0 oy
429 göst.
Aile kategorisinde (123 puan) tarafından
Kaynanam sürekli bir konu olduğu zaman bilsin yada bilmesin o konuyla Fikri olsun yada olmasın ben ne söylersem hep tersini söyler eşimle bir olur benim lafımı hep çürütürler siyaha ben siyah dersem onlar bir olur hayır o Beyaz derler ben dogrusunu bile söylesem evet doğru demez mesela sevmediği yemek olur ben sevmiyorum dersem o sever olur, dünde akrabamız resim atmış resmen tatil herkes bikinili falan ama ben tatildeler dedim diye hayır düğün o diyor  çok sinir oluyorum bu duruma ya sizce böyle yapınca nasıl davranayim ne deyim valla deli ediyor beni 

14 Cevaplar

0 oy
(473 puan) tarafından
He de geç. Cahille kendini yirtsan baş edemessin
(123 puan) tarafından
Yok zaten ne desem boş ama kendini benden çok çok bilmiş zannediyor sadece kendi hüküm sürsün istiyor
-Reklam-
0 oy
(2,938 puan) tarafından
He de geç nasıl laf anlatacaksın kendini yordugunla kalırsın
(123 puan) tarafından
Bazen öyle yapıyorum
0 oy
tarafından
Muhattap olma konuşma onunla ben olsam öyle yaparım 
(123 puan) tarafından
Muhatap olmasam da eşimle konuşurken yine girer araya
tarafından
Duymamış gibi yap hiç yokmuş gibi davran
0 oy
(504 puan) tarafından
Hanımefendi eğer o siyah diyorsa sizdebsiyah deyin olay uzamadan kapanır ben hep o taktiği yapıyorum aynı fikirde değilsem bile evet annecim haklısın aynen öyle diyorum başlamadan bitiyor lütfen kaynanalarınızın yemlemesine sizi sınır etmesine izin vermeyin bilerek yapıyorlar çoğu zaman.
(123 puan) tarafından
Evet gerçekten bende çoğu zaman öyle yapıyorum artık yanlış olsa bile evet diyorum sırf laf anlatmaktan yoruldugum için
(504 puan) tarafından
Aynen düşününki karşınızda duvar olsa dile gelir ama bunlar çoğu zaman duvardan bile beter haldeler hele bide eşinizde annenize uyarsa o kötü oluyor sizde evet annecim haklısın evet öyle deyip konuyu uzatmadan kapatın siz onu sınır edin. Sizden istediği tepkiyi oma vermeyin emin olun bir zaman sonra eşinizde görecek demekki benim annem böyle
0 oy
(364 puan) tarafından
Boş tenekeden çok ses çıkar hı hı de gec sallama pek 
(123 puan) tarafından
Kendini haklı üstün sanıp daha bı bilmişlik yapıyor ama genel de evet deyip geçer önceden anlatırdım yok öyle değil böyle diye ama akıllandim
0 oy
(621 puan) tarafından
Düğünde bikini mi giyiyorlar derdim 
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Mesafe koyarım konuşup kendimi yormam
(123 puan) tarafından
Ben koysam da anlamıyor ki
0 oy
tarafından
Hiç bişey demeyeceksin. Senin yerinde olsam o öyle yaptığında susarım. Asla devam ettirmem..inatlaşmam. hatta bazılarında AA evet ya filan diyip destek olurum
(123 puan) tarafından
Bende bazen evet derim bazen de yaa öyle mi der geçerim laf anlatmaya yoruldum artık
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Aman heee de geç herkesi bu kadar kafanda büyütme. Kendi fikrin sana yeter
(123 puan) tarafından
Aynen öyle yapıyorum ama insan sinir oluyor yine de
0 oy
tarafından
Hiç umursama bence 
(123 puan) tarafından
Umursamıyorum ama sinir oluyorum bide eşimle aynı fikirde olursa çok bilmiş gibi
0 oy
(1,381 puan) tarafından
He de gec nasil olsa anlamiyor ne kadar soylesen de hic kendini yorma 
(123 puan) tarafından
Aynen öyle yapıyorum artık ama yine de sinir oluyorum
0 oy
tarafından
Haklısın cahillik etmişim de sesini keser hemen
(123 puan) tarafından
Onu sevindirmek istemiyorum öyle deyipte bişe demem bazen
0 oy
(283 puan) tarafından

Benimkide öle ya abi bı ınsan herseyımı bilir yada bildigini sanar diye dusunuyorum ben neye evet desem kaynana ona hayır der aynıs enın misal sıyaha sıyah deyım doner yok o füme der gıcık oluyom ya bşde destekcisi var görümce 
(123 puan) tarafından
Bizimkinin destekçisi de eşim illa anası haklıdır yanlış olsa da bana der ki tamam haklısın ama annem de şu yönden haklı falan filan
0 oy
(5,272 puan) tarafından
O farkli diyince sen dogruyu diret sonunda vazgecir anca oyle bieakir senle inatlasmayi
(123 puan) tarafından
Anlamaz ki ben yoruluyorum artık laf anlatmaktan tamam öyle diyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 174 göst.
18 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Eda-HiraNur (404 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 242 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eda-HiraNur (404 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 352 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu