selam bile vermem konuşmam gerekirse silerim dedi ama ayıp ettiler senin abinin karakteri bu demek ki diyor Eşim eğer ki bu hareketlerine devam ederse baban annen de ses etmezse Ekim de düğünü var boynuna takacam diyor arada kaldım bende 

21 Cevaplar

+1 oy
(7,684 puan) tarafından
Ben olsam ben konuşmazdım hem adaletsizlik yapıp o kadar paranın içinden 50 bini layık görecekler hem de surat asacaklar oldu valla parayı da hayatta atmazdım gözleri doysun
(7,684 puan) tarafından
Yani kızmakta haklısınız
(63 puan) tarafından
Kendine herşey alındı nişanlısına altın bilezikler ev araba 150000 verdi ses çıkarmadım ama 50 bini çok gördü
(7,684 puan) tarafından
Yani ne var ne yok abine yığmışlar siz evlat değil misiniz yani bilemedim bastan sona her sey yanlış gibi. O mallarin da herkese eşit bölünmesi gerekiyordu bence tabi benim fikrim
(63 puan) tarafından
Cnm kimseye bişe diyemiyorum bn veren verir vermeyen e yapacak biseyim yok ama çoğu para abimgile gitti
(7,684 puan) tarafından
Iste haksızlığa gelemedigim için direkt buraya takıldım  cok büyük haksızlık
-Reklam-
0 oy
tarafından
Demekki değiştiriyor mus
(63 puan) tarafından
Bu kadar mı değiştirir düşman gibi eşim annen baban hayatta olmasa sana sahip çıkmazlar sahipsiz kalırsın demek ki para için herşeyi yapar bu abin diyor düğününde de 50 bini boynuna tak diyor ciddi hemde bizim maddi durumunuz iyi annem babamda sıkıntı yok bu arada diğer kardeşlerim de de sıkıntı yok
0 oy
(6,724 puan) tarafından
Değiştirir canim. Sanki sana trilyonlar vermisler kendiler 50.000 almış gibi yapiyor . Azicik bi para verseler bile gözleri kalıyor. Hepsini kendileri yemek istiyor. Allah gözlerini doyursun. 
(63 puan) tarafından
Amin cnm bir abi kız kardeşine sahip çıkmaz mı eşimle tartıştım eşim Ekim de düğünde boynuna gidipte 50 bin takacam babana da gidipte diyecem diyor eğer ki bu hareketlerine devam ederse diyor ben de arada kaldım
(6,724 puan) tarafından
Abinin para yüzünden tavır almasi cok gereksiz. İkinizin de canını sıkıyor. Artik insanlar parayla kafayi bozmus canim. ☹️ Benim esimede abim oyle yapsa gider verir parayi senin esinin yaptigini yapar. Bizden cok onlarin dahada zoruna gidiyor .
(63 puan) tarafından
Dün akşam cnm bayramlaşmaya gittik eşim ayağa kalkti bı kendiyle bayramlaşmadi eşim işimiz var diyip 10 dk içinde kalktık aşırı zoruma gitti diyor para için böyle yaptığını annemden öğrendim bunu da eşime dedim para huzurumu bozdu cnm abimle eşim arasında kaldım eşim böyle devam ederse abin en mutlu gününde Ekim'de düğününde parayı çekip boynuna takacam diyor biliyorum eşim inat yapar adım gibi biliyorum
(6,724 puan) tarafından
Napsin kuzum ya banada oyle yapsalar zoruma gider ☹️zehir ediyorlar insana bizdede esimin tarafı oyledir. 100 ₺ verseler 1000₺ gibi herkese bahseder ler o parayi ssenden alana kadar. İnsaallah düzelir abin de sende arada kalmazsin.
0 oy
(7,253 puan) tarafından
Niye atacan da esin kullanmasin dursun para hatta altin falan yap cocugunun gelecegi icin. Senin hakkin o baban vermis ona noluyor. O abiylede asla muhattap olma
(63 puan) tarafından
İstemiyorum diyor ben kendi evimin herşeyini alırım bu hareketleri yerler 3 ay oldu satılalı 3 aydır böyle davranıyor annem de aynı oluyor babamdan çekiniyor o da bu hareketleri devam ederse Ekim'de düğünü var git boynuna takacam babanın verdiği paranın hepsini taktım diyecem babana da söyleyecem diyor arada kaldım bende
(7,253 puan) tarafından
Hersey olabilir hayatta belli olmaz. Guvence olarak dursun pararn kenarda.muhattap olmayin bosverin hareketlerinide
(63 puan) tarafından
Eşim baban olmasa gitmem diyor bu hareketlerinden sonra diyor
(7,253 puan) tarafından
Babani gor gel. Evlenecekmis.zaten gitmezsiniz onum evine babanin evinede o olmayinca daha rahat gidersiniz
(63 puan) tarafından
Cnm babam çok iyi biri eşimde sever sayar ama abimin yaptığı çok ayıp eşim de inat en mutlu gününde yapacam diyor başka bişey demiyor babama da diyemiyorum abim bana karşı böyle diye eşim deme diyor yapar biliyorum
0 oy
tarafından
Para bozmaz , insanın içinde varsa bunu uygular 
(63 puan) tarafından
Önceden çok iyiydik ama araya para girince böyle oldu düşman gibi oldu babama desem nolur bilmiyorum
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Anne babana söyle konuşsunlar 
(63 puan) tarafından
Cnm abim zaten evleneli 2 sene oldu daha gelmedi ben saygı duyuyorum ama yerler satılınca böyle olduk eşim de en mutlu gününde boynuna al istediğin çok gördüğün parayı diyecekmis eyw etmem diyor inat ta eşim var çok girdu verilen parayı bize
0 oy
tarafından
Eğer para için yaptığına eminsen at parayı önüne senin kardeşliğin de paran da senin olsun 50 binle ne halt edebilirsen onu et de
(63 puan) tarafından
Para için cnm annem dedi bize eşime diyince çıldırdi ben zaten 4 5 ayda kazanıyorum ihtiyacım yok egerki bu tavırlarına devam ederse şu son 3 aydır Ekim de düğünü var babamın Mirasiyla yapacak benim de hakkım olan parayla düğünde boynuna takacam deste deste diyor eşimi de biliyorum yapar eminim abim benle konuşmuyor arada kaldım
0 oy
tarafından
Ben abimi baba bilirim kendime. Elinde olsa kalbini çıkarır verir bana. Bende aynen.
(63 puan) tarafından
Benimkisi abi değilmiş cnm 3 trilyon un içinden 50 bini çok gördüler bana
0 oy
tarafından
Yani eşin çok hakli bence sen açık açık konuş canim para yuzunden bana sirtinizi dönduyseniz kullanmadik geri vereyim de onlar utansin cok ayip sende onun evladisin nasi boyle bisey yapar baban
(63 puan) tarafından
Eşim düğünde boynuna takacam diyor madem verirken rızası yoktu onun sürat yapiyor bana dün akşam bayramlaşmaya gittim yüzüme bile bakmadı benim de eşimin de ondan diyor eşim en mutlu gününü beklerim diyor onun böyle devam ederse
tarafından
Cok yanlis abininde babaninda yaptigi sonucta o seninde hakkin yani madem bu kadar gonulsuzlerdi hic vermeselerdi de surat yapmasalardi tabikide eşin kullanmak istemez canim cok hakli yani seni eşine karsi zor durumda birakmis ailen
0 oy
(1,048 puan) tarafından
sakin hakkindan vazgecme oyle abide olmaz olsun karakterini belli etmis iste sen esinide dinleme verme parayi binbir turlu hali var bu dunyanin demekki abine muhtac kalsan ge  ber diycej
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Bence eşiniz hakli. Aileniz böyle yaparak sizi mahcup ediyor. El oglunun agzina laf veriyor. Anneniz babaniz uyarmiyor mu 
0 oy
tarafından
Annen baban hakkın olan parayı sana vermiş ve abin bundan dolayı böyle yapıyorsa abini sil gitsin. O senin paran, pardon da neden ona vereceksiniz ki? Senin abin de onu anlayacak karakter, haysiyet olsa zaten bu tavri yapmaz. Ben olsam benimle bayramlaşmayan, selam vermeyen kişinin düğününe de gitmem. 
0 oy
(1,014 puan) tarafından
3 trilyon paradan sadece verılen 50 bın. Ve onuda gozu goyurmemıs demek. Ee ne demısler kardeş mırasta tanınırmıs. Hıcte vermem parayı abinin degılkı miras babnınmıs ve baban vermıs. 59 bını versene gozu doymayacak zaten
0 oy
(97 puan) tarafından
Ahh be canim sen bide bana sor bu erkeklerin altinda külçe asiliyor ya butun haklar onlarin ezelden beri kiz hep hor görülür bu konulqrda ben ib ne abimr butun altinlarini alip dugum yapan insanim benim dugunumde hic kimse gelmedi bile peh peh peh gelende sanki cingeneye para takar gibi 50 100 takip gitti kizinki damada gidiyor ya bu yuzden anne tarafi herkezi sildim bosver 50 bin kocani dinle ver geri ben olsam veririm sicarim paranin içine 
0 oy
(2,835 puan) tarafından
O konusmuyorsa sende konusma onun nasıl hakkı varsa seninde bir o kadar hakkın var o kadar paradan sana sadece 50 bin verilmiş bunda ne var çatır çatır yiyin kimseyide takmayın cnm senin hakkindir para özelikle ama ozellellikle erkekleri degistiyor
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Neden parayı veriyorsunki boşver ben olsam gicıklık olsun diye 50 daha isterdim tut hesabında çocuklarına bırak zor zamanlar için bırak dünya hali yarın ne getirir bilinmez o para onun ne kadar hakkıysa seninde hakkın snlat ailenede bilsinlerki her şeyi ona yığmazlar 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Abini nişanlısı dolduruyor gibi geldi bana .Küserse küssün asla parayı vermeyin .Para için muhabet kurup abilik yapaxaksa hiç olmasın daha iyi.
0 oy
(228 puan) tarafından
Valla canım abin aşırı paragöz kişiymis ama siz gormemissiniz 3 trilyondan 50 vermiş halen de gözü doymuyor mu gözünü toprak mi doyursun daha ne istiyo bn olsam vermem cehennme kadar burnunu kakdirsin zaten böyle bencil abi olsa ne olmasa ne boşver geri vermeyin sakın sanki kendisinden çok almışsın gibi bı de burnunu kaldırıyor sakın vermeyin geri istediği bu zaten bı para için kardeşine de acimiyirsa ondan abi kardeş olmaz kusura bakma canım 
0 oy
tarafından
Parayı geri vermeyin çatlasınlar. Konismasın abin çokmu önemli konuşması. Boşver eşini ikna et o para sizin vermeyin bence
0 oy
(548 puan) tarafından
Eşin çok haklı .

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 336 göst.
0 oy
4 cevap 140 göst.
13 Şubat 2024 Aile kategorisinde Asya15 (98 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 112 göst.
0 oy