0 oy
1,075 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Beraber foto cektimizde etiketliyemiyorum onu görmüyor niye acmıyon kendine diyorum sosyal medyasız insanmı kalmış adı üstünde diyo sosyal sen cocuklar yanımda işten eve evden işime gidiyorum basımı ağrıtamam o işlerle diyo bişi paylaştgmda görmesini istiyorum etiketlemek istiyorum 

41 Cevaplar

+20 oy
(421 puan) tarafından
Çokta lazım değil bence Allah başka sıkıntı vermesin 
-Reklam-
+12 oy
tarafından
Derde bak Allâh'ım yarabbim sosyal medyasının olmaması ne güzel,burada bir sürü var sosyal medyadan kocam şunla bununla mesajlaştı diye yazan. Şimdi seninki mi dert onlarınki mi dert bir sor gendine.
tarafından
Kız o konuda ztn karı gelse kaçar benimki Bi anı paylaştımmı etiketlemek istiyorum
+2 oy
(657 puan) tarafından
10 yıl olmuş sosyal medya hesabım yok. Kullanmamayı tercih ediyorum. 
+1 oy
tarafından

- kendime dert ararken girdiğim tripler :D

tarafından
Ahahahah kız deme öyle ya
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Cidden Allah başka dert vermesin :D 
tarafından
Cok derdim var kuzum
0 oy
tarafından
Bacım olmaması iyi. Ben instagramı yasakldım. Tiktoku var sık sık kontrol ederim. Kız görsem kıyameti koparacağımı bilir kendisi
tarafından
Yok canım çok şükür namazında niyazında karı gelse kovar
tarafından
Olmasın bacım. Hiç girme o toplara
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Etiketlemek istiyorsanız illa onun adına siz hesap açın :D
tarafından
Dedim onada izin vermiyo adım gelmesin diyo
0 oy
(12,945 puan) tarafından
WhatsApp durumda paylaş sende bacım 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Bacım rahat mı batıyor Allah için boşver ne güzel işte 
0 oy
(1,367 puan) tarafından
Aynı benim kocam gibi vallahi onun da yoktu da zorla açtık şimdi de hiçbir şey paylaşmaz hiçbir şeyi beğenmez Ama reels videoları izler bol bol. Bence çok da canını sıkma iyi bir şey yani sosyal medyaya girip insanlar ne yaptığına bakıp habire beğenmesi yorum yapması bağımlı olmasındansa şu anki yaptığı daha güzel
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Ne güzel adam kullanmıyo bunun nesi sorun anlamadım benim sosyal medyam yok gayet de sosyal Bi insanım ne var sosyal medyada onu da anlamıyorum gereksiz buluyorum.
0 oy
(12,966 puan) tarafından
Bizde de yok 

Wp de ismini yazıp kal koyuyorum 
0 oy
(219 puan) tarafından
Valla canım biz kullanmıyoruz bi eksikliğini de yaşamadık niye başkalarının gözüne sokayım ki. Eş özeldir benim fikrim zaten bütün gün çalışıp canı çıkan insanın pek oraya girip vakit ayıracağını sanmıyorum 
0 oy
(44 puan) tarafından
Allah başka dert vermesin tek derdiniz bu olsun inşaallah :)
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Kız bacım benimkinin varda ne oldu sadece ben ne paylaşıyorum diye bakıyor. Kısacası kontrol ediyor. Yakından kendi fotoğrafımı paylaşsam kaldırır mısın beğenmedim diyor :)))
0 oy
tarafından
Biz kullanmıyoruz ikimizde nisanliyken kapattık eşim asla istemiyo
0 oy
tarafından
Ne güzel işte duz kafalı adam işte bnımkı instagrami taa kaç sene önce paylaşmış kolay kolay resım koymaz benımlefln hiç yok kizimiz doğdu geldı prensesim diye story atmiş yüzünü kapatıp. Takma normal kafalı insan ne güzel 
0 oy
tarafından
Kardeşim bir kadının bu konuda alabileceği en güzel cevap bu. Sen farkındasın dimi olayın :))))
0 oy
tarafından
basina dert ariyorsun bence.. bir seni gormeyecek orda tonla hatun var bence cok kasinma
0 oy
(501 puan) tarafından
Benimkinin de yok çok şükür iyi ki yok

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 87 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 278 göst.
0 oy
3 cevap 148 göst.
17 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Arzukamacı (124 puan) tarafından soruldu