0 oy
339 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim oğlum 3 aylikken niyetini bildiğim bı komşum var çok iyi bir insan ama oğlu bile veteriner kliniginde eşime yardım ediyor hayvanları döverek seviyor evine gitmiştim üç ay önce çocuğumu hoplatarak sevdi bende yeni snneyim lohusalik depresyonu kaldı bende yapma dedim hazırladığı sofradan midem agzimda kalktım ona alındı mı bilemm özür dilerim dedi ama bagirarak hoplatarak seviyor bizde çocuk böyle sevilir diyor bugün yine davet etti gittim çocuğu opmicem söz dedi sen titizsin terliyom opmiyim seni dediyok nolacak dedim öptüm bı güzel hediyesini verdi oturduk snaki dediklerim zoruna gitmiş gibi geldi ama ben yeni snneyim ayıp mı ettim bilemedim sonra ablanın annesi geldi oğlumun kollarını sıktı cocugum ağladı bende kalktım evde isim xok dedim ben sevmeye kitamitorum millet tokatlayip isirarak hoplatarak sevme peşinde sizce ynalis mi yapiyorum

15 Cevaplar

0 oy
(12,498 puan) tarafından

Bazı insanların sevme şekli böyle malesef komşun yine alınmamış sana bak ne güzel annesi de bilemez ki senin tepki vereceğini yani sende annesin yüreğin dayanmıyor yani ortada ne Bi haklı ne Bi suçlu var bana göre :D biraz karışık oldu ama :D

-Reklam-
0 oy
tarafından
Yanı yanlıs degıl tabıkı evladımıza kıyamayız ama sevgıden yapıldıgı ıcın daha hosgorulu olabılırsın, mesela kalkmak yerıne aaa askolsun agladııı yapmayınn falan desen kırılmazlar en azından 
tarafından
Ben isim vardı cidden o yüzden kalktım ama :(
0 oy
(1,157 puan) tarafından
Ben de mıncırarak severim ama başkasının çocuğuna dokunmam kendi bebemi severim o da bana kikirder yaptığı ayıp iyi yapmışsın benim bebeğimi başkası öyle sevse ben de tepki veririm 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Oonsen gel benim cocuk sevme seklimi gör
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Bende kızımı öyle seviyorum ama başkasının çocuğunu asla öyle sevmem öpmem bile . kendi çocuğuma yapılmasını istemedğim şeyleri başkasınınkine yapmam .çokta rahatsız olurum 
0 oy
(3,747 puan) tarafından
Bende hiç kıyamıyorum bazıları ağladığını göre göre yapmaya devam ediyor ama eşim sağ olsun müdahale ediyor bebek korkuyor öyle sevmiyor yabancıladı falan diyor kendi tarafına benim tarafımda da ben şakayla karışık söylüyorum ulen naptın çocuğu mahvettin gel oğlum gel ooyyy naptılar sana kötü teyzesi sen sevme onu falan diyorum :D
0 oy
tarafından
Bizde öyleyiz valla hatta annem tokatlayarak sever ben kızımı döve döve severim

Ama başkasının çocuğuna yapmam mesela en fazla yeğenlerime yaparım bence kadın yanlış yapmış haaa sevmesinde tabiki sıkıntı yok ama komşu sadece daha dikkatli sevsin bence
0 oy
tarafından
Valla bende kızımı hırpalayarak sevmek için kendimi zor tutuyorum daha çok minik büyüsünde biraz 
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Valla bende oğlumu hoplata zıplaya hırpalayarak severdim ama kızıma yapamıyorum rahatsızlığından dolayı korkuyorum 
0 oy
tarafından
Çok doğru yapiyosun bende hirpalayarak severim 3 aylık oğlumu sağa sola çevirim hoplatir ziplatirim sarsarim alıştı seviyo o da guluyo benden başkası yaparsa kızarım bende ama annemde öyle sever anneme çok kızıyorum yapma diye ki komsuymus ne alaka hemde sen annesin sen nasıl istersen öyle yap herkesde sana saygı duymak zorunda tabiki uyarcaksin valla ben başka birinin kucağına bile vermek istemiyorum sen ziplatip hoplatiyo diyosun çocuğu aglatana kadar sikmislar ki alışık değil yüz verme kızan kızsın küsen kussun 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Kendimde kızımı mincirarak severim ama biri sıkıp ağlarsın istemem bende ağlatmam zaten benim kız alıştı herhalde sesi çıkmıyor ama başkasının çocuğunu da öyle sevmem
0 oy
(7,783 puan) tarafından
Ablam çok hırpalayarak sever bende öyle: )
0 oy
(17,921 puan) tarafından
Hiç anlam veremem döverek sevene ben kıyamıyorm incitmem çok fazla öperim :))) 
0 oy
(597 puan) tarafından
Hayır ben öyle sevmem çocuğumu yapanada sert çıkarım izin vermemmm
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Büyük oğlum 3 aylıkken bi dopum gününe gitmiştik. Orda ni kadın oğlumu baya hırpaöayarak sevdi, en son baktım saçlarını avuçluyor, çekip aldım elinden abartmayın o kadar da değil dedim. Diyo ki "ay bu 3 aylıkmış ben 6aylık sanıyordum" isterse 1 yaş olsun, öyle çocuk sevilmez dedim. Kaynanama şikayet ediyor sonra beni, sanki kaynanam bana laf söyletirde. Verdi ağzının payını, odur budur beni sevmez o kadın, çokta tın. 
tarafından
İçimin yağlarını erittij

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 155 göst.
4 Mart 2024 Kültür-Sanat kategorisinde VB. (451 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 313 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hayalperestt (1,069 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 118 göst.
28 Ocak 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Masallinam38 (697 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 397 göst.
23 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Mahinur gns (362 puan) tarafından soruldu

381,751 soru

11,428,619 cevap

34,988 kullanıcı

...