0 oy
588 göst.
Diğer kategorisinde (835 puan) tarafından
Kızlar bugün hastaneye gittim hamile bir kadın vardı mideniz bulanmasın ama yemin ediyorum ki burun mukusunu ağzına atarken gördüm bebeğine zararlıdır hiçmi düşünmüyorlar çok değişik insanlar var 

14 Cevaplar

0 oy
(320 puan) tarafından
Hahaha kadın belki acıkmış bacım sende:DDDDD
(835 puan) tarafından
Ama insan bebeğini düşünür yaa bebeğine zararlıdır değilmi
(320 puan) tarafından
Bilemiyiceğim ki canım öyle insan çok ya benn ğeçen hastaneye ğittim kadının oturuş şeklinden iğrendim resmen bildiğin bacağını ayırmış şu erkekler tek ayağını üstüne atar ya onun ğibi Bi kadında karnını okşuyordu birde bütün adam doluydu sen düşün
-Reklam-
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Bebeğine niye zarar olsun  hersey bebeğe gitmiyo mide vs vs geçiyo bebeğin eşi zararlı olan şeyler temizliuo vs vs vs tabi yaptığı çok kötü de 
(835 puan) tarafından
Yemin ediyorum iğrenç bişeydi bence zararı vardır canım
(12,773 puan) tarafından
Hiç geniz akıntı vs olmuyo mu balgam vs oda öyle Bi şey hersey bebeğe zararı olmaz
0 oy
tarafından

Böyle şeylerde gülmekten ölüyorum haha pis kadn:D

(835 puan) tarafından
Valla yaa aklımdan çıkmıyor
0 oy
tarafından

Sumuk direk bebege gitmiyo daa:D

Piss seyy baska yicek bisey bulamamis mii hayir yion bari millet icinde yapma

(835 puan) tarafından
Nereye gidiyor kuzum bebek sonuçta anneden besleniyor
tarafından
Kiz anneden besleniyorsa sen bir dilim ekmek yediginde o direk bebege ekmek olarak gitmiyor kii kanindan beslenior senin vitaminlerindenn.
(835 puan) tarafından
Heee anladım canım ama çok iğrenç yaptığı
tarafından
Igrencc tabii orasi tartisilmaz demek tat alio yioo ay kuscamm :D bendede bu hayal gucuu oldukcaa hayal ettm biann piss karii
0 oy
(1,093 puan) tarafından
O psikplojik birsey ya bizimde okulda bir arkadas vardı öyle ailevi sorunları vardı.. Mesela altına ciş kacırmak yada iste dediginiz gibi burun karıstırmak veya yemek bunlar hep psikolojik sebeplere dayalı.. Yadırgamamak lazım bebek icinde söyle ki elimizde tuttugumuz telefon daha zarsrlıdır büyük ihtimal.. Bebegi kpruyan bir sistem var plesantadan süzülüp bebege gidiyor besinler yani yesin demiyorum ama  her yedigimiz bebege direkt etki etmiyor :) 
(835 puan) tarafından
Ne olursa olsun canım insan içinde yapması çok iğrençti
0 oy
tarafından

Tadi guzel gelmistir kadina:Dıyyyyy

(835 puan) tarafından
İğrenç canım bide karnı burnundaydı
tarafından
Ne diyim ya bn oyle ulu orta elini burnuna sokan insanlardan nefret ediyorum vallaha
0 oy
tarafından
Iyyykkk başka yicek bir şey mi bulamamış 
(835 puan) tarafından
Ne bileyim canım
0 oy
tarafından

Bebeğin bağışıklığı kuvvetli olur diye yiyor zaar hahhaha pis kadin:D

0 oy
(238 puan) tarafından
Meevecigim çok takılma böyle şeylere sen bebeğini düşün yeter 
0 oy
(118,983 puan) tarafından
Ooooooysss milletin icinde nasil yapabildi iiiiiiyyyyy
0 oy
tarafından
Yani siz hiçmi burnunuzu içinize çekmiyorsunuz yaaa ayni şey :D alla allaaaa 
0 oy
(15,521 puan) tarafından
Kınamayın bazılarında sanırım küçüklükten edinilen bir huy bu belkide farkında olmadan yapıyordur çünkü onca kişi arasında aklı dengesi yerinde de olan bir insan yapmaz bunu. 
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Tiksindirici olmuş belki fankında bile değildir ne yaptığının. Bu arada bebeğede zararı olmaz balgam vs atılmadığında da istemsiz yutuluyor. Temiz değil ama herşey bebişe gitmiyor doğrudan. Mide asiti onu paramparça etmiytr. Bu arada foto paylaşımı var sandım şaşırdım posta :)
0 oy
tarafından
Zikkim yesin pislik iğrenç insan çocuklar da böyle örnek alır yapar da dışarda hep dislanirlar bu olsun istiyor herhalde çok pis midem kalktisuan

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 127 göst.
5 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 52 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Serennn (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 817 göst.
0 oy
3 cevap 98 göst.

377,186 soru