0 oy
279 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar selam ben bebegimin ismi duru olucak diye paylasmistim esimin ailesinden amcasi surekli duru sabunu duru sampuani dogurucaksin diyip durdu isimden sogudum şimdi baska isim bakmami istiyo esim ikimizide bu durum cok uzdu isme tam alisiyorduk neyse derin rüya düşündük kapi susune en derin rüyamız yazdiririz belki hoş olabilir diye ama baska isimlerde dusunuyorum lavinya ismi esimin kuzeninin hoşuna gitmiş ada da babamın hoşuna gitmiş oyle isim bakiyoruz ama acele etmem gerek kapi susu yaptiricagiz anlami guzel nadir isim istiyorum aslinda ama hic bir isim icime sinmiyo neden bilmiyorum 

19 Cevaplar

0 oy
(3,552 puan) tarafından

Bilmiyorum ne dersin ama yazdığın tüm isimler benim hoşuma gitti. Benim kızımın adı Leyla. Belki fikir olur :)

tarafından
Ayy çok guzel cnm ismiyle buyusun leylan ins ismi çok minnos
(3,552 puan) tarafından
Sağol kuzum Allah razı olsun. Oyle sakın uyumlu bir çocuk ki bin kere maşallah. Leylalar sakin oluyor:)
-Reklam-
0 oy
(7,690 puan) tarafından
Derin Rüya hiç uyumlu olmamis ama ikisi ayrı ayrı güzel isimler
tarafından
Sagol cnm derin ruya yapmam bende ;))
0 oy
(7,983 puan) tarafından
Benim kızımın adı Göksu 

Bir gün bir kızım daha olsa Elizan koyarim
(2,692 puan) tarafından
Çoğul olduğunu nerden bildin :)
(7,983 puan) tarafından
Kız ne bileyim ;)öyle alışkanlık yoksa 1 tane tek mi :)
(2,692 puan) tarafından
Yok 2 tane :) iyi denk geldi :) sağol Allah razı olsun
tarafından
Cok guzel mantikli ve romantik ama esimle ismim hic uymuyo yapamam;((
(7,983 puan) tarafından
Kızım 6 yaşında ismini koyduğumuzda herkes esininkiyle kendinkini yapmayi denedi ama olmadi uyuşmadilar:) demek ki sizinde olmamış:(
0 oy
tarafından
Kendı istediğiniz ismi koyun amcası fln onlara ne eşim taa 5 sene önce demiştı kızım olsa Eylül koyacam diyordum diye. Biz eylul ayında tanıştık kızımda eylülde oldu.Son günlerde Defne hoşuma gittı.  Görümcem asel mina diyıp durdu Defne Eylül koydum bir bucuk aylık olduk 
tarafından
Massallah defnede bi akrabamizin kizinin ismi olucak cok hosss
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Her isim için dalga geçilecek bişi bulunur. Biara saçma sapan bi dizide horozun adı zeynep kamildi, zeynepler alay konusu oluyordu, caanım isim halbuki. Kafanı takma hangisi en beğendiğinse o olsun, ben Ada ismini beğendim içlerinden. 
tarafından
Cok sagol bitanem <3 haklsnnn
0 oy
tarafından
Benim sevdiğim isimler. Güneş, Yıldız, Şems, Şebnem , Mehin (Sabah rüzgarı demek), Banu (

Kadın demek)
tarafından
Güneş kızımın ismi bende çok seviyorum
tarafından
Güneş cok gzlmissss
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bende pek sevmiyom duru ismini ya
tarafından
Sagol bitnm bende koymiycam
0 oy
tarafından
Benim bebegimin adı da olay oldu melis ada koyucaz dedik ve  öyle de oldu 19 günlük melis adam şimdi 
tarafından
Oyy oyyy massallah ismi cok guzell prensesin
0 oy
tarafından
duru gayet guzelmis. lavinya fena degil duruyla dalga gecen derin ruyayla da gecer ama milleti takmayin.. meva huma liva berrin
tarafından
Sagol btnm cok haklsn
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Melinay çok hoşuma gidiyor ama eşim klasik isim istediği için koyamıyorum kızımın adıni Eylül Ada koycaz fikir olsun
tarafından
Melinay cok degisikmis cnm cok hoss
0 oy
tarafından
Derin rüya bir bütünleme olarak uyumsuz geldi bana. 

Benim kızımın adida GÜNEŞ ☀️

Kaynanam güneş doğdu güneş battı diye dalga geçerler koymayın dedi ama dinlemedim koydum ve çok seviyorum ismini
tarafından
Güneş cok gzlmis bir tanem cidden
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından
Mihra ya ne dersin oda güzl bence:) 
tarafından
Erkek ismi gibi geldi cnm ama cok hos geliyor soylerken
0 oy
(899 puan) tarafından
Nazende koyucaz nasipse.. Nazlı.. Hoş edalı alımlı sevgili demek..
tarafından
Ayyyy anlamina bayildimm efulim diye kiz ismi olabilir diye dusundum anlamlari benziyorr
(899 puan) tarafından
Evet biz de çok beğendik çok zarif bir isim..yeni nesil isimleri sevemiyoruz
0 oy
(563 puan) tarafından
:)) eşinin amcasının dedigi şey komiğime gitti. Benim kızımın adı Derin. Çok saçma diyenler oldu ama eşimde bende cok begendigimiz için kimseyi dinlemedik bence kimseye söylemeyin dogdugunda söylersiniz 
tarafından
Annemde oyle dedi cnm ama herkes ne ne bulamadiysaniz bizim sectigimizi koycaksnz diyolar
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Derin rüya ayrı güzelde birleşince pek hoş değil ya
tarafından
Hahshahs digmi sonra garip geldi
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Duru ablamın kizinin ismi ada benim kizimin ismi bence ikiside güzel ama başka olsun diyorsan bu ara açelya hoşuma gidiyor 
tarafından
Evett açelya cicegi çok hoşş
0 oy
tarafından
Berra

Eylül 

Buse 

Elizan 

Ceylin 

Aklıma bunlar geldi canım 
tarafından
Eylül cok guzll elizanda oylee
tarafından
Elizan kardeşimin adı
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Kızımın ismi duru 2.bi isim koymadık coo seviyorum adını direk aklıma sağlık berraklil geliyor bence çok güzel bir isim
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Yazdığın işler güzel kulağa hoş geliyor ama düşünürsen fikir için yazıyorum kizlarimin ismi . Asel Beyza. Rahel beyaz
tarafından
Asel ismi cok guzell ama asel sigorta ismi .d o geliyo aklima ilkk

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 134 göst.
0 oy
42 cevap 605 göst.
0 oy
13 cevap 247 göst.
24 Şubat 2021 Aile kategorisinde sevgisutcu (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 187 göst.