0 oy
262 göst.
Aile kategorisinde (1,019 puan) tarafından
Biri beni babamın evinde olduğum yıllara ışınlasa nolurdu böyle bi mucize olsa niye evlenir ki insan niye cahiliye dönemimize hakim olupta kendimizi Alıkoymayız ateşe atlamaktan insan iyiyi seçemiyor işte şansın varsa kader yüzüne gülüyor en iyi insana denk geliyorsun şanssızsan vay haline dünya her anlamda sana imtihan oluyor Rabbim sen fikrimizi zikrimizi yanlışlardan koru her zaman iyi insanlar çıkar karşımıza amin.. Hayırlı akşamlar olsun..

6 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Niye dertlendin canim noldu 
(22,070 puan) tarafından
Takma kafaya bu kadar sknti ne blmiyom ama kendini boyle üzme
(1,019 puan) tarafından
Psikolojik olarak o kadar çöküntüdeyim ki dokunsan ağlıyorum tek ihtiyacım olan dua lütfen bana dua edin
(79 puan) tarafından
Bende sizin gibiyim ayını oturup saatlerce ağlamak istiyorum gözlerim bedenim beynim o kadar yorgun ki tek basimayim sanki sadece ben ve üç çocuğum başka kimse yok gibi aynı ölmeyi bilr istiyorum bazen Allah yardımcımız olsun
(1,019 puan) tarafından
Bende her gün nerdeyse ölümü istiyorum allahtan hiç bişeyden zevk alamıyorum ki en çok beni üzen kızıma iyi annelik yapamiyorm bu psikoloji ile rabbim bizi bu hale getirenleri görüyor ya mutlu sakin huzurlu bi hayatı her kadın hak ediyor dediğin gibi allah yardımcımız olsun imtihanimizi kolaylaştırsın
(79 puan) tarafından
Amin inşallah sadece evlatlarımız için imtihanimiz kolay ve psikolojimiz iyi olsun insAllah onlar olmasa zor çekilmez
-Reklam-
0 oy
tarafından
Amin canım amin hayırlı akşamlar 
(1,019 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Hayırlı akşamlar canım sende bunalmissin el kapısının iyisi yok bacım ben nisanliyken eşimle çok kavga ederdik ama ailesinden hiç şüphem yoktu çok iyi insanlar diyodum kaynanamın dizinde yatiyodum nisanliyken kendi babamdan daha yakindim kayinbabamla herkes dışardan Merve çok iyi yere düştü diyorlardı meğer ne roller varmış işin içinde ben eşime kötü diyodum evlenince bi sorunumuz olsa kaynanamlar ban destek çıkarlar eşim düzelir diyodum meğer eşim herşeyi babasından görmüş benim eşim onların içinden melek gibi çıkmış 1 yıllık evliyim biktirdilar kendilerinden eşim bile der nisanliyken daha çok seviyorum annemleri evlendigimizden beri çok değiştin der aslında ben değil onlar değişti şimdi çok şükür eşimle iyiyim hala var bazı huyları ama bu kadar olduğuna şükür o aileden çıkmak kolay mı iyi bile yani demem o ki aynende büyüklerimiz dediği gibi el kapısının iyisi yok kimisi baştan belli ediyo kimisi sonradan foyasi ortaya cikiyo bizim iyi gördüklerimiz de bizi kandiriyo 
(1,019 puan) tarafından
Ahhh ahh halbuki iyi insan olmak bütün güzellikleri beraberinde getiriyor neden insanlar aksini tercih ediyor anlamıyorum bu hayat çok kısa birbirine zindan etmenin ne zevki var ki Allah'ım sen kötü niyetli insanlarn hakkından gel
tarafından
Amin bacım amin bu dünya imtihan dünyası herkes imtihanimiz o yüzden böyle rabbim geçmeyi nasip etsin
(1,019 puan) tarafından
Aminn amin amin
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Kac yasında ewlendınkı cahılıye donemi diyorsun ... Ben gec ewlendıkçm 32 nde.ama ewlılık bana göre değilmiş eşimle alakalı değil .ewlılık cok farklı  bişey tek eşle değil sülale akraba ooo bekarken ki hayatımla zeeree benzerlik yok cok zorluyor
(1,019 puan) tarafından
Ne sen sor ne ben söyleyim işte bunu akıl etmiyoruz aslında evlilik iki kişilik bişey değilmiş sadece ama şanslı olursan eşin bi orduya bedel olur seni kimseye tercih etmez o zaman herşey güzel olurdu
(9,247 puan) tarafından
Benim eşim ilk zamanlar ailesiyle birlikte hareket ederdi bi olaydan ben ona bosanma dvası actım.duzeldı simdi ama eş ailesi tarafı degişmedi her izinde yanlarına isterler demezler yeni ewlı vs. Bide benimki asker zaten yanımda yok oldugundada izinlerde sülalesiyle .. olurmu oyle onlarda haklı ewlatlrını görmek istiyorlar ama sonucta  ewlendı ..
Suan izideyiz ama gitmedik gieceksen git gelmem dedim birden 15 kişilik ailenın içinde curcunada catlıuorum
(1,019 puan) tarafından
Hiç kimsenin hayatı sorunsuz değil ya kurban olduğum rabbim kimseyi eşiyle yuvasiyla evladıyla sınamasın çok zor bı çıkış yolu arıyorsun ama o hayatın içinde bocalamaktan başka bir şey gelmiyor elinden allah hepsini islah etsin bu insanlarin
0 oy
tarafından
Hayırlı akşamlar canım.

Rabbim sıkıntılarından feraha çıkarsın seni inşallah.

Evlilik başli başına imtihan Rabbim imtihanını kolay kılsın ❤️
tarafından
Şeyma valla bende kuzu anamlarda tüm düzen bozuldu çok zor geciyor
tarafından
Benimde aynı:/  çok yardımcı oluyorlar ama emen bebekle çok zormuş. Emmesi uyuması uyuyamamasi çok çok zor. Allah yardımcınız olsun
tarafından
Valla benim oğlan çok huysuzlasiyor gelince
tarafından
Kız yine senin kinin biraz halinden anlaşılır benim oda yok. Hava değişimi oldu ateşi falan çıkıyor. Allahım ne hata ettimde küçücük bebekle geldim diyom
tarafından
Yok kuzum dikkat et yeter terine falan dikkat et
0 oy
(2,835 puan) tarafından

İçimi dökmüşsün buraya halbuki ne hayallerle girmiştik bu yola ama sonu :'(

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 733 göst.
15 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Tunanin annesi (549 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 370 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu